Чернівці, Кам’янець-Подільський та Бакота (3 дні)

 
ТИП ПОДОРОЖІ

Пізнавально-розважальна

 
ТРИВАЛІСТЬ

3 дні / 2 ночі

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

Від 12 років

ХАРЧУВАННЯ

2 сніданки / 3 обіди / 2 вечері

 
ПРОЖИВАННЯ

По 3-8 осіб

 
ВІДСТАНЬ

270 – 300 км

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід гідом

– проживання (2 ночі)

– екскурсії за програмою

– квест

– страхування

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– харчування

Базова вартість: 1200 – 1850 грн

Починаємо тур з екскурсії Чернівцями. Оглянемо центральну частину міста, театри, алею Слави, а також найвизначніший об’єкт Чернівців – резиденцію буковинських митрополитів (зараз – університет), що внесений до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

А також побачимо і підемну частину міста – прогуляємося радянським дренажним тунелем на глибині 40 м під землею. Весь маршрут є безпечним, а перед стартом всі учасники отримають шоломи, ліхтарики, рукавички та гумові чоботи!

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Після обіду їдемо до печери Кришталевої – єдиної освітленої печери на Західній Україні. Назва печери походиь від кристалів білого, рожевого та кремового кольорів. Довжина всіх відомих ходів сягає 23 км, з яких ми подолаємо 2 км, які є сухими та легкими для проходження при будь-якій комплекції та фізичній підготовці. 

Зранку відвідуємо Хотин – оборонну фортифікацію 13 ст. Назва “Хотин” перекладається, як “бажаний”, адже це місце було дуже бажаним, як для купців, так і для простолюдинів, які намагалися оселитися тут, в безпеці. Фортеця слугувала форпостом на шляху до Галицько-Волинского князівства та мужньо витримала навіть атаку 150-тисячної турецької армії. Ми оглянемо територію фортеці та експозиції, присвячені військовій техніці, знаряддям тортур, нумізматиці, історії Хотина. 

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Їдемо до сусіднього Кам’янця-Подільського, ділимося на комади та змагаємося в квесті по історичній частині міста. Завдяки квесту ми дізнаємося про національності, які тут жили, історію храмів, вулиць та ратуші.

Також відвідаємо музей під відкритим небом “Замки в мініатюрі”, в якому представлені макети багатьох замків України. Бажаючі можуть проїхати навколо міста по каньйону на БРДМ (радянська броньована машина розвідувальних військ; екскурсія відбувається при групі від 10 осіб) або побалансувати у мотузковому парку

Ввечері, після заходу сонця, прогуляємося романтичним місцем, яке дуже люблять місцеві жителі – сквером з лебединим озером (тут ми побачимо не тільки білих, але і чорних лебедів!), а також спустимося до каньйону

Вирушаємо до Бакоти – живописного місця на березі Дністровського водосховища. Колись тут було язичницьке святилище, пізніше – село. Село затопили при будівництві Дністровського каскаду ГЕС – через це і утворилася затока. Ми оглянмо залишки християнського печерного монастиря, відомого з 14 ст. Також, за умов хорошої погоди, можемо покататися на катері та насолодитися панорамою Дністра з води!

Після повернення до Кам’янця – трішки вільного часу, щоб придбати сувеніри (можемо в цей організувати відвідування майстер-класів, боулінг-клубу, кінотеатру, тощо).

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

На закінчення туру на нас чекає відома Кам’янець-Подільська фортеця. Але ми відвідаємо її не так, як більшість туристів, а у вечірній час, коли для відвідувачів споруда вже зачинена. Після заходу сонця фортеця дуже гарно освітлюється та ми будемо розгадувати її таємниці в захоплюючій атмосфері! 

Проводжаємо Вас на вокзал Кам’янця-Подільського, Чернівців чи іншого зручного місця поблизу.

Проживання

Розміщення у хостелах чи готелях по 3-8 осіб. Точне місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення та кількості туристів.

Харчування

Кількість прийомів харчування узгоджується додатково. Ми можемо включити комплексне харчування в закладах по маршруту, домовитися про індивідуальне харчування в їдальнях (де є така можливість) чи самостійну організацію (їжа з собою чи купівля в магазинах).

Вартість

15-20 осіб: 1850 грн/особа + 2 супроводжуючих безкоштовно;

21-30 осіб: 1680 грн/особа + 3 супроводжуючих безкоштовно;

31-40 осіб: 1370 грн/особа + 4 супроводжуючих безкоштовно;

41-50 осіб: 1200 грн/особа + 5 супроводжуючих безкоштовно.

*Для дітей з однієї сім’ї (до 18 р), пільгових категорій (інваліди), а також дітей військовослужбовців, батьки яких беруть участь у військових діях в АТО надаємо знижку 10% за умови підтвердження відповідними документами.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ
 • – проживання в хостелі (2 ночі по 3-8 осіб)
 • – супровід туристичним автобусом
 • – супровід гідом протягом всього туру
 • – екскурсії за програмою
 • – квест
 • – дощовики на випадок дощу (1 на особу)
 • – страхування групи на час подорожі
 • — університет в Чернівцях: школярі – 10 грн, дорослі – 25 грн;
 • — екскурсія дренажним тунелем в Чернівцях: школярі та дорослі – 100 грн (екскурсія необов’язкова; відбувається при групі від 10 осіб);
 • — печера Кришталева: школярі – 25 грн, дорослі – 35 грн;
 • — Хотинська фортеця: школярі – 25 грн, дорослі – 50 грн;
 • — ратуша в Кам’янці-Подільському: школярі – 15 грн, дорослі – 20 грн;
 • — музей “Замки в мініатюрі” (факультативно): школярі від 12 р. і дорослі – 30 грн;
 • — мотузковий парк (факультативно): школярі і дорослі – 35 грн;
 • —проходження каньйону р. Смотрич на БРДМ: школярі та дорослі – 100 грн (екскурсія необов’язкова; відбувається при групі від 10 осіб);
 • — фортеця у Кам’янці-Подільському: школярі – 20 грн, дорослі – 40 грн;
 • — печерний монастир в Бакоті: школярі від 14 років та дорослі – 10 грн; 
 • — прогулянка катером по затоці в Бакоті (узгоджується додатково, прогулянка не обов’язкова): школярі та дорослі – 200 грн/особа при групі 15-20 осіб; 100-150 грн/особа (21-30 осіб); 75-100 грн/особа 31-40 осіб; 60-75 грн/особа (41-50 осіб);
 • — комплексне харчування (2 сніданки, 3 обіди, 2 вечері): 480 грн/особа.

**актуальні ціни ми уточнюємо в період 2 тижнів до дат туру та повідомляємо Вам сумарну вартість; вони можуть бути змінені, залежно від внутрішніх рішень закладів.

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Готові замовити зараз?

Відгуки

Базова вартість

1200 – 1850 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід гідом

– проживання (2 ночі)

– екскурсії за програмою

– квест 

– страхування

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– харчування

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Цікаво що…

Кам’янець-Подільська та Хотинська фортеці включені до “Семи чудес України”. Також до списку внесені Софія Київська, Києво-Печерська Лавра, парк Софіївка, Херсонес Таврійський та Хортиця.