Подорож до Львова (1 день)

 
ТИП ПОДОРОЖІ

Пізнавально-розважальна

 
ТРИВАЛІСТЬ

1 день

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

Від 9 років

ХАРЧУВАННЯ

За домовленістю

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– супровід керівником групи

– екскурсії за програмою

– квест

– страхування

– проїзд у трамваях

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– харчування

Базова вартість: 123 – 420 грн

Зустрічаємо Вас на вокзалі, автовокзалі чи при в’їзді до Львова. Знайомимося, вирішуємо організаційні питання та вирушаємо до центральної частини міста.

 

Розпочинаємо тур із Львівського середмістя, частини, що включена до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Місто Лева закладено ще в 14 ст. З тих часів збереглися підземелля, в декілька з яких ми спутимося, та деякі частини будівель. А сучасні креативні заклади, розташовані поруч із історичними спорудами, розповідають про легенди та правдиві історії. Ми розкажемо Вам про те, як виник Львів, як розвивався та як його жителі живуть сьогодні. А ще – проведемо Вас через цілий зоопарк кам’яних левів, яких у нашому місті понад 3 тисячі!

 

Ми можемо провести за домовленістю “класичну” екскурсію або театралізовану та поєднати огляд міста із квестом (командною грою-пошуком).  Далі – трішки вільного часу, щоб встигнути придбати сувеніри, та обід. 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Після обіду пропонуємо обрати на вибір одну або декілька екскурсій в інших частинах Львова.   

 

 1. 1. Оглядова автобусна екскурсія. Ми побачимо Львів з різних його сторін: де мешканці народжуються, навчаються в школах та університетах, гуляють в парках, моляться, лікуються та де їх ховають… Розповімо про те, як Львів розвивався в різні часи та уявимо себе в різних епохах. Для старшокласників або за бажанням групи особливу увагу приділимо університетам – побачимо чотири ВУЗИ (головні корпуси ЛНУ ім. Івана Франка, НУ «Львівська Політехніка», медичний університет ім. Данила Галицького, ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Степана Гжицького), розповімо про студентське життя міста. Також пропонуємо (за домовленістю) подолати серпантин зі сходів на вершину гори Високий Замок, щоб побачити все місто з висоти пташиного польоту (підйом триватиме близько 15-20 хвилин); відвідати Личаківський цвинтар, собор св. Юра, університети на вибір (в будні дні), музей-тюрму «На Лонцького» чи зробити вихід з автобуса в будь-якому цікавому для групи місці.

2. Шевченківський Гай – парк-музей дерев’яної архітектури. В Гаю зібрано понад 200 оригінальних споруд з різних регіонів Західної України: хати, церкви, лісопильні, пасіки, кузні… Всі споруди розбирали на місцях по частинках, перевозили до Львова, обережно збирали та реставрували. Ми оглянемо частину експозиції, зрозуміємо принципи дерев’яної архітектури та особливості традиційного побуту жителів Західної України. Подальша програма в парку залежить від дати проведення екскурсії: в різний час та сезон музей надає різні можливості. Це можуть бути: майстер-клас в кузні, ліплення хлібу, ігри під відкритим небом, стрільба з луків та інше.

3. Личаківський цвинтар: біографії, які захоплюють! В середньовіччі померлих ховали лише біля церков, на освяченій землі. Люди вірили, що лише так душі похованих зможуть потрапити до раю. Проте це спричиняло до багатьох епідемій, і у 18 ст. міська влада розпорядилася перенести всі поховання на те місце, де зараз і розташований Личаківський цвинтар. Сюди перепоховали найзаможніших міщан різних епох, тому могили багатьох з них оздоблені коштовними скульптурами чи розміщені у красивих каплицях. З часом тут почали ховати відомих діячів. Ми побачимо поховання Івана Франка, Маркіяна Шашкевича, Ігоря Білозіра, Володимира Івасюка, Євгена Петрушевича. Також тут спочивають військові періоду різних воєн, в тому числі і наші сучасники, які загинули в зоні АТО. Для них виділили окремі ділянки на самому цвинтарі та “Марсове поле” біля нього. На цвинтарі поховано близько 500 тисяч людей на площі 42 гектари! Але не думайте, що ця екскурсія “депресивна”… На кладовищі зовсім не моторошно – погляньте на скульптури на фото! А історії життя відомих людей надихають!

Якщо дозволяє час – можемо також включити до вечірньої програми відвідування театру, кінотеатру, органного залу, аква-парку, ескейп-квесту, лазер-тагу, картингу, міського фестивалю, прогулянку центральною частиною міста (в хорошу погоду в центрі міста грають вуличні музиканти, розігрують вистави вуличні театри, танцюють професіонали та аматори, виходять на прогулянку багато львів’ян та туристів). При домовленості відштовхуємося від наявного вільного часу, програми міста та побажань – і пропонуємо варіанти на вибір. Також додатково можна організувати трансфери або обслуговування туру автобусом цілий день.

Вартість

Оберіть програму, яка буде цікавою для Вашої групи!

 

Пішохідні екскурсії та квест:

15-20 осіб: 173 грн/особа + 2 супроводжуючих безкоштовно;

21-30 осіб: 147 грн/особа + 3 супроводжуючих безкоштовно;

31-40 осіб: 135 грн/особа + 4 супроводжуючих безкоштовно;

41-50 осіб: 123 грн/особа + 5 супроводжуючих безкоштовно.

 

Пішохідні екскурсії, квест та театралізована екскурсія:

15-20 осіб: 315 грн/особа + 2 супроводжуючих безкоштовно;

21-30 осіб: 252 грн/особа + 3 супроводжуючих безкоштовно;

31-40 осіб: 210 грн/особа + 4 супроводжуючих безкоштовно;

41-50 осіб: 179 грн/особа + 5 супроводжуючих безкоштовно.

 

Пішохідні екскурсії, квест, театралізована та автобусна екскурсії:

15-20 осіб: 420 грн/особа + 2 супроводжуючих безкоштовно;

21-30 осіб: 357 грн/особа + 3 супроводжуючих безкоштовно;

31-40 осіб: 284 грн/особа + 4 супроводжуючих безкоштовно;

41-50 осіб: 242 грн/особа + 5 супроводжуючих безкоштовно.

*Для дітей з однієї сім’ї (до 18 р), пільгових категорій (інваліди), а також дітей військовослужбовців, батьки яких беруть участь у військових діях в АТО надаємо знижку 10% за умови підтвердження відповідними документами.

У ВАРТІСТЬ ТАКОЖ ВХОДИТЬ (окрім програми)
 • – супровід гідом протягом всього туру
 • – страхування групи
 • – проїзд у трамваях

Надаємо перелік всіх вхідних квитків, проте не обов’язково включати до програми відвідування всіх місць. 

 • — Шевченківський Гай (парк-музей дерев’яної архітектури та побуту): школярі – 20 грн, дорослі – 40 грн;
 • — Личаківський цвинтар: школярі – 30 грн, дорослі – 40 грн;
 • — вежа ратуші (оглядовий майданчик міста): діти до 13 р (включно) – 10 грн, діти від 14 років та дорослі – 30 грн;
 • — “Італійське подвір’я”: школярі – 5 грн, дорослі – 10 грн;
 • — підземелля храму Петра і Павла (колишній храм єзуїтів): школярі – 5 грн, дорослі – 15 грн;
 • — аптека-музей (внутрішні приміщення): школярі – 7 грн, дорослі – 20 грн;
 • — театр опери та балету: школярі – 20 грн, дорослі – 40 грн;
 • — “Будинок вчених”: діти до 7 р. – 10 грн, школярі від 7 р. та дорослі – 20 грн;
 • — палац Потоцьких: школярі – 9 грн, дорослі – 30 грн (за кожен з двох поверхів);
 • — “Таємна аптека”: школярі – 45 грн, дорослі – 65 грн;
 • — харчування (можемо організувати комплексне харчування, харчування в піцерії, тематичному ресторані, МакДональдсі, “Пузатій хаті” чи в іншому закладі). Середня вартість комплексного обіду – 90 грн/особа; сніданку – 60 грн/особа; вечері – 80 грн/особа.

**актуальні ціни ми уточнюємо за 2 тижні до початку туру.

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Готові замовити зараз?

Відгуки

Базова вартість

123 – 420 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– супровід керівником групи

– екскурсії за програмою

– квест

– страхування

– проїзд у трамваях

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– харчування

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Цікаво що…

Офіційний слоган міста – “Львів відкритий для світу!”