fbpx

Подорож до Львова (1 день)

 
ТИП ПОДОРОЖІ

пізнавально-розважальна

 
ТРИВАЛІСТЬ

1 день

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

від 9 років

ХАРЧУВАННЯ

за домовленістю

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– супровід керівником групи

– екскурсії за програмою

– квест

– страхування

– проїзд у трамваях

– ігри та конкурси

– дощовики

 

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– харчування

Базова вартість: 150 – 530 грн

Що можна встигнути побачити за один день у Львові? Багато чого! За день з нами Ви прогуляєтеся містом з акторами в театралізованій екскурсії, позмагаєтеся в квесті, оглянете університети, готель “Галіцію”, спуститеся до “Шахти кави” та підійметеся на оглядовий майданчик Високого Замку… і залишиться час ще й на відвідування “Майстерні Шоколаду”, “Майстерні Карамелі”, “Дому Легенд” та прогулянку!

 

Подаємо варіанти туру, які вважаємо найцікавішими, проте формуємо кінцеву програму, залежно від побажань та бюджету Вашої групи.

 

Зустрінемо Вас на вокзалі чи в іншому місці прибуття групи та пропонуємо розпочати із оглядової автобусної екскурсії. Ви побачите Львів з різних сторін: де мешканці народжуються, навчаються в школах та університетах, працюють та відпочивають. За бажанням особливу увагу приділимо університетам. Також ми піднімемося на оглядовий майданчик Високого Замку, відвідаємо собор св. Юра, що внесений до списку світовоі спадщини ЮНЕСКО, можемо включити екскурсію Личаківським цвинтарем. 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Далі спустимося в підземелля до нашого “Таємного аптекаря”, де в інтерактивній формі Ви дізнаєтеся про історію аптечної справи та побачите різні досліди із ліками. А ще – зможете придбати ліки від лінощів, для хороших оцінок, мило для хабарників та інші корисні “засоби”!

 

Після обіду Вас зустрінуть у середмісті наші актори. Ви переживете разом з нами події, що відбувалися в місті, дізнаєтеся, які ситуації траплялися з нашими героями, хто з ким спілкувався, а хто з ким конфліктував, як жили люди різних національностей, хто управляв містом, де люди молилися, чим переймалися. Театралізована екскурсія повністю замінює “класичну” оглядову та проходить за тим же маршрутом. За бажанням Ви можете обрати звичайну пішохідну екскурсію. 

 

Далі ми спустимося до дворівневого підземелля храму Петра і Павла з макетами, які представляють Львів різних епох, Ви дізнаєтеся про привид ченця, який досі літає у цих 500-річних стінах… а ще – побачите, як кава росте у нас прямо на стінах та як наші шахтарі запаюють її вогнем у “Шахті кави”!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Дізнавшись вже багато про місто, ділимося на команди! Готуйтеся до командних змагань в квесті! Ви будете користуватися google maps, спілкуватися з місцевими жителями, вигадувати легенди, розшукувати потаємні місця та зможете зайти туди, куди не пускають великі групи! В багатьох завданнях будете знімати цікаві фото та відео. Ну як, готові до стріму в Instagram? (За бажанням керівника групи команди можуть змагатися в квесті, розв’язуючи завдання самостійно, або ж кожну команду супроводжуватиме наш гід. Всі завдання виключно в пішохідній зоні).

 

Не повірите! Тепер у нас залишився вільний час! Ми можемо показати Вам “Майстерню шоколаду” (або замовити там екскурсію), “Майстерню карамелі”, “Дім легенд”, сувенірні магазини. Наш гід скоординує групу під час вільного часу за побажаннями учасників.

 

За бажанням можемо включити в тур: екскурсію оперним театром, Шевченківським Гаєм (парк-музей дерев’яної архітектури та ремесел), австрійською частиною Львова, музеєм-тюрмою “На Лонцького”, відвідування аква-парку, кінотеатру, театру, органного залу, ескейп-квесту, міського фестивалю або інших заходів на Ваш вибір. 

 

Програма передбачає пересування містом громадським транспортом (трамваями). За бажанням ми можемо організувати додаткові трансфери.

Вартість*

Оберіть програму, яка буде цікавою для Вашої групи!

 

Пішохідні екскурсії та квест:

15-19 осіб оплачувано: 240 грн/особа + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 210 грн/особа + 3 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 170 грн/особа + 4 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 150 грн/особа + 5 безкоштовно

 

Пішохідні екскурсії, квест + театралізована або автобусна екскурсія (на вибір):

15-19 осіб оплачувано: 350 грн/особа + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 320 грн/особа + 3 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 270 грн/особа + 4 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 230 грн/особа + 5 безкоштовно

 

Пішохідні екскурсії, квест, театралізована та автобусна екскурсії:

15-19 осіб оплачувано: 530 грн/особа + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 420 грн/особа + 3 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 370 грн/особа + 4 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 310 грн/особа + 5 безкоштовно

*для дітей з однієї сім’ї (рідні або зведені брати і сестри до 18 р), дітей-інвалідів (окрім дітей чорнобильців), дітей-сиріт, а також для дітей  учасників АТО, надаємо знижку 10%, за умови підтвердження відповідними документами.

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
 • – екскурсії за обраною програмою
 • – супровід керівником групи протягом всього туру
 • – страхування групи
 • – проїзд у трамваях
 • – ігри та конкурси
 • – дощовики на випадок дощу

Додавайте до вартості лише ті вхідні квитки, які плануєте включати до програми туру. Щодо вартості інших вхідних квитків уточнюйте додатково.

 • — “Таємна аптека”: школярі – 45 грн, дорослі – 65 грн (надалі в тексті: 45 / 65)
 • — дворівневе підземелля храму Петра і Павла (колишній храм єзуїтів): 10 / 20
 • — театр опери та балету: 40 / 80
 • — екскурсія “Майстернею шоколаду” з дегустацією: 67 / 67
 • — Шевченківський Гай (парк-музей дерев’яної архітектури та ремесел): 20 / 40
 • — Личаківський цвинтар: 30 / 40
 • — вежа ратуші (оглядовий майданчик міста у будівлі міської ради): діти до 13 р (включно) – 10 грн, діти від 14 років та дорослі – 30 грн
 • — “Італійське подвір’я”: 5 / 10
 • — харчування (можемо організувати комплексне харчування, харчування в піцерії, тематичному ресторані, МакДональдсі, “Пузатій хаті” чи в іншому закладі). Середня вартість комплексного обіду – 100 грн/особа; сніданку – 65 грн/особа; вечері – 90 грн/особа
 • — трансфер автобусом: 1000 грн в одну сторону для групи до 20 осіб, 1500 грн – від 21 до 50 осіб

**актуальні ціни ми уточнюємо за кілька тижнів до початку туру

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Готові замовити зараз?

Відгуки

Базова вартість

150 – 530 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– супровід керівником групи

– екскурсії за програмою

– квест

– страхування

– проїзд у трамваях

– ігри та конкурси

– дощовики

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– харчування

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Цікаво що…

Офіційний слоган міста – “Львів відкритий для світу!”