Подорож до Львова (2 дні)

 
ТИП ПОДОРОЖІ

Пізнавально-розважальна

 
ТРИВАЛІСТЬ

2 дні / 1 ніч

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

Від 11 років

ХАРЧУВАННЯ

1 сніданок / 2 обіди / 1 вечеря

 
ПРОЖИВАННЯ

По 3-8 осіб

 
ВІДСТАНЬ

8 – 20 км

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

 – супровід керівником групи

– проживання (1 ніч)

– екскурсії за програмою

– квест

– страхування

– проїзд у трамваях

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки 

– харчування

Базова вартість: 450 – 760 грн

В цьому турі ми пропонуємо перелік екскурсій в такій послідовності, яку вважаємо найкращою для огляду міста. За бажанням ми можемо змінити набір екскурсій або ж провести один із днів за межами міста. Зустрічаємо Вас на вокзалі, автовокзалі чи при в’їзді до Львова. Знайомимося, вирішуємо організаційні питання та вирушаємо до центральної частини міста.

Розпочинаємо тур із Львівського середмістя, частини, що включена до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Місто Лева закладено ще в 14 ст. З тих часів збереглися підземелля, в декілька з яких ми спутимося, та деякі частини будівель. А сучасні креативні заклади, розміщені поруч із історичними спорудами, розповідають про легенди та правдиві історії. Ми розкажемо Вам про те, як виник Львів, як розвивався та як його жителі живуть сьогодні. А ще – проведемо Вас через цілий зоопарк кам’яних левів, яких у нашому місті понад 3 тисячі!

Ми можемо провести за домовленістю “класичну” екскурсію або театралізовану та поєднати огляд міста із квестом (командною грою-пошуком). Далі – трішки вільного часу (щоб встигнути придбати сувеніри) та обід. 

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Після обіду – на вибір: оглядова автобусна екскурсія або пішохідна екскурсія частиною Львова, яка була закладена в період Австро-Угорської імперії. Якщо оберете оглядову автобусну екскурсію – ми побачимо Львів з різних його сторін: де мешканці народжуються, навчаються в школах та університетах, гуляють в парках, моляться, лікуються та де їх ховають… Розповімо про те, як Львів розвивався в різні часи та уявимо себе в різних епохах. Для старшокласників або за бажанням групи особливу увагу приділимо університетам – побачимо чотири ВУЗИ (головні корпуси ЛНУ ім. Івана Франка, НУ «Львівська Політехніка», медичний університет ім. Данила Галицького, ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Степана Гжицького), розповімо про студентське життя міста. Також пропонуємо за бажанням подолати серпантин зі сходів на вершину гори Високий Замок, щоб побачити все місто з висоти пташиного польоту (підйом триватиме близько 15-20 хвилин), відвідати собор св. Юра, університети на вибір (в будні дні), музей-тюрму «На Лонцького» чи зробити вихід з автобуса в будь-якому цікавому для групи місці.

Огляд частини Львова, збудованої за часів Австро-Угорської імперії включений до автобусної екскурсії. Проте ми можемо прогулятися цією частиною пішки. Львів’яни називають цей період історії “Львів за бабці Австрії” (кін 18 – поч 20 ст.). Нова на той час влада почала насаджувати парки, будувати красиві будинки, прокладати нові бруковані дороги, впроваджувати нові методи освіти та технічні засоби. А також в цей період розібрали всі оборонні мури, закрили багато монастирів та перенесли всі цвинтарі з центральної частини міста. Саме “за Австрії” до Львова “прийшов” перший в Україні поїзд та почало з’являтися електричне освітлення вулиць. Ми побачимо: театр опери та балету, проспект Свободи, студентський парк, національні університети – ім. Івана Франка та “Львівську Політехніку”, собори св. Юра (включеного до списку світової спадщини ЮНЕСКО) та свв. Ольги та Єлизавети, палац Потоцьких та будинок Вчених, пам’ятники Тарасу Шевченку та Степану Бандері.

Ввечері пропонуємо включити до програми відвідування інтерактивної аптеки, театру, кінотеатру, органного залу, аква-парку, ескейп-квесту, лазер-тагу, картингу, міського фестивалю, прогулянку центральною частиною міста (в хорошу погоду в центрі міста грають вуличні музиканти, розігрують вистави вуличні театри, танцюють професіонали та аматори, виходять на прогулянку багато львів’ян та туристів). При домовленості відштовхуємося від наявного вільного часу, програми міста та побажань – і пропонуємо варіанти на вибір. Також додатково можна організувати трансфери або автобусне обслуговування протягом всього туру, змінити проживання в хостелі на проживання в готелі, самостійно обрати заклади харчування. 

Зранку вирушаємо до Шевченківського Гаю – парку-музею дерев’яної архітектури. В Гаю зібрано понад 200 оригінальних споруд з різних регіонів Західної України: хати, церкви, лісопильні, пасіки, кузні та ін. Всі споруди розбирали на місцях по частинках, перевозили до Львова, обережно збирали та реставрували. Ми оглянемо частину експозиції, зрозуміємо принципи дерев’яної архітектури та особливості традиційного побуту жителів Західної України. Подальша програма в парку залежить від дати проведення екскурсії: в різний час та сезон музей надає різні можливості. Це можуть бути: майстер-клас в кузні, ліплення хлібу, ігри під відкритим небом, стрільба з луків та інше.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Після обіду ідемо на прогулянку Личаківським цвинтарем. В середньовіччі померлих ховали лише біля церков, на освяченій землі. Люди вірили, що лише так душе похованих зможуть потрапити до раю. Проте це спричиняло до багатьох епідемій, і у 18 ст. міська влада розпорядилася перенести всі поховання на те місце, де зараз і розташований Личаківський цвинтар. Сюди перепоховали найзаможніших міщан різних епох, тому могили багатьох з них оздоблені коштовними скульптурами чи розміщені у красивих каплицях. 

З часом тут почали ховати відомих діячів. Ми побачимо поховання Івана Франка, Маркіяна Шашкевича, Ігоря Білозіра, Володимира Івасюка, Євгена Петрушевича. Також тут спочивають військові періоду різних воєн, в тому числі і наші сучасники, які загинули в зоні АТО. Для них виділили окремі ділянки на самому цвинтарі та “Марсове поле” біля нього. На цвинтарі поховано близько 500 тисяч людей на площі 42 гектари! Але не думайте, що ця екскурсія “депресивна”… На кладовищі зовсім не моторошно – погляньте на скульптури на фото! А історії життя відомих людей надихають!

Проживання

Розміщення у хостелі чи готелі по 3-8 осіб. Місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення і кількості туристів.

Харчування

Кількість та місце прийомів харчування узгоджується додатково. Ми можемо включити комплексне харчування в кафе, ресторані, “Пузатій хаті”, їдальнях. Також, за бажанням, організуємо відвідування піцерії, МакДональдсу, тематичних ресторанів.

Вартість

Оберіть програму, яка буде цікавою для Вашої групи!

 

Пішохідні екскурсії та квест:

15-20 осіб: 580 грн/особа + 2 супроводжуючих безкоштовно;

21-30 осіб: 510 грн/особа + 3 супроводжуючих безкоштовно;

31-40 осіб: 490 грн/особа + 4 супроводжуючих безкоштовно;

41-50 осіб: 450 грн/особа + 5 супроводжуючих безкоштовно.

 

Пішохідні екскурсії, квест та театралізована екскурсія:

15-20 осіб: 650 грн/особа + 2 супроводжуючих безкоштовно;

21-30 осіб: 580 грн/особа + 3 супроводжуючих безкоштовно;

31-40 осіб: 550 грн/особа + 4 супроводжуючих безкоштовно;

41-50 осіб: 500 грн/особа + 5 супроводжуючих безкоштовно.

 

Пішохідні екскурсії, квест, театралізована та автобусна екскурсії:

15-20 осіб: 760 грн/особа + 2 супроводжуючих безкоштовно;

21-30 осіб: 670 грн/особа + 3 супроводжуючих безкоштовно;

31-40 осіб: 610 грн/особа + 4 супроводжуючих безкоштовно;

41-50 осіб: 560 грн/особа + 5 супроводжуючих безкоштовно.

 

*Для дітей з однієї сім’ї (до 18 р), пільгових категорій (інваліди), а також дітей військовослужбовців, батьки яких беруть участь у військових діях в АТО надаємо знижку 10% за умови підтвердження відповідними документами.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ (окрім програми)
 • – проживання (1 ніч по 3-8 осіб)
 • – супровід керівником групи протягом всього туру
 • – екскурсії за програмою
 • – страхування групи на час подорожі

Залежно від обраної програми, додатково оплачуються вхідні квитки та харчування. Надаємо перелік всіх вхідних квитків, проте не обов’язково включати до програми відвідування всіх місць.

 • — Шевченківський Гай (парк-музей дерев’яної архітектури та побуту): школярі – 20 грн, дорослі – 40 грн;
 • — Личаківський цвинтар: школярі до 12 років – 10 грн, школярі від 12 років та студенти – 25 грн, дорослі – 40 грн;
 • — вежа ратуші (оглядовий майданчик міста): діти до 14 р (включно) – 10 грн, діти від 14 років та дорослі – 20 грн;
 • — “Італійське подвір’я”: школярі – 5 грн, дорослі – 10 грн;
 • — підземелля колишнього домініканського монастиря: школярі – 5 грн, дорослі – 15 грн;
 • — підземелля храму Петра і Павла (колишній храм єзуїтів): школярі – 5 грн, дорослі – 15 грн;
 • — аптека-музей (внутрішні приміщення): школярі – 10 грн, дорослі – 20 грн;
 • — театр опери та балету: школярі та дорослі – 40 грн;
 • — “Таємна аптека”: школярі – 35 грн, дорослі – 55 грн;
 • — “Будинок вчених”: діти до 7 р. – 10 грн, школярі від 7 р. та дорослі – 20 грн;
 • — палац Потоцьких: школярі – 9 грн, дорослі – 30 грн (за кожен з двох поверхів);
 • — харчування (можемо організувати комплексне харчування, харчування в піцерії, тематичному ресторані, МакДональдсі, “Пузатій хаті” чи в іншому закладі). Середня вартість обіду: 80 грн/особа; сніданку: 50 грн/особа; вечері: 70 грн/особа.

**актуальні ціни ми уточнюємо в період 2 тижнів до дат туру та повідомляємо Вам сумарну вартість; вони можуть бути змінені, залежно від внутрішніх рішень закладів.

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Готові замовити зараз?

Відгуки

Базова вартість

450 – 760 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

 – супровід керівником групи

– проживання (1 ніч)

– екскурсії за програмою

– квест

– страхування

– проїзд у трамваях

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки 

– харчування

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Цікаво що…

Приблизно кожен п’ятий мешканець Львова – студент!