fbpx

Подорож до Львова (2 дні)

 
ТИП ПОДОРОЖІ

пізнавально-розважальна

 
ТРИВАЛІСТЬ

2 дні / 1 ніч

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

від 12 років

ХАРЧУВАННЯ

1 сніданок / 2 обіди /

1 вечеря

 
ПРОЖИВАННЯ

по 4 – 6 осіб

 
ВІДСТАНЬ

8 – 20 км

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– супровід керівником групи

– екскурсії за програмою

– квест

– страхування

– проїзд у трамваях

– ігри та конкурси

– дощовики

– пазл

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки 

– харчування

Базова вартість: 720 – 1000 грн

Хочете побачити якнайбільше у Львові та мати вільний час на прогулянки з друзями? Запрошуємо максимально реалізувати це з нами! За два дні Ви підніметеся на оглядовий майданчик Високого Замку, оглянете університети, оперний театр, готель “Галіцію”, спуститеся до “Шахти кави” та дворівневого підземелля, прогуляєтеся містом з акторами в театралізованій екскурсії, позмагаєтеся в квесті, познайомитеся з таємним аптекарем, зробите цікаві вироби на майстер-класі в “Шевченківському Гаю”, відвідаєте “Майстерню Шоколаду”, “Майстерню Карамелі”, “Дім Легенд” та будете мати вільний час на прогулянки та сувеніри!

Подаємо варіанти туру, які вважаємо найцікавішими, проте формуємо кінцеву програму, залежно від побажань та бюджету Вашої групи. 

Пропонуємо організувати тур у вигляді командної гри! Для цього ми об’єднуємо групу в команди та протягом двох днів учасники отримують елементи пазлів, виконуючи різні завдання. Таким чином колектив об’єднує мета – зібрати спільний пазл! На зображенні може бути фото Вашого класу, відвіданих місць чи будь-яке інше. 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Наш гід зустрічає Вас у місці приїзду, супроводжує до центральної частини, а у середмісті познайомить із нашими акторами. Ви переживете разом з нами події, що відбувалися в місті, дізнаєтеся, які ситуації траплялися з нашими героями, хто з ким спілкувався, а хто з ким конфліктував, як жили люди різних національностей, хто управляв містом, де люди молилися, чим переймалися. Театралізована екскурсія повністю замінює “класичну” оглядову та проходить за тим же маршрутом. За бажанням Ви можете обрати звичайну пішохідну екскурсію.

Далі ми спустимося до дворівневого підземелля храму Петра і Павла з макетами, які представляють Львів різних епох, Ви дізнаєтеся про привид ченця, який досі літає у цих 500-річних стінах… а ще – побачите, як кава росте у нас прямо на стінах та як наші шахтарі запаюють її вогнем у “Шахті кави”! За бажанням можемо зробити перерву на каву/какао та підпалити кожному по чашечці напою!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Дізнавшись вже багато про місто, ділимося на команди! Готуйтеся до командних змагань в квесті! Ви будете користуватися google maps, спілкуватися з місцевими жителями, вигадувати легенди, розшукувати потаємні місця та зможете зайти туди, куди не пускають великі групи! В багатьох завданнях будете знімати цікаві фото та відео. Ну як, готові до стріму в Instagram? (За бажанням керівника групи команди можуть змагатися в квесті, розв’язуючи завдання самостійно, або ж кожну команду супроводжуватиме наш гід. Всі завдання виключно в пішохідній зоні).

Після обіду відвідаємо дзеркальну та глядацьку залу, інтер’єри оперного театру та познайомимо Вас із паном Таємним Аптекарем, який в інтерактивній формі розповість про історію аптечної справи, продемонструє різні досліди із ліками. А ще Ви зможете придбати ліки від лінощів, для хороших оцінок, мило для хабарників та інші корисні “засоби”!

Ввечері гуляємо містом. Ми можемо показати Вам “Майстерню шоколаду” (або замовити там екскурсію), “Майстерню карамелі”, “Дім легенд”, сувенірні магазини. Наш гід скоординує групу під час вільного часу за побажаннями учасників.

Цей день пропонуємо почати із оглядової автобусної екскурсії. Ви побачите Львів з різних сторін: де мешканці народжуються, навчаються в школах та університетах, працюють та відпочивають. За бажанням особливу увагу приділимо університетам. Також піднімемося на оглядовий майданчик Високого Замку, відвідаємо собор св. Юра, що внесений до списку світової спадщини  ЮНЕСКО. Можемо включити екскурсію Личаківським цвинтарем, музеєм-тюрмою “На Лонцького” чи зробити вихід з автобуса в цікавому для групи місці. За бажанням особливу увагу ми можемо приділити університетам!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

В другій половині дня відвідаємо Шевченківський Гай – парк-музей традиційної дерев’яної архітектури та ремесел. В Гаю зібрано понад 200 оригінальних споруд з різних регіонів Західної України: хати, церкви, лисопильня, пасіка, кузня та інші. Ми оглянемо також внутрішні інтер’єри, познайомимося із традиційним побутом. А також приймемо участь в одному із майстер-класів: різьба по дереву, випікання хліба в печі, ковальство, розпис кахлів, виготовлення ляльки-зернівки,  вибійка на тканині чи інші.

Ввечері складаємо спільний пазл, відпочиваємо. Можемо включити до програми відвідування аква-парку, кінотеатру, театру, органного залу, ескейп-квесту, міського фестивалю або інших заходів на Ваш вибір. 

Програма передбачає пересування містом громадським транспортом (трамваями). За бажанням ми можемо організувати додаткові трансфери.

Проживання

Розміщення у хостелах по 4-6 осіб. Місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення і кількості туристів. 

Харчування

Кількість та місце прийомів харчування узгоджуємо додатково. Ми пропонуємо включати в тури комплексне харчування для всієї групи, враховуємо побажання по меню, а також індивідуальні особливості (вегетаріанці, несприйняття певних продуктів). За бажанням можемо організувати відвідування піцерії, МакДональдсу, кафе чи ресторанів на Ваш вибір. Також група може харчуватися самостійно в закладах самообслугоування (типу “Пузата хата”) або будь-яким іншим чином.

Вартість*

Оберіть програму, яка буде цікавою для Вашої групи!

 

Пішохідні екскурсії та квест:

15-19 осіб оплачувано: 850 грн/особа + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 820 грн/особа + 3 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 750 грн/особа + 4 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 720 грн/особа + 5 безкоштовно

 

Пішохідні екскурсії, квест + театралізована або автобусна екскурсія (на вибір):

15-19 осіб оплачувано: 1000 грн/особа + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 940 грн/особа + 3 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 850 грн/особа + 4 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 780 грн/особа + 5 безкоштовно

 

Пішохідні екскурсії, квест, театралізована та автобусна екскурсії:

15-19 осіб оплачувано: 1110 грн/особа + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 1060 грн/особа + 3 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 940 грн/особа + 4 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 890 грн/особа + 5 безкоштовно

 

*для дітей з однієї сім’ї (рідні або зведені брати і сестри до 18 р), дітей-інвалідів (окрім дітей чорнобильців), дітей-сиріт, а також для дітей  учасників АТО, надаємо знижку 10%, за умови підтвердження відповідними документами.

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
 • – проживання в хостелі (1 ніч по 4 – 6 осіб)
 • – супровід керівником групи протягом всього туру
 • – екскурсії за обраною програмою
 • – страхування групи
 • – проїзд у трамваях
 • – ігри та конкурси
 • – дощовики на випадок дощу
 • – друк пазлу з бажаним зображенням

Додавайте до вартості лише ті вхідні квитки, які плануєте включати до програми туру. Щодо вартості інших вхідних квитків уточнюйте додатково.

 • — “Таємна аптека”: школярі – 45 грн, дорослі – 65 грн (надалі в тексті: 45 / 65)
 • — дворівневе підземелля храму Петра і Павла (колишній храм єзуїтів): 10 / 20
 • — театр опери та балету: 40 / 80
 • — екскурсія “Майстернею шоколаду” з дегустацією: 67 / 67
 • — Шевченківський Гай (парк-музей дерев’яної архітектури та ремесел): 20 / 40
 • — майстер-класи в Шевченківському Гаю: різьба по дереву – 40 грн, випікання хліба – 30 грн, ковальство – 50 грн, розпис кахлів – 50 грн, лялька-зернівка – 40 грн, вибійка на тканині – 70 грн (можливість проведення уточнюйте додатково)
 • — Личаківський цвинтар: 30 / 40
 • — вежа ратуші (оглядовий майданчик міста у будівлі міської ради): діти до 13 р (включно) – 10 грн, діти від 14 років та дорослі – 30 грн
 • — “Італійське подвір’я”: 5 / 10
 • — дитяча кава з вогнем (какао) – 50 грн, доросла кава з вогнем – 58 грн
 • — харчування (можемо організувати комплексне харчування, харчування в піцерії, тематичному ресторані, МакДональдсі, “Пузатій хаті” чи в іншому закладі). Вартість комплексного харчування: 4 порції (обід та вечеря 1-го дня, сніданок та обід 2-го дня) – 340/340, 6 порцій (сніданок, обід та вечеря 1-го та 2-го днів) – 510/510
 • — трансфер автобусом: 1000 грн в одну сторону для групи до 20 осіб, 1500 грн – від 21 до 50 осіб

**актуальні ціни ми уточнюємо за  декілька тижнів до початку туру

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Готові замовити зараз?

Відгуки

Базова вартість

720 – 1000 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– супровід керівником групи

– екскурсії за програмою

– квест

– страхування

– проїзд у трамваях

– ігри та конкурси

– дощовики

– пазл

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки 

– харчування

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Цікаво що…

Приблизно кожен п’ятий мешканець Львова – студент!