На батьківщину Лесі Українки зі Львова (2 дні)

 
ТИП ПОДОРОЖІ

Навчально-активна

 
ТРИВАЛІСТЬ

2 дні / 1 ніч

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

Від 10 років

ХАРЧУВАННЯ

1 сніданок / 2 обіди / 1 вечеря

 
ПРОЖИВАННЯ

По 3-8 осіб

 
ВІДСТАНЬ

570 км

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід гідом

– проживання (1 ніч)

– екскурсії за програмою

– страхування

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– харчування

Базова вартість: 920 – 1450 грн

В цьому турі ми відвідаємо малу батьківщину Лесі Українки – село Колодяжне, а також інші цікаві місця Волині.

Зранку вирушаємо зі Львова до Володимира-Волинського. Тут на нас чекає квест історичною частиною міста! Перша літописна згадка про це місто датується 866 р. (під назвою Ладомир). Київський князь Володимир Великий підпорядкував собі місто у 988 р. та назвав своїм іменем – Володимир. Відтоді тут і почався бурхливий розвиток. У Володимирі була написана Волинська частина Галицько-Волинського літопису. В квест будуть включені залишки оборонних валів, храм, перший камінь якого був закладений у 12 ст., зі скульптурами руських князів на подвір’ї, парк “Слов’янський”.

Поблизу Володимира збудований Святогірський Успенський Зимненський жіночий монастир, який вважається одним із найстаріших жіночих монастирів України. Згідно з легендою він був заснований у 11 ст. одним із монахів Києво-Печерського монастиря. Ми оглянемо храми та оборонні споруди 15-16 ст., підземну церкву. Екскурсію проводитиме одна із монахинь монастиря.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Далі їдемо до літературно-меморіального музею Лесі Українки в селі Колодяжне. Музей створений на території, яку придбав батько Лесі Українки у 1868 р. Експозиція розкриває життєвий і творчий шлях поетеси: в колекції – її публікації різних періодів, предмети побуту, речі родичів та друзів. Також на території знаходяться кілька інших будівель («Білий» будиночок, збудований для Лесі Українки та інших дітей і «Сірий», в якому проживали її батьки) та ставок.

Можливе також відвідування філії музею – “Лісова пісня” в урочищі Нечимне. Вважається, що Леся Українка описала цю місцевість у своїй відомій драмі-феєрії. (відвідування цього музею відбувається за попередньою домовленістю та можливе лише в теплий сезон).

Вечір проведемо в Луцьку. Пропонуємо організувати закриту вечірку для групи. Бажану музику можна підбирати самостійно! Або ж ми можемо запланувати відвідування одного із закладів (театру, кінотеатру і т.д.). 

Зранку прогуляємося Луцьком: побачимо давні та сучасні храми, замок князя Любарта, будинок скульптора Голованя, прогуляємося старими вуличками.

Далі їдемо до найбільшого на Західній Україні спортивно-розважального комплексу “Адреналін-сіті” та відвідаємо музей-експериментаріум – музей сучасної техніки, в якому можна буде побачити роботів, дрони, 3Д-принтер. Всі експонати можна буде чіпати руками. За бажанням, можна буде залишитися до кінця дня в “Адреналін-сіті” замість подальшої програми. В цьому комплексі на одній території розміщені кінозали, лабіринти, ресторани, тир, картинг, батути, боулінг, скеледром, магазини іграшок, різні спортивні секції.

Також до екскурсії по Луцьку можна додати відвідування:

 • – музею Волинської ікони (музей експонує більше ніж 100 ікон 16-18 ст., і, навіть, ікону, яка вважається найдавнішою іконою Візантійського зразка в Україні – Холмської Богоматері, 11 ст.);
 • – музею українського війська та військової техніки (експонуються зразки танків, гармат, артилерійського озброєння, авіатехніки та інших експонатів; є також експонати, привезені з території сучасного конфлікту на Сході);
 • – зоопарк.
previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Наступний наш екскурсійний об’єкт – замок князів Острозьких-Заславських в Дубно. Дерев’яний замок на місці сучасного тут виник ще у 10 ст., а кам’яний – наприкінці 15-го. У 16 ст. в замку діяла власна ливарна майстерня, а на озброєнні було більше 70-ти гармат. Тут ми продовжуємо змагатися в квесті. Шукаємо конверти і підказки на території замку, виконуємо завдання і, таким чином, розгадуємо його історію! 

Повертаємося на Галичину, до Львова.

Проживання

Розміщення у хостелі чи готелі по 3-8 осіб. Точне місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення та кількості туристів.

Харчування

Кількість прийомів харчування узгоджується додатково. Ми можемо включити комплексне харчування в закладах по маршруту, домовитися про індивідуальне харчування в їдальнях (де є така можливість) чи самостійну організацію (їжа з собою чи купівля в магазинах).

Вартість

15-20 осіб: 1450 грн/особа + 2 супроводжуючих безкоштовно;

21-30 осіб: 1230 грн/особа + 3 супроводжуючих безкоштовно;

31-40 осіб: 1050 грн/особа + 4 супроводжуючих безкоштовно;

41-50 осіб: 920 грн/особа + 5 супроводжуючих безкоштовно.

*Для дітей з однієї сім’ї (до 18 р), пільгових категорій (інваліди), а також дітей військовослужбовців, батьки яких беруть участь у військових діях в АТО надаємо знижку 10% за умови підтвердження відповідними документами.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ
 • – проживання (1 ніч по 3-8 осіб)
 • – проїзд туристичним автобусом
 • – супровід гідом протягом всього туру
 • – екскурсії за програмою
 • – страхування групи на час подорож5
 • — літературно-меморіальний музей Лесі Українки в с. Колодяжне: школярі – 10 грн, дорослі – 20 грн;
 • — замок Любарта в Луцьку з підйомом на вежу: школярі – 20 грн, дорослі – 40 грн;
 • — Дубенський замок: школярі – 10 грн, дорослі – 15 грн;
 • — комплексне харчування (1 вечеря, 2 обіди, 1 сніданок): 320 грн/особа.
 • При додатковому відвідуванні в Луцьку:
 • — зоопарк: школярі до 14 років включно – 30 грн, школярі від 15 років та дорослі – 50 грн;
 • — музей українського війська та війькової техніки: школярі – 10 грн, дорослі – 15 грн;
 • — музей науки і техніки “Експериментаріум”: школярі – 35 грн, доролі – 45 грн;
 • — музей волинської ікони: школярі – 10 грн, дорослі – 20 грн.

**актуальні ціни ми уточнюємо в період 2 тижнів до дат туру та повідомляємо Вам сумарну вартість; вони можуть бути змінені, залежно від внутрішніх рішень закладів.

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Готові замовити зараз?

Відгуки

Базова вартість

920 – 1450 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід гідом

– проживання (1 ніч)

– екскурсії за програмою

– страхування

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– харчування

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Цікаво що…

Одна із головних вулиць Луцька, вулиця Лесі Українки, раніше носила назву Пречистенська, Олицька, Дубенська, Шосейна, Імператора Миколи ІІ, Головна, Ягеллонська, Сталіна, Радянська.