На батьківщину Лесі Українки (2 дні)

 
ТИП ПОДОРОЖІ

Навчально-активна

 
ТРИВАЛІСТЬ

2 дні / 1 ніч

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

Від 10 років

ХАРЧУВАННЯ

1 сніданок / 2 обіди / 1 вечеря

 
ПРОЖИВАННЯ

По 3-8 осіб

 
ВІДСТАНЬ

157 – 473 км

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід гідом

– проживання (1 ніч)

– екскурсії за програмою

– страхування

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– харчування

Базова вартість: 650 – 1350 грн

Зустрічаємо групу в Ковелі (або іншому зручному місці Волині). Зранку виїжджаємо до літературно-меморіального музею Лесі Українки в селі Колодяжне. Музей створений на території, яку придбав батько Лесі Українки у 1868 році. Експозиція розповідає про життєвий і творчий шлях поетеси: в колекції – її публікації різних періодів, предмети побуту, речі родичів та друзів. Також на території знаходяться кілька інших будівель («Білий» будиночок, збудований для Лесі Українки та інших дітей і «Сірий», в якому проживали її батьки) та ставок.

Можливе також відвідування філії музею – “Лісова пісня” в урочищі Нечимне. Вважається, що Леся Українка описала цю місцевість у своїй одноіменній драмі-феєрії (відвідування цього музею відбувається за попередньою домовленістю та можливе лише в теплий сезон).

Далі вирушаємо до одного з найдавніших міст України – Володимира-Волинського. Тут на нас чекає квест історичною частиною міста! Перша літописна згадка про це місто датується 866 р. (під назвою Ладомир). Київський князь Володимир Великий підпорядкував собі місто у 988 р. та назвав своїм іменем – Володимир. Відтоді тут і почався бурхливий розвиток. У Володимирі була написана Волинська частина Галицько-Волинського літопису. В квест будуть включені залишки оборонних валів, храм, перший камінь якого був закладений у 12 ст., зі скульптурами руських князів на подвір’ї, парк “Слов’янський”.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

В другій частині дня відвідаємо Святогірський Успенський Зимненський жіночий монастир, який вважається одним із найстаріших жіночих монастирів України. Згідно з легендою він був заснований у 11 ст. одним із монахів Києво-Печерського монастиря. Оглянемо храми 15-16 ст., підземну збережену церкву. Весь комплекс оточений оборонними стінами з вежами 15-16 ст. Екскурсію проводитиме одна із монахинь монастиря.

Вечір проведемо в Луцьку. Пропонуємо організувати закриту вечірку для групи. Бажану музику можна підбирати самостійно! Або ж ми можемо запланувати відвідування одного із закладів (театру, кінотеатру і т.д.). 

Цього дня пропонуємо Вам різні цікаві місця на вибір. Можемо провести весь день в Луцьку або ж відвідати замок князів Острозьких-Любомирських в Дубно, “Тунель Кохання” в Клевані, поле Берестецької битви (поєднання місць узгоджується, залежно від побажань, сезону та наявного часу).

В Луцьку відвідаємо замок Любарта та прогуляємося історичною частиною міста: побачимо будинок скульптора Голованя, колишні монастирські приміщення та функціонуючі храми, будинок, в якому проживала деякий час Леся Українка.

Якщо ж ми вирішимо провести цілий день в Луцьку – пропонуємо поїхати до найбільшого на Західній Україні спортивно-розважального комплексу “Адреналін-сіті”. Цікавим буде унікальний музей-експериментаріум – музей сучасної техніки, в якому ми побачимо роботів, дрони, 3Д-принтер. Всі експонати можна буде чіпати руками. Також у цьому комплексі на одній території розміщені кінозали, лабіринти, ресторани, тир, картинг, батути, боулінг, скеледром, магазини іграшок, різні спортивні секції.

До програми можна додати відвідування: 

 • – музею Волинської ікони (експонує більше ніж 100 ікон 16-18 ст., серед яких – ікона, яка вважається найдавнішою в Україні Візантійського зразка – Холмської Богоматері, 11 ст.);
 • – музею українського війська та військової техніки (експонуються зразки танків, гармат, артилерійського озброєння, авіатехніки та інших експонатів; є також експонати, привезені з території сучасного конфлікту на Сході);
 • – зоопарку.
previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Якщо ж ми вирішимо продовжити подорож шляхами Волині – їдемо в Дубно. Дерев’яний замок на місці сучасного тут виник ще у 10 ст., а кам’яний – наприкінці 15-го. У 16 ст. в замку діяла власна ливарна майстерня, а на озброєнні було більше 70-ти гармат. Тут ми продовжуємо змагатися в квесті. Шукаємо конверти і підказки на території замку, виконуємо завдання і, таким чином, розгадуємо його історію! 

“Тунель кохання” в Клевані, довжиною близько 4-5 км, створений деревами, які переплелися між собою. Тунель знаходиться над рейками, які раніше вели до військової бази (саме для того, щоб приховати залізницю, над колією і були висаджені дерева). Протилежну частину називають «Тунелем Спокуси». Прогуляємося коліями та відпочинемо на природі.

Проживання

Розміщення у хостелі чи готелі по 3-8 осіб. Точне місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення та кількості туристів.

Харчування

Кількість прийомів харчування узгоджується додатково. Ми можемо включити комплексне харчування в закладах по маршруту, домовитися про індивідуальне харчування в їдальнях (де є така можливість) чи самостійну організацію (їжа з собою чи купівля в магазинах).

Вартість

При замовленні програми, в якій ми проводимо один із днів у Луцьку (в Луцьку користуємося громадським транспортом):

15-20 осіб: 1000 грн/особа + 2 супроводжуючих безкоштовно;

21-30 осіб: 850 грн/особа + 3 супроводжуючих безкоштовно;

31-40 осіб: 750 грн/особа + 4 супроводжуючих безкоштовно;

41-50 осіб: 650 грн/особа + 5 супроводжуючих безкоштовно.

 

При замовленні програми, в якій обидва дні включають автобусний супровід:

15-20 осіб: 1350 грн/особа + 2 супроводжуючих безкоштовно;

21-30 осіб: 1150 грн/особа + 3 супроводжуючих безкоштовно;

31-40 осіб: 990 грн/особа +  4 супроводжуючих безкоштовно;

41-50 осіб: 840 грн/особа + 5 супроводжуючих безкоштовно.

*Для дітей з однієї сім’ї (до 18 р), пільгових категорій (інваліди), а також дітей військовослужбовців, батьки яких беруть участь у військових діях в АТО надаємо знижку 10% за умови підтвердження відповідними документами.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ
 • – проживання (1 ніч по 3-8 осіб)
 • – проїзд туристичним автобусом
 • – супровід гідом протягом всього туру
 • – екскурсії за програмою
 • – страхування групи на час подорожі
 • — літературно-меморіальний музей Лесі Українки в с. Колодяжне: школярі – 15 грн, дорослі – 30 грн;
 • — замок Любарта в Луцьку з підйомом на вежу: школярі – 20 грн, дорослі – 40 грн;
 • — Дубенський замок: школярі – 10 грн, дорослі – 15 грн;
 • — комплексне харчування (1 вечеря, 2 обіди, 1 сніданок): 260 грн/особа.
 •  
 • При додатковому відвідуванні в Луцьку:
 • — зоопарк: школярі до 14 років включно – 30 грн, школярі від 15 років та дорослі – 50 грн;
 • — музей українського війська та війькової техніки: школярі – 10 грн, дорослі – 15 грн;
 • — музей популярної науки і техніки “Експериментаріум”: школярі – 35 грн, дорослі – 45 грн;
 • — музей волинської ікони: школярі – 10 грн, дорослі – 20 грн;
 • — комплексне харчування (1 сніданок, 2 обіди, 1 вечеря): 320 грн/особа.

**актуальні ціни ми уточнюємо в період 2 тижнів до дат туру та повідомляємо Вам сумарну вартість; вони можуть бути змінені, залежно від внутрішніх рішень закладів.

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Готові замовити зараз?

Відгуки

Базова вартість

650 – 1350 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід гідом

– проживання (1 ніч)

– екскурсії за програмою

– страхування

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– харчування

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Цікаво що…

У 16 ст. в Луцьку біля однієї з веж замку Любарта відбувалися публічні страти шляхом відрубування голови.