На Волинь зі Львова (2 дні)

 
ТИП ПОДОРОЖІ

Пізнавально-розважальна

 
ТРИВАЛІСТЬ

2 дні / 1 ніч

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

Від 10 років

ХАРЧУВАННЯ

1 сніданок / 2 обіди / 1 вечеря

 
ПРОЖИВАННЯ

По 3-8 осіб

 
ВІДСТАНЬ

452 – 517 км

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід гідом

– проживання (1 ніч)

– екскурсії за програмою

– страхування

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– харчування

Базова вартість: 858 – 1430 грн

Виїжджаємо давніми торговими шляхами з Галичини на Волинь. Першого дня ми позмагаємося в квесті в замку в Дубно, відвідаємо “Тунель кохання” та Луцьк.

Вирушаємо в Дубно. Дерев’яний замок на місці сучасного тут виник ще у 10 ст., а кам’яний – наприкінці 15 ст. Тривалий час територією володіли князі Острозькі, неодноразово змінюючи та укріплюючи фортецю. У 16 ст. в замку діяла власна ливарна майстерня, а на озброєнні було більше 70-ти гармат. Ми розділимося на команди та будемо досліджувати замок через квест – шукаючи конверти, підказки та виконуючи завдання.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Далі їдемо до “Тунелю Кохання” в Клевань. Цей тунель, довжиною близько 4-5 км, створений деревами, які переплелися між собою. Тунель знаходиться над рейками, які раніше вели до військової бази (саме щоб приховати залізницю, над колією і були висаджені дерева). Протилежну частину називають «Тунелем Спокуси». Ми пройдемо прихованими коліями та відпочинемо на природі.

Ввечері відвідаємо музей-експерементаріум в Луцьку – музей сучасної техніки, в якому можна буде побачити роботів, дрони, 3Д-принтер. Всі експонати можна буде чіпати руками. А в кінці дня організуємо закриту вечірку в спортивно-розважальному комплексі “Адреналін-сіті”. За бажанням включимо до програми піцерію, боулінг, джампінг-центр (батути).

Ранок проведемо в Луцьку. Оглянемо замок Любарта, побачимо історичну частину міста, будинок скульптора Голованя, колишні монастирські приміщення та функціонуючі храми, будинок, в якому проживала деякий час Леся Українка. 

Можемо залишитися в Луцьку до вечора та повернутися до “Адреналін-сіті” – найбільшого на Західній Україні спортивно-розважального комплексу. В цьому комплексі на одній території розміщені кінозали, ресторани, тир, картинг, батути, боулінг, скеледром, магазини іграшок, різні спортивні секції: тенісу, танців, йоги, волейболу, гімнастики, футболу, баскетболу та ін.

До екскурсії по Луцьку можна додати відвідування:

 • – музею Волинської ікони (музей експонує більше ніж 100 ікон 16-18 ст., і, навіть, ікону, яка вважається найдавнішою в Україні Візантійського зразка – Холмської Богоматері, 11 ст.);
 • – музею українського війська та військової техніки (експонуються зразки танків, гармат, артилерійського озброєння, авіатехніки та інших експонатів; є також експонати, привезені з території сучасного конфлікту на Сході);
 • – зоопарку. 
previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Далі вирушаємо до Володимира-Волинського. Тут продовжуємо змагатися – в складі тих же команд виконуємо завдання квесту! Перша літописна згадка про це місто датується 866 р. (під назвою Ладомир). Київський князь Володимир Великий підпорядкував собі місто у 988 р. та назвав своїм іменем – Володимир. Відтоді тут і почався бурхливий розвиток. На початку 12 ст. місто вже населяло 20 тис. жителів, було збудовано 8 кам’яних храмів, а в 992 р. заснована єпископська кафедра. У Володимирі була написана Волинська частина Галицько-Волинського літопису. Ми з Вами оглянемо залишки оборонних валів, храм, перший камінь якого був закладений у 12 ст., із скульптурами руських князів на подвір’ї, інші храми пізніших часів, прогуляємося парком.

Біля Володимира збудовний Святогірський Успенський Зимненський жіночий монастир, який вважається одним із найстаріших жіночих монастирів України. Згідно з легендою він був заснований у 11 ст. одним із монахів Києво-Печерського монастиря. Ми оглянемо храми та оборонні споруди 15-16 ст., підземну церкву. Екскурсію проведе одна із монахинь монастиря.

Повертаємося на Галичину, до Львова. 

Проживання

Розміщення у хостелі чи готелі по 3-8 осіб. Точне місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення та кількості туристів.

Харчування

Кількість прийомів харчування узгоджується додатково. Ми можемо включити комплексне харчування в закладах по маршруту, домовитися про індивідуальне харчування в їдальнях (де є така можливість) чи самостійну організацію (їжа з собою чи купівля в магазинах).

Вартість

15-20 осіб: 1430 грн/особа + 2 супроводжуючих безкоштовно;

21-30 осіб: 1210 грн/особа + 3 супроводжуючих безкоштовно;

31-40 осіб: 979 грн/особа + 4 супроводжуючих безкоштовно;

41-50 осіб: 858 грн/особа + 5 супроводжуючих безкоштовно.

*Для дітей з однієї сім’ї (до 18 р), пільгових категорій (інваліди), а також дітей військовослужбовців, батьки яких беруть участь у військових діях в АТО надаємо знижку 10% за умови підтвердження відповідними документами.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ
 • – проживання (1 ніч по 3-8 осіб)
 • – проїзд туристичним автобусом
 • – супровід гідом протягом всього туру
 • – екскурсії за програмою
 • – страхування групи на час подорожі
 • — Дубенський замок: школярі – 10 грн, дорослі – 15 грн;
 • — замок Любарта в Луцьку з підйомом на вежу: школярі – 20 грн, дорослі – 40 грн;
 • — комплексне харчування (1 вечеря, 2 обіди, 1 сніданок): 320 грн/особа.

 

 • При додатковому відвідуванні в Луцьку:
 • — зоопарк: школярі до 14 років включно – 30 грн, школярі від 15 років та дорослі – 50 грн;
 • — музей українського війська та військової техніки: школярі – 10 грн, дорослі – 15 грн;
 • — музей популярної науки і техніки “Експериментаріум” та “Робологікум”: школярі – 35 грн, доролі – 45 грн;
 • — музей волинської ікони: школярі – 10 грн, дорослі – 20 грн.

**актуальні ціни ми уточнюємо в період 2 тижнів до дат туру та повідомляємо Вам сумарну вартість; вони можуть бути змінені, залежно від внутрішніх рішень закладів.

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Готові замовити зараз?

Відгуки

Базова вартість

858 – 1430 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід гідом

– проживання (1 ніч)

– екскурсії за програмою

– страхування

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– харчування

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Цікаво що…

В Луцьку народилася дівчина, яка згодом одружилася з принцом Сіаму (зараз Таїланд) та стала принцесою. Катерина була дитиною з багатодітної сім’ї в кін. 19 ст., в 17 років стала сиротою, а з майбутнім чоловіком познайомилася, навчаючись у Санкт-Петербурзі.