На Закарпаття зі Львова (2 дні)

 
ТИП ПОДОРОЖІ

Пізнавально-розважальна

 
ТРИВАЛІСТЬ

2 дні /1 ніч

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

Від 12 років

ХАРЧУВАННЯ

1 сніданок / 2 обіди / 1 вечеря

 
ПРОЖИВАННЯ

По 3-8 осіб

 
ВІДСТАНЬ

720 – 730 км

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід гідом

– проживання (2 ночі)

– екскурсії за програмою

– страхування

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– купання в термальних басейнах

– катання на підйомнику

– харчування

Базова вартість: 913 – 1386 грн

Виїжджаємо рано, щоб встигнути побачити якомога більше! Снідаємо вже в горах, а в дорозі дізнаємося про Закарпаття, місцевих жителів, природу та різні цікавинки регіону.

Першою екскурсійною зупинкою буде мисливська резиденція графів Шенборнів. Проект палацу має особливість: Ви нарахуєте тут 365 вікон, 52 димоходи та 12 входів. А що це символізує – здогадаєтеся вже в автобусі.

Далі їдемо до Мукачево та доторкнемося до бастіонів одного із найкраще збережених замків України – замку Паланок. Легенда оповідає, що місто Мукачево назвали так через те, що люди мучилися, будуючи цю грандіозну споруду! 

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Вечір проведемо на вибір: в басейнах з термальними водами або ж в Ужгороді. Значна частина Закарпаття розташована на шлейфі залягання мінеральних термальних вод. В комплекси вода потрапляє безпосередньо з однієї зі свердловин глибиною більше ніж 1000 м та з температурою 40-45°C. На вибір відвідуємо комплекс «Косино» або «Жайворонок».

На території курорту «Косино», що збудований майже на кордоні із Угорщиною, знаходиться декілька відкритих басейнів із термальними водами, спортивний басейн, «доріжки здоров’я», 9 типів саун (допускаються лише діти від 150 см), піцерія, відпочинкова зона. «Жайворонок» в місті Берегово містить закритий та відкритий басейни, відпочинкову зону. В Берегово можна також організувати екскурсію старим винним погребом з дегустацією виноградного соку замість вина.

Якщо поїдемо до Ужгорода – прогуляємося найдовшою в Україні липовою алеєю на набережній річки Уж та знайдемо незвичайні 15-сантиметрові пам’ятнички на перилах. А також побачимо, як відпочивають ввечері міщани найменшого в Україні обласного центру.

Цей день почнемо з зарядки – підйому до найбільш високогірного озера Карпат, Синевира. Цей підйом на висоту 1000 метрів над рівнем моря триватиме білизько 20-30 хвилин. Синевир охоплює територію 4-5 гектарів та оточений хвойними лісами. У місцевих господинь можна придбати домашні гриби, варення, солодощі, трави, рибу, вино, сувеніри і, навіть, зелений мед! Прогуляємося навколо та подихаємо свіжим повітрям. В озері не дозволено плавати та ловити рибу чи раків, проте рекомендуємо взяти хліб чи печиво, щоб погодувати рибок, яких, здається, тут мільйони!

Недалеко від Синевира збудували реабілітаційний центр бурих ведмедів – вольєр площею 12 га, в якому в природніх умовах проживає близько 20 ведмедів. Тварин забирають із місць, де їх неналежним чином утримували, лікують та доглядають до кінця життя.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Далі їдемо до одного з найповноводніших водоспадів Карпат, Шипоту, та побачимо, скільки ж тут нашепотіли води. Біля водоспаду підіймемося на гору Гимбу (1490 м), але вже не пішки, а на гірськолижному підйомнику (поїздка в одну сторону триватиме 20 хвилин) та насолодимося пейзажами із відкритих 2-місних підйомників. Подумаємо про вічне? Помріємо? Пофотографуємося? Все що завгодно! Тільки ми і гори навколо!

А тепер час ховатися від ворога та продумувати стратегічні плани! Вирушаємо до найбільшого військового бункеру Західної України часів Другої Світової війни (бункер лінії Арпада, збудованої угорцями). Тут зможете випробувати свої вокальні здібності, а ехо стін Вам підспіває!

Спускаємося з гір та повертаємося до Львова: співаємо, дивимося фільми, бавимося в ігри, обмінюємося враженнями, дрімаємо 🙂

Проживання

Розміщення у хостелах, готелях чи садибах зеленого (сільського) туризму по 3-8 осіб. Точне місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення та кількості туристів.

Харчування

Кількість прийомів харчування узгоджується додатково. Ми можемо включити комплексне харчування в закладах по маршруту, домовитися про індивідуальне харчування в їдальнях (де є така можливість) чи самостійну організацію (їжа з собою чи купівля в магазинах).

Вартість

15-20 осіб: 1386 грн/особа + 2 супроводжуючих безкоштовно;

21-30 осіб: 1188 грн/особа + 3 супроводжуючих безкоштовно;

31-40 осіб: 1090  грн/особа + 4 супроводжуючих безкоштовно;

41-50 осіб: 913  грн/особа + 5 супроводжуючих безкоштовно.

*Для дітей з однієї сім’ї (до 18 р), пільгових категорій (інваліди), а також дітей військовослужбовців, батьки яких беруть участь у військових діях в АТО надаємо знижку 10% за умови підтвердження відповідними документами.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ
 • – проживання (1 ніч по 3-8 осіб)
 • – проїзд туристичним автобусом
 • – супровід гідом протягом всього туру
 • – екскурсії за програмою
 • – страхування групи на час подорожі
 • — палац графів Шенборнів: школярі – 10 грн, дорослі – 15 грн;
 • — замок Паланок в Мукачево: школярі – 20 грн, дорослі – 40 грн;
 • — замок в Ужгороді: школярі – 20 грн, дорослі – 45 грн;
 • — купання в термальних басейнах комплексу “Жайворонок” в Берегово: діти до 120 см – безкоштовно, діти до 150 см – 80 грн/1 год, 90 грн/2 год, діти від 150 см та дорослі – 160 грн/1 год, 180 грн/2 год;
 • — купання в термальних басейнах комплексу “Косино”: діти до 150 см – безкоштовно, діти від 150 см та дорослі – 350 грн/3 год;
 • — озеро Синевир: школярі – 10 грн, дорослі – 25 грн;
 • — реабілітаційний центр бурих ведмедів: школярі – 10 грн, дорослі – 25 грн;
 • — водоспад Шипіт: діти до 10 р – безкоштовно, школярі – 5 грн, дорослі – 10 грн;
 • — катання на гірськолижному підйомнику (в дві сторони): школярі – 60 грн, дорослі – 100 грн;
 • — бункер лінії Арпада: школярі – 30 грн, дорослі – 60 грн;
 • — комплексне харчування (1 вечеря, 2 обіди, 1 сніданок): 320 грн/особа.

**актуальні ціни ми уточнюємо в період 2 тижнів до дат туру та повідомляємо Вам сумарну вартість; вони можуть бути змінені, залежно від внутрішніх рішень закладів.

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Готові замовити зараз?

Відгуки

Базова вартість

913 – 1386 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід гідом

– проживання (1 ніч)

– екскурсії за програмою

– страхування

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– купання в термальних басейнах

– катання на підйомнику

– харчування

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Цікаво що…

Найвища людина України проживає у закарпатському селищі та має зріст 2 метри і 13 сантиметрів.