Навколо Закарпаття (2 дні)

 
ТИП ПОДОРОЖІ

Пізнавально-розважальна

 
ТРИВАЛІСТЬ

2 дні / 1 ніч

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

Від 12 років

ХАРЧУВАННЯ

1 сніданок / 2 обіди / 1 вечеря

 
ПРОЖИВАННЯ

По 3-8 осіб

 
ВІДСТАНЬ

343 – 477 км

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід гідом

– проживання (1 ніч)

– екскурсії за програмою

– страхування

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– купання в термальних басейнах

– катання на підйомнику

– харчування

Базова вартість: 1200 – 1800 грн

Ми зустрінемо Вас в Ужгороді, познайомимося, вирішимо організаційні питання та одразу вирушимо досліджувати місто. Прогуляємося найдовшою в Україні липовою алеєю – набережною річки Уж, відчуємо себе королями в замку, початок будівництва якого сягає 9 ст. та побачимо незвичайні 15-сантиметрові пам’ятнички, які споруджені по всій набережній.

Далі вирушимо до Мукачево та доторкнемося до бастіонів одного із найкраще збережених замків України – замку Паланок. Легенда оповідає, що місто Мукачево назвали так через те, що люди мучилися, будуючи цю грандіозну споруду!

За бажанням, в Ужгороді чи замку Паланок організуємо командний квест!

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Значна частина Закарпаття розташована на шлейфі залягання мінеральних термальних вод – і ми їдемо купатися в басейни з цими водами! В комплекси вода потрапляє безпосередньо з однієї із свердловин глибиною більше ніж 1000 м та з температурою 40-45°C.

На вибір відвідуємо комплекс «Косино» або «Жайворонок». На території курорту «Косино», що збудований майже на кордоні із Угорщиною, знаходиться декілька відкритих басейнів із термальними водами, спортивний басейн, «доріжки здоров’я», 9 типів саун (допускаються лише діти від 150 см), піцерія, відпочинкова зона. «Жайворонок» в місті Берегово містить закритий та відкритий басейни, відпочинкову зону.

Цей день починаємо із відвідування мисливської резиденції графів Шенборнів. Проект палацу має цікавинку: Ви нарахуєте тут 365 вікон, 52 димоходи та 12 входів. А що це символізує – здогадаєтеся вже в автобусі.

Після цього вирушаємо до найбільшого військового бункеру Західної України часів Другої Світової війни (бункер лінії Арпада, збудованої угорцями). Тут будемо ходити підземними тунелями та Ви зможете випробувати свої вокальні здібності, а ехо стін підспіває!

Продовжимо подорож, повернувшися на 200-300 років назад в історію. В Колочаві Ви зможете посидіти за партою старої школи (але будьте чемні, адже, за звичаєм, Вас можуть і відшмагати за непослух), завітати в корчму до місцевого єврея Гершка, побачити, як парилися в банях наші предки, посидіти у старому вагоні поїзда та дізнатися про багато інших цікавих речей з сільського життя гірських жителів у різні історичні періоди (Австро-Угорщини, Чехословаччини, Радянського Союзу).

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Далі їдемо до найбільш високогірного озера Карпат – Синевира. Тут на нас чекає “фізкульпривіт”, адже до озера потрібно буде підніматися хвилин 20-30. Озеро знаходиться на висоті близько 1000 метрів над рівнем моря та охоплює територію 4-5 гектарів. Синевир оточений хвойними лісами, а у місцевих господинь Ви зможете придбати домашні гриби, варення, солодощі, трави, рибу, вино, сувеніри і, навіть, зелений мед! Прогуляємося навколо та подихаємо свіжим повітрям.

Недалеко від Синевира знаходиться реабілітаційний центр бурих ведмедів. Це – вольєр, площею 12 га, в якому в природніх умовах проживає близько 20 ведмедів. Тварин забирають із місць, де їх неналежним чином утримують, тут лікують та доглядають до кінця життя.

В кінці нашої подорожі насолодимося природою! Відвідаємо один з найповноводніших водоспадів Карпат, Шипіт, та побачимо, скільки ж тут нашепотіли води. Біля водоспаду підіймемося на гору Гимбу (1490 м) на гірськолижному підйомнику (поїздка в одну сторону триватиме близько 20 хвилин у відкритих 2-місних підйомниках). Подумаємо про вічне? Помріємо? Пофотографуємося? Все що завгодно! Тільки Ви і гори навколо!

Проводжаємо Вас на поїзд у Воловець, Ужгород, Мукачево чи в інше зручне місце неподалік.

Проживання

Розміщення у хостелі, готелі чи садибах зеленого (сільського) туризму по 3-8 осіб. Точне місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення та кількості туристів.

Харчування

Кількість прийомів харчування узгоджується додатково. Ми можемо включити комплексне харчування в закладах по маршруту, домовитися про індивідуальне харчування в їдальнях (де є така можливість) чи самостійну організацію (їжа з собою чи купівля в магазинах).

Вартість

15-20 осіб: 1800 грн/особа + 2 супроводжуючих безкоштовно;

21-30 осіб: 1580 грн/особа + 3 супроводжуючих безкоштовно;

31-40 осіб: 1350 грн/особа + 4 супроводжуючих безкоштовно;

41-50 осіб: 1200 грн/особа + 5 супроводжуючих безкоштовно.

*Для дітей з однієї сім’ї (до 18 р), пільгових категорій (інваліди), а також дітей військовослужбовців, батьки яких беруть участь у військових діях в АТО надаємо знижку 10% за умови підтвердження відповідними документами.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ
 • – проживання (1 ніч по 3-8 осіб)
 • – проїзд туристичним автобусом
 • – супровід гідом протягом всього туру
 • – екскурсії за програмою
 • – страхування групи на час подорожі
 • — замок в Ужгороді: школярі – 20 грн, дорослі – 45 грн;
 • — замок Паланок в Мукачево: школярі – 20 грн, дорослі – 40 грн;
 • — купання в термальних басейнах комплексу “Жайворонок” в Берегово: діти до 120 см – безкоштовно, діти до 150 см – 80 грн/1 год, 90 грн/2 год, діти від 150 см та дорослі – 160 грн/1 год, 180 грн/2 год;
 • — купання в термальних басейнах комплексу “Косино”: діти до 150 см – безкоштовно, діти від 150 см та дорослі – 350 грн/3 год;
 • — палац графів Шенборнів: школярі – 10 грн, дорослі – 15 грн;
 • — бункер лінії Арпада: школярі – 30 грн, дорослі – 60 грн;
 • — музей дерев’яної архітектури та народного побуту закарпатців у Колочаві: школярі – 25 грн, дорослі – 50 грн;
 • — озеро Синевир: школярі – 10 грн, дорослі – 25 грн;
 • — реабілітаційний центр бурих ведмедів: школярі – 10 грн, дорослі – 25 грн;
 • — водоспад Шипіт: діти до 10 р – безкоштовно, школярі – 5 грн, дорослі – 10 грн;
 • — катання на гірськолижному підйомнику (в дві сторони): школярі – 60 грн, дорослі – 100 грн;
 • — комплексне харчування (1 вечеря, 2 обіди, 1 сніданок): 320 грн/особа.
 •  

**актуальні ціни ми уточнюємо в період 2 тижнів до дат туру та повідомляємо Вам сумарну вартість; вони можуть бути змінені, залежно від внутрішніх рішень закладів.

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Готові замовити зараз?

Відгуки

Базова вартість

1200 – 1800 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід гідом

– проживання (1 ніч)

– екскурсії за програмою

– страхування

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– купання в термальних басейнах

– катання на підйомнику

– харчування

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Цікаво що…

Закарпаття межує з чотирма країнами Європи: Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією.