Навколо Закарпаття (3 дні)

 
ТИП ПОДОРОЖІ

Пізнавально-розважальна

 
ТРИВАЛІСТЬ

3 дні / 2 ночі

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

Від 12 років

ХАРЧУВАННЯ

2 сніданки / 3 обіди / 2 вечері

 
ПРОЖИВАННЯ

По 3-8 осіб

 
ВІДСТАНЬ

383 – 474 км

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід гідом

– проживання (2 ночі)

– екскурсії за програмою

– страхування

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– купання в термальних басейнах

– катання на підйомнику

– харчування

Базова вартість: 1750 – 2600 грн

Ми зустрінемо Вас в Ужгороді, познайомимося, вирішимо організаційні питання та одразу вирушимо досліджувати місто. Прогуляємося найдовшою в Україні липовою алеєю на набережній річки Уж, відчуємо себе королями в замку, початок будівництва якого сягає 9 ст. та побачимо незвичайні 15-сантиметрові пам’ятнички на перилах.

Далі вирушимо в Мукачево та доторкнемося до бастіонів одного із найкраще збережених замків України – замку Паланок. Легенда оповідає, що місто Мукачево назвали так через те, що люди мучилися, будуючи цю грандіозну споруду!

За бажанням, в Ужгороді чи замку Паланок організуємо командний квест!

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Значна частина Закарпаття розташована на шлейфі залягання мінеральних термальних вод – і ми їдемо купатися в басейни з цими водами! В комплекси вода потрапляє безпосередньо з однієї із свердловин глибиною більше ніж 1000 м та з температурою 40-45°C. На вибір відвідуємо комплекс «Косино» або «Жайворонок».

На території курорту «Косино», що збудований майже на кордоні із Угорщиною, знаходиться декілька відкритих басейнів із термальними водами, спортивний басейн, «доріжки здоров’я», 9 типів саун (допускаються лише діти від 150 см), піцерія, відпочинкова зона. «Жайворонок» в місті Берегово містить закритий та відкритий басейни, відпочинкову зону.

Вечір проведемо в Берегово – столиці етнічних угорців України. Прогуляємося центральною частиною міста та побачимо університет, в якому всі предмети викладають угорською! А перед тим, як їхати до місця ночівлі, відвідаємо колишнє казино «Золотий павлін»… Не переживайте, тут Ви не програєте гроші, адже зараз це – ресторан, який, проте зберіг колишні розкішні інтер’єри. Як щодо селфі у дзеркалі фойє, в якому “вміститься” вся група?

Зранку цього дня ми вирушаємо в подорож через прикордонні села з реформаторськими (протестанськими) церквами, які дуже відрізняються від наших. Проїдемо і через села циган, побачимо зруйнований замок в Хусті, з яким пов’язана історія справжнього графа Дракули, прототипу героя роману Брема Стокера… І опинимося в справжній сироварні, в якій виготовляють сир за технологією, привезеною зі Швейцарії.

Після куштування бринзи вирушимо в гості до страусів та оленів. На страусиній фермі дізнаємося, чи знайшов її власник собі дружину у проекті “Фермер шукає дружину” та погодуємо птахів. Найсміливіші навіть зможуть спробувати засунути руку в дзьоба!

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Одразу ж по сусідству проживає близько 300 оленів. Ми також зможемо погодувати тварин та дізнаємося, для чого їх тут розводять. По дорозі далі можна буде придбати сувеніри в «столиці» лозоплетіння Іза за досить недорогими цінами.

А закінчимо наш день, повернувшись на 200-300 років назад в історію. В Колочаві зможемо посидіти за партою старої школи (але будьте чемні, адже, за звичаєм, Вас можуть і відшмагати за непослух), завітати в корчму до місцевого єврея Гершка, побачити, як милися в банях наші предки, посидіти у старому вагоні поїзда та дізнатися про багато інших цікавих речей з сільського життя закарпатців у різні історичні періоди (Австро-Угорщини, Чехословаччини, Радянського Союзу).

Цього дня ми відчуємо себе дітьми природи. Зранку, додивляючись останні сни, поїдемо до найбільш високогірного озера Карпат – Синевира. Тут на нас чекає “фізкультпривіт”, адже, щоб потрапити до озера, потрібно підніматися хвилин 20-30. Синевир знаходиться на висоті близько 1000 метрів над рівнем моря та охоплює територію 4-5 гектарів. Озеро оточене хвойними лісами, а у місцевих господинь можна придбати домашні гриби, варення, солодощі, трави, рибу, вино, сувеніри і, навіть, зелений мед! Прогуляємося навколо та подихаємо свіжим повітрям. В озері не дозволено плавати та ловити рибу чи раків, проте рекомендуємо взяти хліб чи печиво, щоб погодувати рибок, яких, здається, тут мільйони!

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Недалеко від Синевира збудували реабілітаційний центр бурих ведмедів – вольєр площею 12 га, в якому в природніх умовах проживає близько 20 ведмедів. Тварин забирають із місць, де їх неналежним чином утримували, лікують та доглядають до кінця життя.

Далі їдемо до одного з найповноводніших водоспадів Карпат – Шипоту та побачимо, скільки ж тут нашепотіли води. Біля водоспаду підіймемося на гору Гимбу (1490 м), але вже не пішки, а на гірськолижному підйомнику (поїздка в одну сторону триватиме близько 25 хвилин) та зможемо насолодитися пейзажами із відкритих 2-місних підйомників. Подумаємо про вічне? Помріємо? Пофотографуємося? Все що завгодно! Тільки ми і гори навколо!

А терпер час ховатися від ворога та продумувати стратегічні плани… Ми з Вами зайдемо до найбільшого військового бункеру Західної України часів Другої Світової війни (бункер лінії Арпада, збудованої угорцями). Тут зможете і випробувати свої вокальні здібності, а ехо стін Вам підспіває.

Від’їзд групи з Воловця, Ужгорода, Мукачево або ж з іншого зручного місця неподалік.

Проживання

Розміщення у хостелах, готелях чи садибах зеленого (сільського) туризму по 3-8 осіб. Точне місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення та кількості туристів.

Харчування

Кількість прийомів харчування узгоджується додатково. Ми можемо включити комплексне харчування в закладах по маршруту, домовитися про індивідуальне харчування в їдальнях (де є така можливість) чи самостійну організацію (їжа з собою чи купівля в магазинах).

Вартість

15-20 осіб: 2600 грн/особа + 2 супроводжуючих безкоштовно;

21-30 осіб: 2350 грн/особа + 3 супроводжуючих безкоштовно;

31-40 осіб: 2000 грн/особа + 4 супроводжуючих безкоштовно;

41-50 осіб: 1750 грн/особа + 5 супроводжуючих безкоштовно.

*Для дітей з однієї сім’ї (до 18 р), пільгових категорій (інваліди), а також дітей військовослужбовців, батьки яких беруть участь у військових діях в АТО надаємо знижку 10% за умови підтвердження відповідними документами.

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ
 • – проживання (2 ночі по 3-8 осіб)
 • – проїзд туристичним автобусом
 • – супровід гідом протягом всього туру
 • – екскурсії за програмою
 • – страхування групи на час подорожі
 • — замок в Ужгороді: школярі -20 грн, дорослі – 45 грн;
 • — замок Паланок в Мукачево: школярі – 20 грн, дорослі – 40 грн;
 • — купання в термальних басейнах комплексу “Жайворонок” в Берегово: діти до 120 см – безкоштовно, діти до 150 см – 80 грн/1 год, 90 грн/2 год, діти від 150 см та дорослі – 160 грн/1 год, 180 грн/2 год;
 • — купання в термальних басейнах комплексу “Косино”: діти до 150 см – безкоштовно, діти від 150 см та дорослі – 350 грн/3 год;
 • — дегустація бринзи та екскурсія у Селиській сироварні: школярі та дорослі – 30 грн;
 • — оленяча ферма: школярі – 20 грн, дорослі – 30 грн;
 • — страусина ферма: діти до 12 років – 15 грн, школярі від 12 р і дорослі – 25 грн;
 • — музей дерев’яної архітектури та народного побуту закарпатців у Колочаві: школярі – 20 грн, дорослі – 50 грн;
 • — озеро Синевир: школярі – 10 грн, дорослі – 25 грн;
 • — реабілітаційний центр бурих ведмедів: школярі – 10 грн, дорослі – 25 грн;
 • — водоспад Шипіт: діти до 10 р – безкоштовно, школярі – 5 грн, дорослі – 10 грн;
 • — катання на гірськолижному підйомнику (в дві сторони): школярі – 60 грн, дорослі – 100 грн;
 • — бункер лінії Арпада: школярі – 30 грн, дорослі – 60 грн;
 • — комплексне харчування (2 сніданки, 3 обіди, 2 вечері): 480 грн/особа.

**актуальні ціни ми уточнюємо в період 2 тижнів до дат туру та повідомляємо Вам сумарну вартість; вони можуть бути змінені, залежно від внутрішніх рішень закладів.

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Готові замовити зараз?

Відгуки

Базова вартість

1750 – 2600 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід гідом

– проживання (2 ночі)

– екскурсії за програмою

– страхування

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– купання в термальних басейнах

– катання на підйомнику

– харчування

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Цікаво що…

Географічний центр Європи знаходиться поблизу селища Ділове Закарпатської області.