fbpx

Навколо Закарпаття за З дні

 
ТИП ПОДОРОЖІ

пізнавально-розважальна

 
ТРИВАЛІСТЬ

3 дні / 2 ночі

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

від 12 років

ХАРЧУВАННЯ

2 сніданки / 3 обіди /

2 вечері

 
ПРОЖИВАННЯ

по 4 – 6 осіб

 
ВІДСТАНЬ

390 – 480 км

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід керівником групи

– проживання (2 ночі)

– екскурсії за програмою

– квести

– командні завдання

– дощовики

– пазл

– страхування

– замовлення залізничних квитків

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– купання в термальних басейнах

– катання на підйомнику

– харчування

Базова вартість: 1890 – 2930 грн

Гори та підйомники, ліси та полонини, середньовічні замки та палаци, термальні басейни та чани, страуси, олені та бурі ведмеді, водоспад Шипіт та озеро Синевир, бункер та сироварня… і все це разом з квестами, змаганнями, спілкуванням… і все це за 3 дні, навколо всього-всього Закарпаття!

Ми використовуємо інтерактивні методи ведення екскурсій, тож об’єднаємо учасників у команди та протягом всього туру через різні завдання будемо збирати елементи пазлу, який складемо в кінці.

Ми зустрінемо Вас в Ужгороді, поснідаємо та одразу вирушимо досліджувати місто. Прогуляємося найдовшою в Україні липовою алеєю на набережній річки Уж, відчуємо себе королями в замку, початок будівництва якого сягає 9 ст. та побачимо незвичайні 15-сантиметрові пам’ятнички по всьому місту. (за бажанням можна розпочати тур і в іншому місці).

Далі вирушимо в Мукачево та доторкнемося до бастіонів одного із найкраще збережених замків України – замку Паланок. Легенда оповідає, що місто Мукачево назвали так через те, що люди мучилися, будуючи цю грандіозну споруду! Ну а на Вас тут чекають заховані завдання. Ви будете пересуватися усіма приміщеннями, ходами та бастіонами самостійно, у командах та змагатиметеся в квесті!

Біля замку продегустуємо традиційні страви закарпатської кухні.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Значна частина Закарпаття розташована на шлейфі залягання мінеральних термальних вод – і ми їдемо купатися в басейни з цими водами! В комплекси вода потрапляє безпосередньо з однієї із свердловин глибиною більше ніж 1000 м та з температурою 40-45°C. На вибір відвідуємо комплекс «Косино» або «Жайворонок».

На території курорту «Косино», що збудований майже на кордоні із Угорщиною, знаходиться декілька відкритих басейнів із термальними водами, спортивний басейн, «доріжки здоров’я», 9 типів саун (допускаються лише діти від 150 см), піцерія, відпочинкова зона. «Жайворонок» в місті Берегово містить закритий та відкритий басейни, відпочинкову зону.

Вечір проведемо в Берегово – столиці етнічних угорців України. Прогуляємося центральною частиною міста та побачимо університет, в якому всі предмети викладають угорською, відвідаємо казино «Золотий павлін»… Не переживайте, тут Ви не програєте гроші, адже зараз це – ресторан, який, проте зберіг колишні розкішні інтер’єри. Як щодо селфі у дзеркалі фойє, в якому “вміститься” вся група?

Зранку цього дня ми вирушаємо в подорож через прикордонні села етнічних угорців. Проїдемо і через села циган, побачимо зруйнований замок в Хусті, з яким пов’язана історія справжнього графа Дракули… І опинимося в сироварні, в якій виготовляють сир за швейцарською технологією.

Після куштування бринзи вирушимо в гості до страусів та оленів. На страусиній фермі дізнаємося, чи знайшов її власник собі дружину у проекті “Фермер шукає дружину” та погодуємо птахів. Найсміливіші навіть зможуть спробувати засунути руку в дзьоба! А по сусідству проживає 300 оленів. Ми також зможемо погодувати тварин та дізнаємося, для чого їх тут розводять.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

По дорозі далі можна буде придбати сувеніри в «столиці» лозоплетіння Іза за досить недорогими цінами.

А закінчимо наш день, повернувшись на 200-300 років назад в історію. В Колочаві Ви посидите за партою старої школи (але будьте чемні, адже, за звичаєм, Вас можуть і відшмагати за непослух), завітаєте в корчму до місцевого єврея Гершка, побачите, як милися в банях наші предки, посидите у старому вагоні поїзда та дізнаєтеся про багато інших цікавих речей з сільського життя закарпатців у різні історичні періоди (Австро-Угорщини, Чехословаччини, Радянського Союзу).

Цього дня ми відчуємо себе дітьми природи. Зранку, додивляючись останні сни, поїдемо до найбільш високогірного озера Карпат – Синевира. Озеро знаходиться на висоті близько 1000 метрів над рівнем моря та охоплює територію 4-5 гектарів. “Синє око”, як його тут називають, оточене хвойними лісами, а у місцевих господинь можна придбати домашні гриби, варення, солодощі, трави, рибу, вино, сувеніри і, навіть, зелений мед! Прогуляємося навколо та подихаємо свіжим повітрям. В озері не дозволено плавати та ловити рибу чи раків, проте рекомендуємо взяти хліб чи печиво, щоб погодувати рибок, яких, здається, тут мільйони!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Недалеко від Синевира збудували реабілітаційний центр бурих ведмедів – вольєр площею 12 га, в якому в природніх умовах проживає близько 20 ведмедів. Тварин забирають із місць, де їх неналежним чином утримували, лікують та доглядають до кінця життя.

Далі їдемо до одного з найповноводніших водоспадів Карпат, Шипоту, та побачимо, скільки ж тут нашепотіли води. Біля водоспаду підіймемося на гору Гимбу (1490 м) на гірськолижному підйомнику (поїздка в одну сторону триватиме 20 хвилин) та насолодимося пейзажами із відкритих 2-місних підйомників. Подумаємо про вічне? Помріємо? Пофотографуємося? Все що завгодно! Тільки ми і гори навколо!

А терпер час ховатися від ворога та продумувати стратегічні плани… Ми з Вами спустимося до найбільшого військового бункеру Західної України часів Другої Світової війни (бункер лінії Арпада, збудованої угорцями). Пройдемо підземними ходами та дослідимо різні приміщення. А скільки у Вас вдома тримається штукатурка?.. А тут вона оригінальна…

Від’їзд групи з Воловця, Ужгорода, Мукачево або з іншого зручного місця неподалік.

Проживання

Розміщення у хостелах по 4-6 осіб. Місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення і кількості туристів. 

Харчування

Кількість та місця прийомів харчування узгоджуємо додатково. Ми пропонуємо включати в тури комплексне харчування для всієї групи, враховуємо побажання по меню, а також індивідуальні особливості (вегетаріанці, несприйняття певних продуктів). За бажанням можемо організувати відвідування піцерії, кафе чи ресторанів на Ваш вибір. Також група може харчуватися самостійно.

Вартість*

15-19 осіб оплачувано: 2930 грн/особа + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 2650 грн/особа + 3 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 2190 грн/особа + 4 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 1890 грн/особа + 5 безкоштовно

*для дітей з однієї сім’ї (рідні або зведені брати і сестри до 18 р), дітей-інвалідів (окрім дітей чорнобильців), дітей-сиріт, а також для дітей  учасників АТО, надаємо знижку 10%, за умови підтвердження відповідними документами.

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
 • – проживання в хостелі (2 ночі по 4 – 6 осіб в кімнаті)
 • – супровід керівником групи протягом туру
 • – екскурсії та квести за програмою
 • – супровід туристичним автобусом
 • – командні завдання
 • – дощовики на випадок дощу
 • – друк пазлу з бажаним зображенням
 • – страхування групи
 • – замовлення групових залізничних квитків за тарифами “Укрзалізниці”
 • — замок в Ужгороді: школярі – 20 грн, дорослі – 50 грн 
 • — замок Паланок в Мукачево: 30 / 50
 • — дегустація бринзи та екскурсія у Селиській сироварні: 30 / 30
 • — оленяча ферма: 20 / 30
 • — страусина ферма: діти до 12 років – 15, школ. від 12 р і дор. – 25 
 • — музей дерев’яної архітектури та народного побуту закарпатців у Колочаві “Старе Село”: 35 / 70
 • — озеро Синевир: 10 / 25
 • — реабілітаційний центр бурих ведмедів: 10 / 25
 • — водоспад Шипіт: 5 / 10
 • — катання на гірськолижному підйомнику (в дві сторони): 120 / 120
 • — бункер лінії Арпада: 35 / 70
 • — купання в термальних басейнах комплексу “Жайворонок” в Берегово: діти до 120 см – безкоштовно, діти від 120 см до 150 см: 2 год 30 хв – 110 грн, 2 год – 100 грн, цілий день – 170 грн, діти від 150 см та дорослі – 2 год – 200 грн, 2 год 30 хв – 220 грн
 • — купання в термальних басейнах комплексу “Косино”: діти до 150 см – безкоштовно, діти від 150 см та дорослі – 3 год – 450 грн, необмежена кількість годин – 900 грн
 • — комплексне харчування: 7 порцій (обід та вечеря 1-го дня, сніданок, обід та вечеря 2-го дня, сніданок та обід 3-го дня) – 600 / 600, 9 порцій (додатково сніданок 1-го дня та вечеря 3-го дня) – 750 / 750

**актуальні ціни ми уточнюємо за декілька тижнів до початку туру

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Готові замовити зараз?

Відгуки

Базова вартість

1890 – 2930 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід керівником групи

– проживання (2 ночі)

– екскурсії за програмою

– квести

– командні завдання

– дощовики

– пазл

– страхування

– замовлення залізничних квитків

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– купання в термальних басейнах

– катання на підйомнику

– харчування

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Цікаво що…

Географічний центр Європи знаходиться поблизу селища Ділове Закарпатської області.