Подорожуємо по Волині (2 дні)

 
ТИП ПОДОРОЖІ

Пізнавально-розважальна

 
ТРИВАЛІСТЬ

2 дні / 1 ніч

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

Від 10 років

ХАРЧУВАННЯ

1 сніданок / 2 обіди / 1 вечеря

 
ПРОЖИВАННЯ

По 3-8 осіб

 ВІДСТАНЬ

350 – 502 км

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід гідом

– проживання (1 ніч)

– екскурсії за програмою

– страхування

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– харчування

Базова вартість: 800 – 1335 грн

Зустрічаємо групу в зручному місці (Луцьку, Ковелі, Здолбунові або іншому населеному пункті). Першого дня відвідаємо Луцьк, Володимир-Волинський та Святогірський Зимненський жіночий монастир.

В Луцьку оглянемо замок Любарта та побачимо історичну частину міста, будинок скульптора Голованя, колишні монастирські приміщення та функціонуючі храми, будинок, в якому проживала деякий час Леся Українка.

У Володимирі-Волинському ділимося на команди та змагаємося в квесті! Перша літописна згадка про Володимир-Волинський датується 866 р. (під назвою Ладомир). Київський князь Володимир Великий підпорядкував собі місто у 988 р. та назвав своїм іменем – Володимир. Відтоді тут і почався бурхливий розвиток. У Володимирі була написана Волинська частина Галицько-Волинського літопису. В квест включені: залишки оборонних валів, храм, перший камінь якого був закладений у 12 ст., із скульптурами руських князів на подвір’ї, інші храми пізніших часів, парк з пам’ятниками князям.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Далі їдемо до Святогірського Успенського Зимненського жіночого монастиря, який вважається одним із найстаріших жіночих монастирів України. Згідно з легендою він був заснований у 11 ст. одним із монахів Києво-Печерського монастиря. Ми оглянемо храми та оборонні споруди 15-16 ст., підземну церкву. Екскурсію проводитиме одна із монахинь монастиря.

В теплий сезон можемо включити до програми екскурсію Шацькими озерами або катання на байдарках (влітку). В такому випадку програма узгоджуєтся додатково.

Ввечері в Луцьку пропонуємо оранізувати закриту вечірку для групи або запланувати відвідування одного із закладів (театру, кінотеатру і т.д.). За бажанням заїдемо до найбільшого на Західній Україні спортивно-розважального комплексу «Адреналін-Сіті» (в цьому комплексі на одній території розміщені кінозали, ресторани, тир, картинг, батути, боулінг, скеледром, магазини іграшок, різні спортивні секції: тенісу, танців, йоги, волейболу, гімнастики, футболу, баскетболу та ін.). Тут також діє музей технічного прогресу та «Експериментаріум», де ми зможемо випробувати закони фізики на різних прикладах. До екскурсії по Луцьку можна додати відвідування (залежно від наявного вільного часу):

 • – музею Волинської ікони (музей експонує більше ніж 100 ікон 16-18 ст., і, навіть, ікону, яка вважається найдавнішою в Україні Візантійського зразка – Холмської Богоматері, 11 ст.);
 • – музею українського війська та військової техніки (експонуються зразки танків, гармат, артилерійського озброєння, авіатехніки та інших експонатів; є також експонати, привезені з території сучасного конфлікту на Сході);
 • – зоопарку.

Цього дня подорожуємо Рівненщиною. Відвідаємо замок князів Острозьких-Заславських в Дубно, поле Берестецької битви та “Тунель кохання”.

В Дубно продовжуємо змагатися в квесті, шукаючи підказки та коверти і роз’язуючи завдання на території замку. Дерев’яний замок в Дубно на місці сучасного виник ще у 10 ст., а кам’яний – наприкінці 15 ст. Тривалий час територією володіли князі Острозькі, неодноразово змінюючи та укріплюючи фортецю. У 16 ст. в замку діяла власна ливарна майстерня, а на озброєнні було більше 70-ти гармат.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Заповідник “Поле Берестецької битви”, відомий також як «Козацькі могили», зберігає пам’ять про події 1651 р. – найбільшої битви в історії козацько-селянської національно-визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького. Це була і найбільша поразка козацького війська, в якій загинули тисячі козаків. На території комплексу знаходяться храми 17 і 20 ст. Ми зможемо пройтися підземним тунелем, а також побачити поле самої битви, місце ставок козаків, поляків і татар.

“Тунель кохання” в Клевані, довжиною близько 4-5 км, створений деревами, які переплелися між собою. Тунель знаходиться над рейками, які раніше вели до військової бази (саме щоб приховати залізницю, над колією і були висаджені дерева). Протилежну частину називають «Тунелем Спокуси». Прогуляємося коліями та відпочинемо на природі.

Проводжаємо Вас в Рівне чи інше зручне місце поблизу.

Проживання

Розміщення у хостелі чи готелі по 3-8 осіб. Точне місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення та кількості туристів.

Харчування

Кількість прийомів харчування узгоджується додатково. Ми можемо включити комплексне харчування в закладах по маршруту, домовитися про індивідуальне харчування в їдальнях (де є така можливість) чи самостійну організацію (їжа з собою чи купівля в магазинах).

Вартість

15-20 осіб: 1300 грн/особа + 2 супроводжуючих безкоштовно;

21-30 осіб: 1100 грн/особа +  3 супроводжуючих безкоштовно;

31-40 осіб: 950 грн/особа + 4 супроводжуючих безкоштовно;

41-50 осіб: 800 грн/особа + 5 супроводжуючих безкоштовно.

*Для дітей з однієї сім’ї (до 18 р), пільгових категорій (інваліди), а також дітей військовослужбовців, батьки яких беруть участь у військових діях в АТО надаємо знижку 10% за умови підтвердження відповідними документами.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ
 • – проживання (1 ніч по 3-8 осіб)
 • – проїзд туристичним автобусом
 • – супровід гідом протягом всього туру
 • – екскурсії за програмою
 • – страхування групи на час подорожі
 • — замок Любарта в Луцьку  підйомом на вежу: школярі – 20 грн, дорослі – 40 грн;
 • — Дубенський замок: школярі – 10 грн, дорослі – 15 грн;
 • — історико-меморіальний заповідник “Поле Берестецької битви”: школярі – 7 грн, дорослі – 15 грн;
 • — комплексне харчування (1 вечеря, 2 обіди, 1 сніданок): 320 грн/особа.
 •  
 • При додатковому відвідуванні в Луцьку:
 • — зоопарк: школярі до 14 років включно – 20 грн, школярі від 15 років та дорослі – 30 грн;
 • — музей українського війська та війькової техніки: школярі – 10 грн, дорослі – 15 грн;
 • — музей популярної науки і техніки “Експериментаріум”: школярі – 10 грн, дорослі – 15 грн;
 • — музей волинської ікони: школярі – 10 грн, дорослі – 20 грн;

**актуальні ціни ми уточнюємо в період 2 тижнів до дат туру та повідомляємо Вам сумарну вартість; вони можуть бути змінені, залежно від внутрішніх рішень закладів.

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Готові замовити зараз?

Відгуки

Базова вартість

800 – 1335 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід гідом

– проживання (1 ніч)

– екскурсії за програмою

– страхування

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– харчування

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Цікаво що…

Коли цар Олександр ІІІ запитав військового міністра, як доїхати до Луцька – отримав відповідь: «залізницею». Оскільки з Луцьком ще не було залізничного сполучення, міністру довелося дуже швидко прокладати колію…