fbpx

Навколо Закарпаття за З дні (зі Львова)

 
ТИП ПОДОРОЖІ

пізнавально-розважальна

 
ТРИВАЛІСТЬ

3 дні / 2 ночі

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

від 12 років

ХАРЧУВАННЯ

2 сніданки / 3 обіди /

2 вечері

 
ПРОЖИВАННЯ

по 4 – 6 осіб

 
ВІДСТАНЬ

760 – 800 км

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід керівником групи

– проживання (2 ночі)

– екскурсії за програмою

– квести

– командні завдання

– дощовики

– пазл

– страхування

– замовлення залізничних квитків

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– купання в термальних басейнах

– катання на підйомнику

– харчування

Базова вартість: 1890 – 2930 грн

Гори та підйомники, ліси та полонини, середньовічні замки та палаци, термальні басейни та чани, страуси, олені та бурі ведмеді, водоспад Шипіт та озеро Синевир, бункер та сироварня… і все це разом з квестами, змаганнями, спілкуванням… і все це за 3 дні, навколо всього-всього Закарпаття!

Ми використовуємо інтерактивні методи ведення екскурсій, тож об’єднаємо учасників у команди та протягом всього туру через різні завдання будемо збирати елементи пазлу, який складемо в кінці.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Після кількох зупинок в дорозі вирушаємо до найбільшого військового бункеру Західної України часів Другої Світової війни (бункер лінії Арпада, збудованої угорцями). Пройдемо підземними ходами та дослідимо різні приміщення. А скільки у Вас вдома тримається штукатурка?.. А тут вона оригінальна…

Далі відвідаємо мисливську резиденцію графів Шенборнів. Проект палацу має цікавинку: Ви нарахуєте тут 365 вікон, 52 димоходи та 12 входів. Здогадалися, що це символізує?

Їдемо до Мукачево та доторкнемося до бастіонів одного із найкраще збережених замків України – замку Паланок. Легенда оповідає, що місто Мукачево назвали так через те, що люди мучилися, будуючи цю грандіозну споруду! Ну а на Вас тут чекають заховані завдання. Ви будете пересуватися усіма приміщеннями, ходами та бастіонами самостійно, у командах та змагатиметеся в квесті!

Біля замку продегустуємо традиційні страви закарпатської кухні.

Вечір проведемо в Ужгороді. Прогуляємося центральними вуличками, найдовшою в Україні липовою алеєю, набережною річки Уж, знайдемо незвичайні 15-сантиметрові пам’ятнички по місту, оглянемо замок. За бажанням можна продовжити квест і тут!

Значна частина Закарпаття розташована на шлейфі залягання мінеральних термальних вод – і зранку ми їдемо купатися в басейнах з цими водами! В комплекси вода потрапляє безпосередньо з однієї із свердловин глибиною більше ніж 1000 м та з температурою 40-45°C. На вибір відвідуємо комплекс «Косино» або «Жайворонок».

На території курорту «Косино», що збудований майже на кордоні із Угорщиною, знаходиться декілька відкритих басейнів із термальними водами, спортивний басейн, «доріжки здоров’я», 9 типів саун (допускаються лише підлітки від 150 см), піцерія, відпочинкова зона. «Жайворонок» в місті Берегово містить закритий та відкритий басейни, відпочинкову зону.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Прогуляємося центральною частиною міста Берегово та побачимо університет, в якому всі предмети викладають угорською, відвідаємо казино «Золотий павлін»… не переживайте, тут Ви не програєте гроші, адже зараз це – ресторан, який, проте зберіг колишні розкішні інтер’єри. Як щодо селфі у дзеркалі фойє, в якому “вміститься” вся група? В Берегово можна також організувати екскурсію старим винним погребом з дегустацією виноградного соку замість вина.

Далі вирушаємо в подорож через прикордонні села етнічних угорців. Проїдемо і через села циган, побачимо зруйнований замок в Хусті, з яким пов’язана справжня історія графа Дракули… І опинимося в сироварні, в якій виготовляють сир за швейцарською технологією.

Після куштування бринзи заїдемо в гості до страусів та оленів. На страусиній фермі дізнаємося, чи знайшов її власник собі дружину у проекті “Фермер шукає дружину” та погодуємо птахів. Найсміливіші навіть зможуть спробувати засунути руку в дзьоба! По сусідству проживає близько 300 оленів. Ми також зможемо погодувати тварин та дізнаємося, для чого їх тут розводять.

По дорозі до місця ночівлі можна буде придбати сувеніри в «столиці» лозоплетіння Іза за досить недорогими цінами. 

Цього дня ми відчуємо себе дітьми природи. Зранку, додивляючись останні сни, поїдемо до найбільш високогірного озера Карпат – Синевира. Озеро знаходиться на висоті близько 1000 метрів над рівнем моря та охоплює територію 4-5 гектарів. “Синє око”, як його тут називають, оточене хвойними лісами, а у місцевих господинь можна придбати домашні гриби, варення, солодощі, трави, рибу, вино, сувеніри і, навіть, зелений мед! Прогуляємося навколо та подихаємо свіжим повітрям. В озері не дозволено плавати та ловити рибу чи раків, проте рекомендуємо взяти хліб чи печиво, щоб погодувати рибок, яких, здається, тут мільйони!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Недалеко від Синевира збудували реабілітаційний центр бурих ведмедів – вольєр площею 12 га, в якому в природніх умовах проживає близько 20 ведмедів. Тварин забирають із місць, де їх неналежним чином утримували, лікують та доглядають до кінця життя.

Далі їдемо до одного з найповноводніших водоспадів Карпат, Шипоту, та побачимо, скільки ж тут нашепотіли води. Біля водоспаду підіймемося на гору Гимбу (1490 м) на гірськолижному підйомнику (поїздка в одну сторону триватиме 20 хвилин) та насолодимося пейзажами із відкритих 2-місних підйомників. Подумаємо про вічне? Помріємо? Пофотографуємося? Все що завгодно! Тільки ми і гори навколо!

Спускаємося з гір та повертаємося до Львова: співаємо, дивимося фільми, граємо в ігри, обмінюємося враженнями, дрімаємо 🙂

Проживання

Розміщення у хостелах по 4-6 осіб. Місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення і кількості туристів.

Харчування

Кількість та місця прийомів харчування узгоджуємо додатково. Ми пропонуємо включати в тури комплексне харчування для всієї групи, враховуємо побажання по меню, а також індивідуальні особливості (вегетаріанці, несприйняття певних продуктів). За бажанням можемо організувати відвідування піцерії, кафе чи ресторанів на Ваш вибір. Також група може харчуватися самостійно.

Вартість*

15-19 осіб оплачувано: 2930 грн/особа + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 2650 грн/особа + 3 безкоштовно

31-40 осібо плачувано: 2100 грн/особа + 4 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 1890 грн/особа + 5 безкоштовно

*для дітей з однієї сім’ї (рідні або зведені брати і сестри до 18 р), дітей-інвалідів (окрім дітей чорнобильців), дітей-сиріт, а також для дітей  учасників АТО, надаємо знижку 10%, за умови підтвердження відповідними документами.

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
 • – проживання в хостелі (2 ночі по 4 – 6 осіб в кімнаті)
 • – супровід керівником групи протягом туру
 • – екскурсії та квести за програмою
 • – проїзд туристичним автобусом
 • – командні завдання
 • – дощовики на випадок дощу
 • – друк пазлу з бажаним зображенням
 • – страхування групи
 • – замовлення групових залізничних квитків за тарифами “Укрзалізниці”
 • — бункер лінії Арпада: школярі – 35 грн, дорослі – 70 грн
 • — палац графів Шенборнів: 15 / 20
 • — замок Паланок в Мукачево: 30 / 50
 • — замок в Ужгороді: 20 / 50
 • — купання в термальних басейнах комплексу “Жайворонок” в Берегово: діти до 120 см – безкоштовно, діти від 120 см до 150 см: 2 год 30 хв – 110 грн, 2 год – 100 грн, цілий день – 170 грн, діти від 150 см та дорослі – 2 год – 200 грн, 2 год 30 хв – 220 грн
 • — купання в термальних басейнах комплексу “Косино”: діти до 150 см – безкоштовно, діти від 150 см та дорослі – 3 год – 450 грн, необмежена кількість годин – 900 грн
 • — дегустація бринзи та екскурсія у Селиській сироварні: 30 / 30
 • — оленяча ферма: 20 / 30
 • — страусина ферма: діти до 12 років – 15 грн, школярі від 12 р і дорослі – 25 грн
 • — озеро Синевир: 10 / 25
 • — реабілітаційний центр бурих ведмедів: 10 / 25
 • — водоспад Шипіт: діти до 10 р – безкоштовно, школярі – 5 грн, дорослі – 10 грн
 • — катання на гірськолижному підйомнику (в дві сторони): 120 / 120
 • — комплексне харчування: 7 порцій (обід та вечеря 1-го дня, сніданок, обід та вечеря 2-го дня, сніданок та обід 3-го дня) – 600 / 600, 9 порцій (додатково сніданок 1-го дня та вечеря 3-го дня) – 750 / 750

**актуальні ціни ми уточнюємо за декілька тижнів до початку туру

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Готові замовити зараз?

Відгуки

Базова вартість

1890 – 2930 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід керівником групи

– проживання (2 ночі)

– екскурсії за програмою

– квести

– командні завдання

– дощовики

– пазл

– страхування

– замовлення залізничних квитків

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки

– купання в термальних басейнах

– катання на підйомнику

– харчування

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Цікаво що…

Етнічні угорці складають понад 12% населення Закарпаття.