fbpx

Ігрові квест-екскурсії для дітей 7-10 та підлітків 11-14 років

 
ТИП ЕКСКУРСІЙ

Ігровий квест

 
ТРИВАЛІСТЬ

2 години

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

7 – 14 років

 
ВІДСТАНЬ

1000 – 1500 м

Вартість: від 80 грн

В циклі квест-екскурсій Львовом для дитячих та підліткових груп ми розробили всі маршрути у вигляді завдань, ігор та адаптованих для різного віку дітей розповідей. Всі екскурсії відбуваються динамічно та пізнавально!

1. Привид підземель.

Як же підземелля без привидів? Ця екскурсія – пошук та шоу! На початку ми створимо справжнього привида, розмалюємо та придумаємо легенду. А протягом екскурсії діти зможуть по черзі його приміряти. Порозглядаємо макети Львова різних епох, спустимося до шахтарів в “Копальню кави” на вогняне шоу, уявимо себе королями та королевами на троні “П’ятого підземелля”, дослідимо давні ліки та побудемо трішки алхіміками, випробувавши магічні експерименти в “Таємній аптеці”!

Місце проведення: середмістя.

2. Штурм Високого Замку.

Це – перший квест у Львові, в якому завдання буде задавати анімований мультяшний персонаж, Асія. Разом з Асією, за допомогою смартфонів Ви розгадаєте секрети найстарішої площі Ринок, Високого Замку, дізнаєтеся про найромантичніший і найдорожчий весільний подарунок у Львові,  про захоплення замку, зброю, армії. Ви дізнаєтеся все найголовніше про заснування Львова та його оборону. А в кінці ми “штурмуємо” гору, щоб загадати там свої мрії! 

Місце проведення: парк Високий Замок та Підзамче.

 

3. Давайте збудуємо місто разом!

В цій квест-екскурсії за допомогою завдань та тематичних ігор ми дізнаємося про всі основні частинки міста, які необхідні були для комфортного життя в ньому: знайдемо колодязі та пожежну систему, розшифруємо герб Львова та стару рекламу магазинів, замотаємося в мумію та “винайдемо” світло в місті, пограємо в захисників міста біля оборонної стіни, познайомимося з історичними персонажами, побачимо копію першого електричного трамваю, храми – і багато іншого! Після кількох годин командної гри діти зрозуміють структуру міста та що в ньому було життєво необхідним!

Місце проведення: середмістя Львова.

Вартість

Привид підземель:

(з групою працює один гід, діти ходять разом)

9-14 дітей: 155 грн/дитина

15-30 дітей: 130 грн/дитина

(вартість включає вхідні квитки до всіх підземель)

 

Штурм Високого Замку:

Як збудувати місто:

(з кожною командою працює гід, діти змагаються в командах)

9-14 дітей: 120 грн/дитина

15-30 дітей: 90 грн/дитина

  • — за бажанням батьків – перекус чи какао з вогнем в “Копальні кави”

Карта

Готові замовити зараз?

Відгуки

ВАРТІСТЬ:

від 90 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

– гра-квест

– грамоти

Місця початку квест-екскурсій

Цікаво що…

Леви сплять по 20 годин на добу!