fbpx

Ігрові квест-екскурсії для дітей 7-10 та підлітків 11-14 років

 
ТИП ЕКСКУРСІЙ

Ігровий квест

 
ТРИВАЛІСТЬ

2 години

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

7 – 14 років

 
ВІДСТАНЬ

1000 – 1500 м

Вартість: від 60 грн

В циклі квест-екскурсій Львовом для сімей та груп з дітьми та підлітками ми розробили всі маршрути у вигляді завдань, ігор та адаптованих для різного віку дітей розповідей. Всі екскурсії відбуваються динамічно та пізнавально!

Проводимо квести українською, російською та англійською мовами. 

1. Привид підземель.

Як же підземелля без привидів? Ця екскурсія – пошук та шоу! На початку ми створимо справжнього привида, розмалюємо та придумаємо легенду. А протягом екскурсії діти зможуть по черзі його приміряти. Порозглядаємо макети Львова різних епох, спустимося до шахтарів в “Копальню кави” на вогняне шоу, уявимо себе королями та королевами на троні “П’ятого підземелля”, дослідимо давні ліки в “Музеї-аптеці” та побудемо трішки алхіміками, випробувавши магічні експерименти!

Місце проведення: середмістя.

 

2. Штурм Високого Замку.

“Всі люди мріють тому, що вони – люди”. “Я зрозумів одну нехитру істину. Вона полягає в тому, щоб створювати чудеса своїми руками!” (“Пурпурові вітрила”, О.Грін). А у Ваших дітей є мрії? Ми розпочнемо цю квест-екскурсію від вірша про мрії. Далі, виконуючи різні завдання, дізнаємося, де був заснований Львів, “поторгуємо” на першій Ринковій площі, розшукаємо таємні дворики іграшок та картин, дізнаємося історію старого замку та побачимо його залишки – і “штурмуємо” гору, щоб загадати там свої мрії! (Залежно від сезону та ентузіазму можемо піднятися або на Верхній, або на Нижній оглядові майданчики)

Місце проведення: парк Високий Замок та Підзамче.

 

3. Костюмована шоу-екскурсія “Найвеселіші, найбагатші, найхитріші!”

Нас зустріне середньовічний мер нашого міста та розповість про історію та стан справ у Львові. Потім познайомить зі своїми друзями – через костюмованих персонажів Ви дізнаєтеся багато нового і потаємного! Т також ми поспілкуємося 11-ма мовами, знайдемо пожежний гідрант, навчимося, як стати мільйонерами, прогуляємося з жебраком та хуліганом. Будемо малювати, співати, бігати, жартувати!

Місце проведення: середмістя Львова.

 

4. Давайте збудуємо місто разом!

В цій квест-екскурсії за допомогою завдань та тематичних ігор ми дізнаємося про всі основні частинки міста, які необхідні були для комфортного життя в ньому: знайдемо колодязі та пожежну систему, розшифруємо герб Львова та стару рекламу магазинів, замотаємося в мумію та “винайдемо” світло в місті, пограємо в захисників міста біля оборонної стіни, познайомимося з історичними персонажами, побачимо копію першого електричного трамваю, храми – і багато іншого! Після кількох годин командної гри діти зрозуміють структуру міста та що в ньому було життєво необхідним!

Місце проведення: середмістя Львова.

 

5. Ігровий Стрийський парк.

Розпочнемо нашу динамічну прогулянку зі знайомства з живими лебедями, знайдемо вербу, яку посадив Тарас Шевченко, створимо зі своїх тіл дерево та пам’ятник, зіграємо в ігри про тварин та в футбол, послухаємо легенди та казки, позмагаємося в естафетах, візьмемо інтерв’ю, як справжні журналісти, навчимося красиво робити компліменти, знайдемо заховану водонапірну вежу та фінішуємо біля станції “Сонячна” дитячої залізниці!

Місце проведення: Стрийський парк.

 

6. Забави для шляхти.

Ми розгадаємо, що зображено на головній “хвилі” Львова, знайдемо сидячу “Статую Свободи” та прихованих левів, старі рекламні оголошення та вірші на стінах, перетворимося на справжніх серйозних депутатів сейму, які вирішували долю міста та просто поганяємо парком, знайдемо консульство та вигадаємо цікаві смішні історії. А закінчимо квест-екскурсію біля собору св. Юра, розгадавши таємницю пустельника в печері!

Місце проведення: пр. Свободи – парк ім. Ів.Франка – собор св. Юра.

 

7. Весело про традиції!

Граючи, ми дізнаємося про регіони Західної України та традиції, давньоукраїнську символіку, принципи дерев’яної архітектури. Зрозуміємо, чому раніше в будинках були маленькі вікна та двері, не було димарів, а дахи будували дуже високими. Знайдемо козацький човен, пасіку, млин, сільський дзвін, школу, сторожову вежу, тартак та інші споруди. Складемо фігурки-орігамі, поспіваємо та розгадаємо значення прикмет.

Місце проведення: музей народної архітектури та побуту “Шевченківський Гай”.

Вартість

З групою працює 1 гід:

3-6 дітей: 600 грн

7-10 дітей: 700 грн

11-20 дітей: 900 грн

21-30 дітей: 1000 грн

 

З групою працюють 2 гіди:

3-6 дітей: 850 грн

7-10 дітей: 950 грн

11-20 дітей: 1200 грн

21-30 дітей: 1400 грн

 

З групою працюють 3 гіди:

21-30 дітей: 1600 грн

  • — вхідні квитки до Шевченківського Гаю, підземель, Будинку Вчених (уточнюйте додатково щодо вартості та карантинних умов)

Карта

Готові замовити зараз?

Відгуки

ВАРТІСТЬ:

від 60 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

– гра-квест

– символічні призи

Місця початку квест-екскурсій

Цікаво що…

Леви сплять по 20 годин на добу!