fbpx

Квест Дубенським замком та Луцьк (зі Львова)

 
ТИП ЕКСКУРСІЇ

пізнавально-розважальна

 
ТРИВАЛІСТЬ

13 – 14 годин

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

від 12 років

 
ВІДСТАНЬ

370 – 390 км

Давайте помандруємо давніми шляхами з центру Галичини до центру Волині! А по дорозі позмагаємося в квесті по території Дубенського замку, підіймемося на вежу Луцького замку, оглянемо старий Лучеськ та відвідаємо музей-експериментаріум історії техніки, сучасних роботів і дронів.

 

Дерев’яний замок в Дубно збудували у 10 ст., а кам’яний – наприкінці 15 ст. Тривалий час територією володіли князі Острозькі, неодноразово змінюючи та укріплюючи фортецю. У 16 ст. на озброєнні замку було близько 70-ти гармат. 

 

Виконуючи завдання квесту територією замку, команди відвідають палац каземати, підземелля, бастіони, оборонний міст, бальну залу, кімнату кривих дзеркал та самостійно дізнаються багато цікавого про історію фортифікації. В кінці туру, пройшовши всі випробування та отримавши всі елементи, ми складемо колективний пазл з фото класу або будь-яким іншим зображенням.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Після квесту їдемо до Луцька – обласного центру Волинської області, який згадується в хроніках з 11 ст. Місто розвивалося під владою українських та польських правителів, проте найбільший вплив здійснило Велике Князівство Литовське. На сьогодні населення Луцька складає близько 250 тисяч жителів. Ми піднімемося на вежу замку, оглянемо старе місто, лютеранську кірху, садибу родини Лесі Українки, будинок скульптора Голованя.

 

Ввечері пропонуємо відвідати Академію пізнання та розвитку “Робологікум” – музей-експериментаріум, де Ви поринете у світ сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки, довідаєтеся про найцікавіші винаходи людства та перевірите на практиці різноманітні цікавинки науки і техніки. 

 

Якщо дозволятиме час – Ви можете обрати одну із розваг в культурно-розважальному центрі “Адреналін-сіті”, в якому працює “Робологікум”: батути, боулінг, тир, лабіринт та інше (adrenalin.lutsk.ua).

 

Ми використовуємо інтерактивні методи ведення екскурсії, тому в автобусі на Вас чекає не лише інформація про місцевість, але і різні ігри та завдання.

Вартість

15-19 осіб оплачувано: 750 грн/особа + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 700 грн/особа + 3 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 490 грн/особа + 4 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 380 грн/особа + 5 безкоштовно

Для дітей з однієї сім’ї (рідні або зведені брати і сестри до 18 р), дітей-інвалідів (окрім дітей чорнобильців), дітей-сиріт, а також для дітей  учасників АТО, надаємо знижку 10%, за умови підтвердження відповідними документами.

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
 • – проїзд туристичним автобусом
 • – супровід керівником групи протягом туру
 • – квест на території Дубенського замку
 • – вхідні квитки на територію Дубенського замку (без експозцій)
 • – друк пазлу з бажаним зображенням
 • – дощовики на випадок дощу
 • – страхування групи

Чому ми не включили ці оплати до вартості та чи обов’язково це оплачувати? Ні, ми включили у вартість все необхідне! Але всі групи різні. Тому ми хочемо дати Вам можливість обрати додаткові послуги, додаткові екскурсійні об’єкти та харчування так, щоб це було ідеально для Вашої групи. Не переплачуйте за те, що Вам не потрібно!

 • — комплексний обід: 100 / 100
 • — Дубенський замок (подвір’я, каземати, основні експозиції): 6 / 10
 • — комплексний квиток на всі експозиції Дубенського замку: 35 / 55
 • — Луцький замок з підйомом на вежу: 20 / 40
 • — музей-експериментаріум популярної науки і техніки “Робологікум”: до 14 років – 80 / 100
 • — розваги в культурно-розважальному центрі “Адреналін-сіті” – за тарифами комплексу adrenalin.lutsk.ua 

!!!Актуальні ціни ми уточнюємо за декілька тижнів до початку туру

Карта

Готові замовити зараз?

Відгуки

ВАРТІСТЬ

380 – 750 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід керівником групи

– квест Дубенським замком

– вхідний квиток

– екскурсії за програмою

– командні завдання

– пазл 

– страхування

– дощовики

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– факультативні вхідні квитки

– харчування

Маршрут туру

Цікаво, що…

Одна із головних вулиць Луцька, вулиця Лесі Українки, раніше носила назву Пречистенська, Олицька, Дубенська, Шосейна, Імператора Миколи ІІ, Головна, Ягеллонська, Сталіна, Радянська.