fbpx

Екскурсії для дошкільнят

 
ТИП ЕКСКУРСІЙ

Пішохідно-інтерактивні

 
ТРИВАЛІСТЬ

1,5 – 2 год

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

4 – 6 років

 
ВІДСТАНЬ

400 – 900 м

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Давайте перенесемося разом в чарівний світ казок, легенд та ігр! В циклі наших групових та сімейних екскурсій для дошкільнят дітки разом з нашою Чарівницею дізнаються про Львів та його історію в динамічному форматі. Пропонуємо збудувати разом з нами місто, замок, перевтілитися в різних героїв або зіграти в ігри в Стрийському парку!

 

Цікавинкою стане те, що кожна дитина отримає свою роль та розповість невеличку історію за допомогою мобільного додатку масок Snapchat – а ми надішлемо запис батькам!

 

Проводимо екскурсії українською, російською та англійською мовами.

  1. 1. Як збудувати місто?

Ми разом створимо казку про Львівських левів та завітаємо до них в гості, перевіримо на міцність бруківку, розшукаємо пожежну систему, роздивимося, як раніше будували будинки, підпираючи їх камінням, познайомимося з богинею, яка захищає міські колодязі, відкриємо Вам таємницю шоколаду та справжнього будиночку з карамелі та уявимо себе мужніми оборонцями міста біля величезної захисної стіни! Таким чином ми разом збудуємо давнє місто так, щоб в ньому було зручно і весело жити 🙂 

Маршрут: пл. Ринок – фонтан “Діана”  – вул. Сербська – “Майстерня Шоколаду” – “Майстерня Карамелі” – вул. Староєврейська – оборонний мур по вул. Арсенальній.

Загальна відстань маршруту: 400-500 м.

 

2. Ми – казкові герої старого міста!

В цій екскурсії ми перетворимося на вартових містичної “Чорної кам’яниці” та монахів у справжньому костюмі, полікуємо один одного в аптеці, створимо освітлення вулиць, доторкнемося до величезної лампи та загадаємо бажання винахідникам світла у Львові, побудемо банкірами та муміями, створимо разом звук міста, дізнаємося, як до львів’ян потрапляє Дід Мороз та знайдемо лева з квадратною головою!

Маршрут: пл. Ринок – Чорна кам’яниця – “П’яте підземелля” – музей-аптека “Під Чорним орлом” – дворик Вірменської церкви – вул. Вірменська – “Гасова лямпа” – мистецьке об’єднання “Дзиґа” – Домініканський собор.

Загальна відстань маршруту: 700-800 м.

3. Чарівні перевтілення в Стрийському парку

Розпочнемо гру від станції “Сонячна” дитячої залізниці у Стрийському парку. За допомогою тематичних ігор, завдань та перевтілень в різні образи дослідимо верхню терасу парку. По дорозі розшукаємо велику водяну вежу, пограємо в футбол біля пам’ятника українському футболу, візьмемо один у одного інтерв’ю біля кінотеатру, політаємо з Івасиком-Телесиком на Гусях-Лебедях біля фонтану та перевтілимося в різні образи з Русалоньками! Якщо вистачить сил – спустимося до озера з живими лебедями!

Маршрут: станція “Сонячна” в Стрийському парку – пам’ятник 110-річчя Українському Футболу – водонапірна вежа – кінотеатр “Львів” – фонтан “Івасик-Телесик” – фонтан з Русалками.

Загальна відстань маршруту: 800-900 м.

 

4. В гості до перших королів!

Готові до подорожі в часі? Отже, летимо до печери, в якій у давні часи жив злий Лев та дізнаємося, як Чарівниця перевиховала його на доброго, після чого у лева з’явилося багато друзів. Дізнаємося, як завдяки цьому Левові було засноване місто, познайомимося з королем Данилом та його садівником, потрапимо на весілля до князя Лева та княгині Констанції. Ми намалюємо разом замок, заховавши в ньому скарби, а в кінці побачимо все-все місто так, як бачать його пташечки! (На Високий оглядовий майданчик піднімаємося за бажанням дорослих, а за програмою – на Нижній оглядовий майданчик, щоб дітки змогли подолати цей підйом).

Маршрут: автобусна паркова по вул. М. Кривоноса – телестудія – руїни замкової стіни – будиночок садівника – нижній оглядовий майданчик.

Загальна відстань маршруту: 700-800 м.

Вартість

Для сімей
1 сім’я, 1-2 дорослих та 1-2 дитини: 400 грн
2 сім’ї, 2-4 дорослих та 2-4 дитини: 500 грн
 
Для груп
З групою працює 1 гід:
3-6 дітей: 500 грн
7-10 дітей: 700 грн
11-20 дітей: 900 грн
21-30 дітей: 1000 грн
 
З групою працюють 2 гіди:
3-6 дітей: 750 грн
7-10 дітей: 950 грн
11-20 дітей: 1200 грн
21-30 дітей: 1350 грн
  • — за бажанням дорослих – додаткові призи

Місця початку екскурсій

Готові замовити зараз?

Відгуки

ВАРТІСТЬ:

400 – 1350 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

– інтерактивна екскурсія

– зйомка діток в масках в мобільному додатку

– символічні призи

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– додаткові призи за бажанням дорослих

Місця початку екскурсій

Цікаво що…

Левенята до 2 років зовсім не вміють гарчати.