fbpx

Кам’янець-Подільський та Чернівці (зі Львова)

 
ТИП ПОДОРОЖІ

пізнавально-розважальна

 
ТРИВАЛІСТЬ

3 дні / 2 ночі

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

від 12 років

ХАРЧУВАННЯ

2 сніданки / 3 обіди /

3 вечері

 
ПРОЖИВАННЯ

по 4 – 6 осіб

 
ВІДСТАНЬ

800 – 830 км

Запрошуємо Вас на Поділля та Буковину! Ви відвідаєте нічну Кам’янець-Подільську фортецю, в якій ми проведемо для Вас костюмовану екскурсію, позмагаєтеся в квесті середмістям Кам’янця, візьмете участь у рольовій екскурсії про життя середньовічного міста, спуститеся в печеру Кришталеву та каньйон річки Смотрич, відвідаєте Хотинську фортецю, Чернівці та найбільшу затоку Дністровського водосховища в Бакоті.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Ми використовуємо інтерактивні методи ведення екскурсій, тож об’єднаємо учасників у команди та протягом всього туру будемо розв’язувати завдання, змагатися, спілкуватися та збирати елементи спільного пазлу, який складемо в кінці!

Першого дня відвідаємо Чернівці. Найвідоміше для туристів це місто своїм університетом, головну будівлю якого збудували для резиденції митрополитів Буковини і Далмації. Зараз цей комплекс внесений до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Окрім університету прогуляємося центальними вуличками, алеєю Слави та оглянемо найвизначніші місця міста. 

Зранку відвідаємо фортецю в Хотині. Назва “Хотин” перекладається як “бажаний”, адже це місце було дуже бажаним, як для купців, так і для людей, які хотіли тут безпечно оселитися. Фортеця слугувала форпостом на шляху до Галицько-Волинського князівства та витримала навіть атаку 150-тисячної турецької армії.  

Далі рухаємося до печери Кришталевої. Ця печера – єдина на Західній Україні освітлена. Довжина всіх відомих ходів сягає 23 км. Назва походить від кристалів білого, рожевого та кремового кольорів, які ми побачимо під час проходження маршруту. Екскурсійний маршрут є сухим, легким для подолання та не вимагає додаткового спорядження. 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Ввечері ми розповімо Вам, як потрапити в замок, який буде вже зачинений для відвідувачів! Нам вдасться послухати про історію фортеці під зірками та переконатися, що ця фортеця – найгарніше освітлена вночі серед фортець України! 

Але це ще не все! Після екскурсії ми спустимося до освітленого нічного каньйону та прогулямося найбільш романтичним місцем Кам’янця – парком з озером із чорними лебедями!

Цей день розпочнемо із рольової екскурсії. Як це? Ми виберемо серед  Вас представників влади, національних громад, купців, ремісників та інших професій і разом відтворимо принципи, за якими жив середньовічний Кам’янець. Після цього об`єднаємо учасників в команди та дізнаємося про найцікавіші історичні та сучасні місця міста в квесті. Кожну команду супроводжуватиме гід.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Потім відвідаємо Бакоту –  мальовниче місце на березі Дністровського водосховища. Колись тут було язичницьке святилище та поховання. А ми оглянемо залишки вже християнського печерного монастиря, відомого тут з 14 ст. Також пропонуємо організувати прогулянку невеликим катером та насолодитися панорамою Дністра!

Повертаємося до Львова. Спілкуємося, співаємо, дрімаємо…

Проживання

Розміщення у хостелах по 4-6 осіб. Місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення і кількості туристів. 

Харчування

Кількість та місця прийомів харчування узгоджуємо додатково. Ми пропонуємо включати в тури комплексне харчування для всієї групи, враховуємо побажання по меню, а також індивідуальні особливості (вегетаріанці, несприйняття певних продуктів). За бажанням можемо організувати відвідування піцерії, кафе чи ресторанів на Ваш вибір. Також група може харчуватися самостійно.

Вартість

Без прогулянки на катері:

15-19 осіб оплачувано: 3360 грн/школярі, 3460 грн/дорослі + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 3100 грн/школ, 3200 грн/дор + 2 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 2530 грн/школ, 2630 грн/дор + 3 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 2140 грн/школ, 2240 грн/дор + 4 безкоштовно

 

З прогулянкою на катері:

15-19 осіб оплачувано: 3650 грн/школ, 3750 грн/дор + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 3220 грн/школ, 3320 грн/дор + 2 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 2670 грн/школ, 2770 грн/дор + 3 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 2260 грн/школ, 2360 грн/дор + 4 безкоштовно

 

Для дітей з однієї сім’ї (рідні або зведені брати і сестри до 18 р), дітей-інвалідів (окрім дітей чорнобильців), дітей-сиріт, а також для дітей  учасників в АТО, надаємо знижку 10%, за умови підтвердження відповідними документами.

 
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
 • – проживання в хостелі (2 ночі по 4-6 осіб в кімнаті)
 • – супровід керівником групи протягом туру
 • – проїзд туристичним автобусом
 • – екскурсії за програмою
 • – вечірня костюмована екскурсія Кам’янець-Подільською фортецею
 • – квест середмістям Кам’янця-Подільського із супроводом команд
 • – вхідні квитки: Хотинська фортеця, печера Кришталева, ратуша в Кам-Под, вечірня фортеця Кам-Под, затока в Бакоті, університет в Чернівцях
 • – прогулянка на катері – залежно від програми
 • – командні завдання
 • – дощовики на випадок дощу
 • – друк пазлу з бажаним зображенням
 • – страхування групи
 • – замовлення групових залізничних квитків за тарифами “Укрзалізниці”
 • – квитки на потяг в 2 сторони (плацкартний вагон) для 1 дорослого

Чому ми не включили ці оплати до вартості та чи обов’язково це оплачувати? Ні, ми включили у вартість все необхідне! Але всі групи різні. Тому ми хочемо дати Вам можливість обрати додаткові послуги, додаткові екскурсійні об’єкти та харчування так, щоб це було ідеально для Вашої групи. Не переплачуйте за те, що Вам не потрібно!

 • — музей мініатюр “Замки України”: школярі до 12 р. – 30 грн, школярі від 12 р. та дорослі – 40 грн
 • — комплексне харчування: 8 порцій (обід і вечеря 1-го дня, сніданок, обід і вечеря 2-го та 3-го днів) – 665 / 665
 • — квитки на потяг за тарифами “Укрзалізниці” (у вартість туру включені квитки в дві сторони, в плацкартному вагоні, для 1 дорослого)

!!!Актуальні ціни ми уточнюємо за декілька тижнів до початку туру

Карта

Готові замовити зараз?

Відгуки

ВАРТІСТЬ

2140 – 3730 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід керівником групи

– проживання

– екскурсії за програмою

– квест

– костюмована екскурсія вечірнім замком

– прогулянка на катері

– вхідні квитки

– командні завдання

– дощовики

– пазл

– страхування

– замовлення залізничних квитків

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– факультативні вхідні квитки

– харчування

Маршрут туру

Цікаво, що…

У 2000 році в Чернівцях створили “Алею зірок” на зразок голлівудської. На ній викарбувані імена відомих діячів Чернівців та Буковини.