fbpx

Подорож до і навколо Кам’янця-Подільського

 
ТИП ПОДОРОЖІ

пізнавально-розважальна

 
ТРИВАЛІСТЬ

2 дні / 1 ніч

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

від 12 років

ХАРЧУВАННЯ

1 сніданок / 2 обіди /

1 вечеря

 
ПРОЖИВАННЯ

по 4 – 6 осіб

 
ТРАНСПОРТ

170 – 260 км

Можливо, Ви вже бували в замках. Але чи гуляли Ви замком вночі? Запрошуємо Вас у нічну Кам’янець-Подільську фортецю, в якій проведемо для Вас костюмовану екскурсію. А також Ви позмагаєтеся в квесті середмістям Кам’янця, візьмете участь у рольовій екскурсії про життя середньовічного міста, спуститеся в печеру Кришталеву та каньйон річки Смотрич, відвідаєте Хотинську фортецю та найбільшу затоку Дністровського водосховища в Бакоті.

Ми використовуємо інтерактивні методи ведення екскурсій, тож об’єднаємо учасників у команди та протягом всього туру будемо розв’язувати завдання, змагатися, спілкуватися та збирати елементи спільного пазлу, який складемо в кінці!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Цього дня ми ретельно та цікаво дослідимо Кам’янець-Подільський. Розпочнемо із рольової екскурсії. Як це? Ми виберемо серед Вас  представників влади, національних громад, купців, ремісників та інших професій і разом відтворимо принципи, за якими жив середньовічний Кам’янець. Після цього об`єднаємо учасників в команди та дізнаємося про найцікавіші історичні та сучасні місця міста в квесті. Кожну команду супроводжуватиме гід. 

Після обіду відвідаємо музей під відкритим небом “Замки України в мініатюрі”, в якому ми розповімо Вам про майже всі збережені замки нашої країни (на представлених дуже правдоподібних макетах).

Далі бажаючі можуть подолати траси мотузкового парку, проїхати по каньйону на справжніх БРДМ (броньовані розвідувально-дозорні машини) чи придбати сувеніри.

Ввечері ми розповімо Вам, як потрапити в замок, який буде вже зачинений для відвідувачів! Нам вдасться послухати про історію фортеці під зірками та переконатися, що ця фортеця – найгарніше освітлена вночі серед фортець України! 

Але це ще не все! Після екскурсії ми спустимося до освітленого нічного каньйону та прогулямося найбільш романтичним місцем Кам’янця – парком з озером із чорними лебедями!

Проїжджаємо зранку через найвищий в Україні безопорний міст “Стрімка лань” та рухаємося до печери Кришталевої. Ця печера – єдина на Західній Україні освітлена печера. Довжина всіх відомих ходів сягає 23 км. Назва походить від кристалів білого, рожевого та кремового кольорів, які ми побачимо під час проходження маршруту. Екскурсійний маршрут є сухим, легким для подолання та не вимагає додаткового спорядження. 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Далі їдемо до фортеці в Хотині. Назва “Хотин” перекладається як “бажаний”, адже це місце було дуже бажаним, як для купців, так і для людей, які хотіли тут безпечно оселитися. Фортеця слугувала форпостом на шляху до Галицько-Волинського князівства та витримала навіть атаку 150-тисячної турецікої армії.  

Якщо Ваш потяг відбуває після 24:00, ми поїдемо до Бакотської затоки. В іншому випадку можемо включити затоку до 1-го дня в разі вибору туру з 2-денним автобусним супроводом, замість Хотинської фортеці чи печери Кришталевої або ж, якщо потяг прибуває дуже рано, – відвідати об’єкти 2-го дня та Бакоту у 1-й день.

Бакота – мальовниче місце на березі Дністровського водосховища. Колись тут було язичницьке святилище та поховання. А ми оглянемо залишки вже християнського печерного монастиря, відомого тут з 14 ст. Також пропонуємо організувати прогулянку невеликим катером та насолодитися панорамою Дністра!

Проживання

Розміщення у хостелах по 4-6 осіб. Місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення і кількості туристів. 

Харчування

Кількість та місця прийомів харчування узгоджуємо додатково. Ми пропонуємо включати в тури комплексне харчування для всієї групи, враховуємо побажання по меню, а також індивідуальні особливості (вегетаріанці, несприйняття певних продуктів). За бажанням можемо організувати відвідування піцерії, кафе чи ресторанів на Ваш вибір. Також група може харчуватися самостійно.

Вартість

Без прогулянки на катері (2 дні автобусний супровід / 1 день автобусний супровід, 1 день пішохідний з трансферами з вокзалу та в хостел ввечері): 

15-19 осіб оплачувано: 2090 грн – школярі, 2175 грн – дорослі / 1890 – школ, 1975 – дор + 2 безкоштовно

20-30 оплач: 1810-школ, 1895-дор / 1670-школ, 1755-дор + 2 безкошт.

31-40 оплач: 1510-школ, 1595-дор / 1370-школ, 1455-дор + 4 безкошт.

41-47 оплач: 1350-школ, 1485-дор / 1230-школ, 1305-дор + 5 безкошт.

 

З прогулянкою на катері (2 дні автобусний супровід / 1 день автобусний супровід, 1 день пішохідний з трансферами з вокзалу та в хостел ввечері):

15-19 оплач: 2320-школ, 2405-дор / 2180-школ, 2265-дор + 2 безкошт

20-30 оплач: 2050-школ, 2136-дор / 1890-школ, 1975-дор + 3 безкошт

31-40 оплач: 1660-школ, 1755-дор / 1510-школ, 1595-дор + 4 безкошт

41-47 оплач: 1460-школ, 1555-дор / 1350-школ, 1435-дор + 5 безкошт

Для дітей з однієї сім’ї (рідні або зведені брати і сестри до 18 р), дітей-інвалідів (окрім дітей чорнобильців), дітей-сиріт, а також для дітей  учасників в АТО, надаємо знижку 10%, за умови підтвердження відповідними документами.

 
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
 • – проживання в хостелі (1 ніч по 4 – 6 осіб в кімнаті)
 • – супровід керівником групи протягом туру
 • – проїзд туристичним автобусом
 • – екскурсії за програмою
 • – вечірня костюмована екскурсія Кам’янець-Подільською фортецею
 • – квест середмістям Кам’янця-Подільського із супроводом команд
 • – вхідні квитки: Хотинська фортеця, печера Кришталева, ратуша в Кам-Под, вечірня фортеця Кам-Под, затока в Бакоті, університет в Чернівцях
 • – прогулянка на катері – залежно від програми
 • – командні завдання
 • – дощовики на випадок дощу
 • – друк пазлу з бажаним зображенням
 • – страхування групи
 • – замовлення групових залізничних квитків за тарифами “Укрзалізниці”
 • – квитки на потяг в 2 сторони (плацкартний вагон) для 1 дорослого

Чому ми не включили ці оплати до вартості та чи обов’язково це оплачувати? Ні, ми включили у вартість все необхідне! Але всі групи різні. Тому ми хочемо дати Вам можливість обрати додаткові послуги, додаткові екскурсійні об’єкти та харчування так, щоб це було ідеально для Вашої групи. Не переплачуйте за те, що Вам не потрібно!

 • — музей мініатюр “Замки України”: школярі до 12 р. – 30 грн, школярі від 12 р. та дорослі – 40 грн
 • — комплексне харчування: 4 порції (обід і вечеря 1-го дня, сніданок і обід 2-го дня) – 350 / 350, 6 порцій (вечеря 1-го дня, сніданок, обід і вечеря 2-го дня, сніданок і обід 3-го дня) – 510 / 510
 • — квитки на потяг за тарифами “Укрзалізниці” (у вартість туру включені квитки в дві сторони, в плацкартному вагоні, для 1 дорослого)

!!!Актуальні ціни ми уточнюємо за декілька тижнів до початку туру

Карта

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту

Готові замовити зараз?

Відгуки

ВАРТІСТЬ

1230 – 2385 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проїзд туристичним автобусом

– супровід керівником групи

– проживання

– екскурсії за програмою

– квест

– костюмована екскурсія вечірнім замком

– вхідні квитки

– прогулянка на катері

– командні завдання

– дощовики

– пазл

– страхування

– замовлення залізничних квитків

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– факультативні вхідні квитки

– харчування

– квитки на потяг

Маршрут туру

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту

Цікаво, що…

В Кам’янці-Подільському встановлений рекорд України “Найбільша кількість людей, які стрибають на скакалках одночасно”.