fbpx

Луцьк, Шацькі озера та Адреналін

 
ТИП ПОДОРОЖІ

пізнавально-розважальна

 
ТРИВАЛІСТЬ

2 дні / 1 ніч

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

від 12 років

ХАРЧУВАННЯ

1 сніданок / 2 обіди /

1 вечеря

 
ПРОЖИВАННЯ

по 4 – 6 осіб

 
ВІДСТАНЬ

320 – 600 км

Майже на край світу! Точніше, у крайній північно-західний куточок України – на Шацькі озера. А також в цьому турі – підйом на вежу Луцького замку, музей роботів, дронів і історії техніки “Робологікум”, крута закрита вечірка, літописні Володимир-Волинський та Зимненський монастир!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Першого дня відвідаємо Луцьк. На нас чекає Старе Місто Лучеськ і сучасний комплекс “Адреналін-сіті” з різними розвагами та закритою вечіркою! Для тих, хто приїжджає до Луцька потягом, можемо додати квест територією Дубенського замку.

Ми використовуємо інтерактивні методи ведення екскурсій, тож об’єднаємо учасників у команди та протягом всього туру будемо розв’язувати завдання, змагатися, спілкуватися та збирати елементи спільного пазлу, який складемо в кінці!

Луцьк згадується в хроніках ще з 11 ст. Місто перебувало під владою українських та польських правителів, проте найбільший вплив на розвиток здійснило Велике Князівство Литовське. Ми піднімемося на вежу замку, прогуляємося Старим містом, оглянемо “будинок з химерами” скульптора Голованя. Можливо, нам вдасться познайомитися зі скульптором і особисто!

Після обіду їдемо в “Адреналін-сіті” – найбільший на Західній Україні розважальний центр! Тут послухаємо про історію технічного прогресу та поринемо у світ сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки в Академії пізнання і розвитку “Робологікум”. На вибір порозважаємося в боулінгу, тирі, лабіринті, на батутах чи оберемо іншу пропозицію комплексу.

А ввечері розмістимося на зручних диванчиках закритого залу, де влаштуємо справжню круту вечірку з дим-машиною, освітленням та улюбленою музикою!

Якщо група приїхала потягом – зранку ми можемо відвідати замок в Дубно. Дерев’яний замок тут збудували у 10 ст., а кам’яний – наприкінці 15 ст. Тривалий час територією володіли князі Острозькі, неодноразово змінюючи та укріплюючи фортецю. У 16 ст. на озброєнні замку було близько 70-ти гармат. Виконуючи завдання квесту територією замку, Ви відвідаєте палац, каземати, підземелля, бастіони, оборонний міст, бальну залу, кімнату кривих дзеркал та самостійно дізнаєтеся багато цікавого про історію фортифікації.

До екскурсії Луцьком можемо додати відвідування зоопарку, музею військової техніки та українського війська.

Якщо група приїхала потягом – цього дня можемо пересуватися громадським транспортом або туристичним автобусом.

Другого дня відвідаємо Шацькі озера, Володимир-Волинский, Зимненський монастир та, за бажанням, садибу-музей сім’ї Лесі Українки.

Шацькі озера – це група із кількох десятків озер, включно із найбільшим озером України – Світязем. Ми оглянемо Світязь та декілька інших озер, природу навколо, радіотелескоп “Уран-3”. Влітку можемо організувати катання на байдарках.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

У Володимирі-Волинському на Вас чекає екскурсія з інтерактивними творчими елементами. Володимир – одне із найстаріших міст України, що датується 866 р. Київський князь Володимир Великий підпорядкував собі місто , відтоді і почався його бурхливий розвиток. Зараз доступні для огляду залишки оборонних земляних валів, закладений у 12 ст. храм та інші місця.

Біля Володимира-Волинського збудований один із найстаріших жіночих монастирів України – Святогірський Успенський Зимненський монастир. Згідно з легендою, він був заснований у 11 ст. одним із монахів Києво-Печерського монастиря. Екскурсію нам проведе одна із монахинь.

Літературно-меморіальний музей Лесі Українки у с.Колодяжне створений на території, в якому проживала сім’я письменниці. В експозиції – публікації Лесі різних періодів життя, предмети побуту, речі родичів та друзів. Ми відвідаємо також ставок, подвір’я та інші будівлі садиби.

Початок та закінчення туру можливо організувати у Луцьку, Львові чи іншому населенному пункті.

Проживання

Розміщення у хостелах по 4-6 осіб. Місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення і кількості туристів. 

Харчування

Кількість та місця прийомів харчування узгоджуємо додатково. Ми пропонуємо включати в тури комплексне харчування для всієї групи, враховуємо побажання по меню, а також індивідуальні особливості (вегетаріанці, несприйняття певних продуктів). За бажанням можемо організувати відвідування піцерії, кафе чи ресторанів на Ваш вибір. Також група може харчуватися самостійно.

Вартість

2 дні з автобусним супроводом:

15-19 осіб оплачувано: 1700 грн/школярі, 1730 грн/дорослі + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 1630 грн/школ, 1660 грн/дор + 2 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 1480 грн/школ, 1510 грн/дор + 3 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 1380 грн/школ, 1410 грн/дор + 4 безкоштовно

 

1 день з автобусним супроводом, 1 день пішохідний по Луцьку з викорстанням громадського транспорту та вечірнім трансфером в хостел (для груп, які приїжджають потягом):

15-19 осіб оплачувано: 1610 грн/школ, 1640 грн/дор + 2 безкоштовно

21-30 осіб оплачувано: 1550 грн/школ, 1580 грн/дор + 2 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 1340 грн/школ, 1370 грн/дор + 3 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 1220 грн/школ, 1250 грн/дор + 4 безкоштовно

Для дітей з однієї сім’ї (рідні або зведені брати і сестри до 18 р), дітей-інвалідів (окрім дітей чорнобильців), дітей-сиріт, а також для дітей  учасників АТО, надаємо знижку 10%, за умови підтвердження відповідними документами.

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
 • – проживання в хостелі (1 ніч по 4 – 6 осіб в кімнаті)
 • – супровід керівником групи протягом туру
 • – екскурсії за програмою
 • – закрита вечірка або караоке
 • – супровід туристичним автобусом за програмою
 • – вхідні квитки: Луцький замок з підйомом на оглядову вежу, музей науки і техніки “Робологікум”
 • – командні завдання
 • – дощовики на випадок дощу
 • – друк пазлу з бажаним зображенням
 • – страхування групи
 • – проїзд громадським транспортом в Луцьку
 • – замовлення групових залізничних квитків за тарифами “Укрзалізниці”
 • – квитки на потяг в 2 сторони (плацкартний вагон) для 1 дорослого

Чому ми не включили ці оплати до вартості та чи обов’язково це оплачувати? Ні, ми включили у вартість все необхідне! Але всі групи різні. Тому ми хочемо дати Вам можливість обрати додаткові послуги, додаткові екскурсійні об’єкти та харчування так, щоб це було ідеально для Вашої групи. Не переплачуйте за те, що Вам не потрібно!

 • — комплексне харчування: 4 порції (обід 1-го дня, сніданок, обід і вечеря 2-го дня) – 350 / 350, 5 порцій (додатковий сніданок 1-го дня) – 420 / 420
 • — квитки на потяг за тарифами “Укрзалізниці” (у вартість туру включені квитки в дві сторони, в плацкартному вагоні, для 1 дорослого)
 • — Дубенський замок: 6 / 10 – подвір’я, каземати, основні експозиції. 35 / 55 – комплексний квиток на всі експозиції замку
 • — літературно-меморіальний музей Лесі Українки в с. Колодяжне: 15 / 30
 • — зоопарк в Луцьку: школярі до 14 років включно – 30 грн, школярі від 15 років та дорослі – 50 грн
 • — музей українського війська та військової техніки: 15 / 25
 • — Тараканівський форт: 15 / 25
 • — активності в “Адреналін-сіті” (боулінг, батути, більярд, кінотеатр, тир, лабіринт) – за тарифами комплексу (adrenalin.lutsk.ua)
 • — страви під час вечірки або караоке (середні ціни для міських піцерій чи кав’ярень)

!!!Актуальні ціни ми уточнюємо за декілька тижнів до початку туру

Карта

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту

Готові замовити зараз?

Відгуки

ВАРТІСТЬ

1220 – 1730 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проживання

– супровід керівником групи

– екскурсії за програмою

– закрита вечірка або караоке

– проїзд туристичним автобусом

– вхідні квитки

– командні завдання

– дощовики

– пазл

– страхування

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– факультативні вхідні квитки

– харчування

– квитки на потяг

Маршрут туру

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту

Цікаво, що…

В Луцьку народилася дівчина, яка згодом одружилася з принцом Сіаму (зараз Таїланд) та стала принцесою. Катерина була дитиною з багатодітної сім’ї в кін. 19 ст., в 17 років стала сиротою, а з майбутнім чоловіком познайомилася, навчаючись у Санкт-Петербурзі.