fbpx

Драйвовий день у Львові

ДЛЯ КОГО?

Спеціально для дітей та підлітків:

ніяких “нудних” екскурсій 🙂

ЯК ДОВГО?

1 день + ми дбаємо про квитки на потяг!

ЯК ПОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ?

Жодних “прихованих” оплат – ми враховуємо все!

ХТО БУДЕ З НАМИ?

Наш гід з Вами весь час! Відпочивайте…

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Львів для всіх різний. А який Львів для підлітків? Однозначно – драйвовий!

За день з нами Ви прогуляєтеся містом з акторами в театралізованій екскурсії, позмагаєтеся в квесті, оглянете університети, готель “Галіцію”, спуститеся до “Шахти кави” з вогняним шоу та підійметеся на оглядовий майданчик Високого Замку… а після цього відвідаємо “Майстерню Шоколаду”, “Майстерню Карамелі” та скоординуємо Ваш вільний час!

 

Подаємо варіанти туру, які вважаємо найцікавішими, проте формуємо кінцеву програму, залежно від побажань та бюджету Вашої групи.

 

Зустрінемо Вас на вокзалі чи в іншому місці прибуття групи та пропонуємо розпочати тур із оглядової автобусної екскурсії. Ви побачите Львів з різних сторін: де мешканці народжуються, навчаються в школах та університетах, працюють та відпочивають. За бажанням особливу увагу приділимо університетам. Також піднімемося на оглядовий майданчик Високого Замку та загадаємо бажання, відвідаємо собор св. Юра, що внесений до списку світової спадщини ЮНЕСКО, за бажанням включимо екскурсію Личаківським цвинтарем або парком-музеєм дерев’яної архітектури “Шевченківський Гай”. 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Після обіду Вас зустріне у середмісті наш актор. Ви переживете разом з нами події, що відбувалися в місті, дізнаєтеся, які кумедні ситуації траплялися з нашими героями, хто з ким спілкувався, а хто з ким сварився, як жили люди різних національностей, хто управляв містом, де хто молився, чим переймалися. Театралізована екскурсія повністю замінює “класичну” оглядову та проходить за тим же маршрутом. За бажанням Ви можете обрати звичайну пішохідну екскурсію. 

 

Далі ми спустимося до дворівневого підземелля храму Петра і Павла з макетами, які представляють Львів різних епох. Ви дізнаєтеся про привид ченця, який досі літає у цих 500-річних стінах… а ще – побачите, як кава росте у нас прямо на стінах та як наші шахтарі запаюють її вогнем у “Шахті кави”!

За бажанням спустимося в підземелля до нашого Таємного аптекаря, де в інтерактивній формі Ви дізнаєтеся про історію цієї справи та побачите різні досліди. А ще – зможете придбати бальзам від лінощів, для хороших оцінок, мило для хабарників та інші корисні “засоби”! (вхідні квитки оплачуються додатково).

Дізнавшись вже багато про місто, ділимося на команди! Готуйтеся до командних змагань в квесті! Ви будете користуватися google maps, спілкуватися з місцевими жителями, вигадувати легенди, розшукувати потаємні місця та зможете зайти туди, куди не пускають великі групи! В багатьох завданнях будете знімати цікаві фото та відео. Ну як, готові до стріму в Instagram? (За бажанням керівника групи команди можуть змагатися в квесті, розв’язуючи завдання самостійно, або ж кожну команду супроводжуватиме наш гід. Всі завдання виключно в пішохідній зоні).

 

Не повірите! Тепер у нас залишився вільний час! Ми можемо показати Вам “Майстерню шоколаду” (або замовити там екскурсію), “Майстерню карамелі”, сувенірні магазини. Наш гід скоординує групу під час вільного часу за побажаннями учасників.

 

За бажанням можемо включити в тур: екскурсію оперним театром, Шевченківським Гаєм (парк-музей дерев’яної архітектури та ремесел), австрійською частиною Львова, музеєм-тюрмою “На Лонцького”, відвідування аква-парку, кінотеатру, театру, органного залу, ескейп-квесту, міського фестивалю або інших заходів на Ваш вибір. 

 

Програма передбачає пересування містом громадським транспортом (трамваями). За бажанням ми можемо організувати додаткові переміщення туристичним автобусом.

Вартість

Оберіть програму, яка буде цікавою для Вашої групи!

 

Пішохідні екскурсії та квест:

10-14 осіб оплачувано: 350 грн/школярі, 360 грн/дорослі + 1 безкоштовно

15-19 осіб оплачувано: 270 грн/школ, 290 грн/дор + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 210 грн/школ, 230 грн/дор + 3 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 170 грн/школ, 190 грн/дор + 4 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 150 грн/школ, 170 грн/дор + 5 безкоштовно

 

Пішохідні екскурсії, квест + театралізована екскурсія:

10-14 осіб оплачувано: 370 грн/школ, 390 грн/дор + 1 безкоштовно

15-19 осіб оплачувано: 250 грн/школ, 270 грн/дор + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 230 грн/школ, 250 грн/дор + 3 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 190 грн/школ, 210 грн/дор + 4 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 170 грн/школ, 190 грн/дор + 5 безкоштовно

 

Пішохідні екскурсії, квест, театралізована та автобусна екскурсії:

10-14 осіб оплачувано: 450 грн/школ, 470 грн/дор + 1 безкоштовно

15-19 осіб оплачувано: 370 грн/школ, 390 грн/дор + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 330 грн/школ, 350 грн/дор + 3 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 260 грн/школ, 280 грн/дор + 4 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 250 грн/школ, 270 грн/дор + 5 безкоштовно

Для дітей з однієї сім’ї (рідні або зведені брати і сестри до 18 р), дітей-інвалідів (окрім дітей чорнобильців), дітей-сиріт, а також для дітей  учасників АТО, надаємо знижку 10%, за умови підтвердження відповідними документами.

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
 • – екскурсії за обраною програмою
 • – супровід керівником групи протягом всього туру
 • – страхування групи
 • – проїзд у трамваях
 • – ігри та конкурси
 • – квитки до підземелля
 • – дощовики на випадок дощу
 • – купівля квитків на потяг за тарифами “Укрзалізниці”
 • – квитки на потяг в 2 сторони (плацкартний вагон) для 1 дорослого

Чому ми не включили ці оплати до вартості та чи обов’язково це оплачувати? Ні, ми включили у вартість все необхідне! Але всі групи різні. Тому ми хочемо дати Вам можливість обрати додаткові послуги, додаткові екскурсійні об’єкти та харчування так, щоб це було ідеально для Вашої групи. Не переплачуйте за те, що Вам не потрібно!

 • — харчування (можемо організувати комплексне харчування, харчування в піцерії, тематичному ресторані, МакДональдсі, “Пузатій хаті” чи в іншому закладі). Середня вартість комплексного обіду – 100 грн/особа; сніданку – 65 грн/особа; вечері – 90 грн/особа
 • — квитки на потяг за тарифами “Укрзалізниці”
 • — театр опери та балету: 40 / 80
 • — Личаківський цвинтар: 30 / 50
 • — Таємний аптекар: 45 / 65
 • — “запаяна кава” з вогнем в “Шахті кави”: 52 / 60
 • — екскурсія “Майстернею шоколаду” з дегустацією: 67 / 67
 • — майстер-клас з виготовлення цукерок в “Майстерні шоколаду”: 300 / 300
 • — Шевченківський Гай (парк-музей дерев’яної архітектури та ремесел): 30 / 50, майстер-класи: 30-70 (залежно від обраного)
 • — вежа ратуші (оглядовий майданчик міста у будівлі міської ради): діти до 13 р (включно) – 10 грн, діти від 14 років та дорослі – 40 грн
 • — “Італійське подвір’я”: 5 / 10
 • — проїзд туристичним автобусом на вокзал (у вартість туру включений проїзд в трамваї, що дуже зручно у Львові): 1000 грн в одну сторону для групи до 20 осіб, 1500 грн – від 21 до 50 осіб

!!! Актуальні ціни ми уточнюємо за кілька тижнів до початку туру

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Готові замовити зараз?

Відгуки

ВАРТІСТЬ

150 – 470 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– супровід керівником групи

– екскурсії за програмою

– квест

– квитки до підземелля

– страхування

– проїзд у трамваях

– ігри та конкурси

– дощовики

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– додаткові вхідні квитки

– харчування

– квитки на потяг

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Цікаво, що…

Офіційний слоган міста – “Львів відкритий для світу!”