fbpx

Драйвові вихідні у Львові

ДЛЯ КОГО?

Спеціально для підлітків:

ніяких “нудних” екскурсій 🙂 

ЯК ДОВГО?

2 дні / 1 ніч + ми дбаємо про квитки на потяг!

ЯК ПОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ?

Жодних “прихованих” оплат – ми враховуємо все!

ЯКІ УМОВИ ДЛЯ СУПРОВОДЖУЮЧИХ?

Супроводжуючі нічого не оплачують!

ДЕ МИ БУДЕМО ЖИТИ?

В сучасних хостелах, по 3 – 6 осіб

ХТО БУДЕ З НАМИ?

Наш гід з Вами весь час! Відпочивайте…

Хочете відчути Львів та провести класні, веселі вихідні з друзями? Ми розробили всі наші тури спеціально для підлітків – приєднуйтеся!

За два дні з нами Ви прогуляєтеся містом з нашими акторами в театралізованій екскурсії, позмагаєтеся в квесті, познайомитеся з таємним аптекарем, зробите цікаві вироби на майстер-класі в “Шевченківському Гаю”, відвідаєте “Майстерню Шоколаду”, “Майстерню Карамелі”, загадаєте бажання на Високому Замку, оглянете університети, оперний театр, готель “Галіцію”, спуститеся до “Шахти кави” та дворівневого підземелля,  та будете мати вільний час на прогулянки та сувеніри!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Наш гід зустрічає Вас у місці приїзду, супроводжує до центральної частини, а у середмісті познайомить із нашими акторами. Ви переживете разом з нами події, що відбувалися в місті, дізнаєтеся, які ситуації траплялися з нашими героями, хто з ким спілкувався, а хто з ким конфліктував, як жили люди різних національностей, хто управляв містом, де люди молилися, чим переймалися. Театралізована екскурсія повністю замінює “класичну” оглядову та проходить за тим же маршрутом. За бажанням Ви можете обрати звичайну пішохідну екскурсію.

Далі ми спустимося до дворівневого підземелля храму Петра і Павла з макетами, які представляють Львів різних епох, Ви дізнаєтеся про привид ченця, який досі літає у цих 500-річних стінах… а ще – побачите, як кава росте у нас прямо на стінах та як наші шахтарі запаюють її вогнем у “Шахті кави”! За бажанням можемо зробити перерву на каву/какао та підпалити кожному по чашечці напою!

Подаємо варіанти туру, які вважаємо найцікавішими, проте формуємо кінцеву програму, залежно від побажань та бюджету Вашої групи. 

Пропонуємо організувати тур у вигляді командної гри! Для цього ми об’єднуємо групу в команди та протягом двох днів учасники отримують елементи пазлів, виконуючи різні завдання. Таким чином колектив об’єднує мета – зібрати спільний пазл! На зображенні може бути фото Вашого класу, відвіданих місць чи будь-яке інше.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Після обіду, дізнавшись вже багато про місто, ділимося на команди! Готуйтеся до командних змагань в квесті! Ви будете користуватися google maps, спілкуватися з місцевими жителями, вигадувати легенди, розшукувати потаємні місця та зможете зайти туди, куди не пускають великі групи! В багатьох завданнях будете знімати цікаві фото та відео. Ну як, готові до стріму в Instagram? (За бажанням керівника групи команди можуть змагатися в квесті, розв’язуючи завдання самостійно, або ж кожну команду супроводжуватиме наш гід. Всі завдання виключно в пішохідній зоні).

За бажанням додатково відвідаємо дзеркальну та глядацьку залу, інтер’єри оперного театру та познайомимо Вас із паном Таємним Рецептарем, який в інтерактивній формі розповість про історію цієї справи, продемонструє різні досліди. А ще Ви зможете придбати бальзам від лінощів, для хороших оцінок, мило для хабарників та інші корисні “засоби”!

Ввечері гуляємо містом. Ми можемо показати Вам “Майстерню шоколаду” (або замовити там екскурсію), “Майстерню карамелі”, “Дім легенд”, сувенірні магазини. Наш гід скоординує групу під час вільного часу за побажаннями учасників.

Цей день пропонуємо почати із оглядової автобусної екскурсії. Ви побачите Львів з різних сторін: де мешканці народжуються, навчаються в школах та університетах, працюють та відпочивають. За бажанням особливу увагу приділимо університетам. Також піднімемося на оглядовий майданчик Високого Замку, відвідаємо собор св. Юра, що внесений до списку світової спадщини  ЮНЕСКО. Можемо включити екскурсію Личаківським цвинтарем, музеєм-тюрмою “На Лонцького” чи зробити вихід з автобуса в цікавому для групи місці. За бажанням особливу увагу ми можемо приділити університетам!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

В другій половині дня пропонуємо на вибір включити до програми відвідування Шевченківського Гаю із організацією майстер-класів, аква-парку, кінотеатру, театру, органного залу, ескейп-квесту, міського фестивалю або інших заходів.

Шевченківський Гай – парк-музей традиційної дерев’яної архітектури та ремесел. В Гаю зібрано понад 200 оригінальних споруд з різних регіонів Західної України: хати, церкви, лисопильня, пасіка, кузня та інші. Ми оглянемо також внутрішні інтер’єри, познайомимося із традиційним побутом. А також приймемо участь в одному із майстер-класів: різьба по дереву, випікання хліба в печі, ковальство, розпис кахлів, виготовлення ляльки-зернівки,  вибійка на тканині чи інші.

Ввечері складаємо спільний пазл, відпочиваємо.

Програма передбачає пересування містом громадським транспортом (трамваями). За бажанням ми можемо організувати додаткові переїзди туристичним автобусом.

Проживання

Розміщення у хостелах по 3-6 осіб. Місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення і кількості туристів. 

Харчування

Кількість та місце прийомів харчування узгоджуємо додатково. Ми пропонуємо включати в тури комплексне харчування для всієї групи, враховуємо побажання по меню, а також індивідуальні особливості (вегетаріанці, несприйняття певних продуктів). За бажанням можемо організувати відвідування піцерії, МакДональдсу, кафе чи ресторанів на Ваш вибір. Також група може харчуватися самостійно в закладах самообслугоування (типу “Пузата хата”) або будь-яким іншим чином.

Вартість

Оберіть програму, яка буде цікавою для Вашої групи!

 

Пішохідні екскурсії та квест:

10-14 осіб оплачувано: 800 грн/школярі, 810 грн/дорослі + 1 безкоштовно

15-19 осіб оплачувано: 730 грн/школ, 740 грн/дор + 2 безкошт.

20-30 осіб оплачувано: 680 грн/школ, 690 грн/дор + 2 безкошт.

31-40 осіб оплачувано: 630 грн/школ, 640 грн/дор + 3 безкошт.

41-47 осіб оплачувано: 610 грн/школ, 620 грн/дор + 4 безкошт.

 

Пішохідні екскурсії, квест + театралізована або автобусна екскурсія (на вибір):

10-14 осіб оплачувано: 980 грн/школ, 990 грн/дор + 1 безкошт.

15-19 осіб оплачувано: 850 грн/школ, 860 грн/дор + 2 безкошт.

20-30 осіб оплачувано: 780 грн/школ, 790 грн/дор + 2 безкошт.

31-40 осіб оплачувано: 720 грн/школ, 730 грн/дор + 3 безкошт.

41-47 осіб оплачувано: 660 грн/школ, 670 грн/дор + 4 безкошт.

 

Пішохідні екскурсії, квест, театралізована та автобусна екскурсії:

10-14 осіб оплачувано: 1050 грн/школ, 1060 грн/дор + 1 безкошт.

15-19 осіб оплачувано: 940 грн/школ, 950 грн/дор + 2 безкошт.

20-30 осіб оплачувано: 900 грн/школ, 910 грн/дор + 2 безкошт.

31-40 осіб оплачувано: 780 грн/школ, 790 грн/дор + 3 безкошт.

41-47 осіб оплачувано: 750 грн/школ, 760 грн/дор + 4 безкошт.

 

Для дітей з однієї сім’ї (рідні або зведені брати і сестри до 18 р), дітей-інвалідів (окрім дітей чорнобильців), дітей-сиріт, а також для дітей  учасників АТО, надаємо знижку 10%, за умови підтвердження відповідними документами.

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
 • – проживання в хостелі (1 ніч по 3 – 6 осіб)
 • – супровід керівником групи протягом всього туру
 • – екскурсії за обраною програмою
 • – вхідні квитки до підземелля
 • – страхування групи
 • – проїзд у трамваях
 • – ігри та конкурси
 • – дощовики на випадок дощу
 • – друк пазлу з бажаним зображенням
 • – замовлення групових залізничних квитків за тарифами “Укрзалізниці” 
 • – квитки на потяг в 2 сторони (плацкартний вагон) для 1 дорослого

Чому ми не включили ці оплати до вартості та чи обов’язково це оплачувати? Ні, ми включили у вартість все необхідне! Але всі групи різні. Тому ми хочемо дати Вам можливість обрати додаткові послуги, додаткові екскурсійні об’єкти та харчування так, щоб це було ідеально для Вашої групи. Не переплачуйте за те, що Вам не потрібно!

 • — харчування (можемо організувати комплексне харчування, харчування в піцерії, тематичному ресторані, МакДональдсі, “Пузатій хаті” чи в іншому закладі). Вартість комплексного харчування: 4 порції (обід та вечеря 1-го дня, сніданок та обід 2-го дня) – 340 / 340, 6 порцій (сніданок, обід та вечеря 1-го та 2-го днів) – 510 / 510
 • — квитки на потяг за тарифами “Укрзалізниці” (у вартість туру включені квитки в дві сторони, в плацкартному вагоні, для 1 дорослого)
 • — театр опери та балету: 40 / 80
 • — Таємний аптекар: 45 / 65 
 • — “запаяна кава” з вогнем в “Шахті кави”: 52 / 60
 • — екскурсія “Майстернею шоколаду” з дегустацією: 67 / 67
 • — майстер-клас з виготовлення цукерок в “Майстерні шоколаду”: 300 / 300
 • — Шевченківський Гай (парк-музей дерев’яної архітектури та ремесел): 30 / 50
 • — майстер-класи в Шевченківському Гаю: різьба по дереву – 50 грн, ковальство – 50 грн, лялька-мотанка – 30 грн, вибійка на тканині – 70 грн, оздоблення пряників – 50 грн (можливість проведення уточнюйте додатково)
 • — Личаківський цвинтар: 30 / 50
 • — вежа ратуші (оглядовий майданчик міста у будівлі міської ради): діти до 13 р (включно) – 10 грн, діти від 14 років та дорослі – 40 грн
 • — “Італійське подвір’я”: 5 / 10
 • — дитяча кава з вогнем (какао) в “Шахті кави” – 52 грн, доросла кава з вогнем – 60 грн
 • — стадіон “Арена-Львів”: 50 / 100
 • — додатковий проїзд туристичним автобусом: 1000 грн за одну поїздку для групи до 20 осіб, 1500 грн – від 21 до 50 осіб

!!! Актуальні ціни ми уточнюємо за декілька тижнів до початку туру

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Готові замовити зараз?

Відгуки

westnews

О, пригадую, як піднялась на Львівську Ратушу. Було важко, але краєвид того вартував.

https://westnews.info/news/Na-sogodni-sklikano-pozachergovu-byudzhetnu-sesiyu-Lvivskoyi-miskradi.html

21 Березня 2020 23:56

ВАРТІСТЬ

610 – 1060 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– супровід керівником групи

– екскурсії за програмою

– квест

– вхідні квитки

– страхування

– проїзд у трамваях

– ігри та конкурси

– дощовики

– пазл

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– додаткові вхідні квитки 

– харчування

– квитки на потяг

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту!

Цікаво, що…

Приблизно кожен п’ятий мешканець Львова – студент!