fbpx

Львів та гірські підйомники

ДЛЯ КОГО?

Спеціально для підлітків:

ніяких “нудних” екскурсій 🙂 

ЯК ДОВГО?

2 дні / 1 ніч + ми дбаємо про квитки на потяг!

ЯК ПОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ?

Жодних “прихованих” оплат – ми враховуємо все!

ЯКІ УМОВИ ДЛЯ СУПРОВОДЖУЮЧИХ?

Супроводжуючі нічого не оплачують!

ДЕ МИ БУДЕМО ЖИТИ?

В сучасних хостелах, по 3 – 6 осіб

ХТО БУДЕ З НАМИ?

Наш гід з Вами весь час! Відпочивайте…

Дві години від Львова – і ми в горах! Махаємо ніжками та насолоджуємося пейзажами!

Запрошуємо Вас піднятися з нами на гору Високий Верх найдовшою в Україні канатною дорогою туристичного комплексу “Захар Беркут”. Тривалість підйому в одну сторону – 35 хвилин, а з вершини Ви зможете побачити найвищу вершину Львівщини – гору Пікуй, хребет Полонина Боржава та навіть Закарпаття! За бажанням на горі можна відпочити в кафе-колибі.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

В другій половині дня пропонуємо обрати маршрут за бажанням з перелічених нижче місць.

Меденицький зоопарк розташований на площі 4 га і зараз там проживає близько 500 тварин з різних континентів світу. А назва його – «Лімпопо» – це назва африканської річки, яка перекладається як «Крокодилова».

У дельфінарії “Оскар” в Трускавці проживають не лише дельфіни, а й морські котики. Ви поспостерігаєте за шоу, можете поплавати з морськими жителями та пофотографуватися. 

“Мукко” – одна із найбільш технологічних козиних ферм України. На цій фермі близько 800 дійних кізочок, а процес доїння обслуговують лише 2 людини, практично зовсім не контактуючи з тваринами. Кожна кізочка має чіп, завдяки якому вся інформація про харчування, здоров’я та надої контролюється за допомогою комп’ютера. А сир тут виготовляють за голландською технологією.

На стадіоні “Арена-Львів” Ви відвідаєте роздягалки футбольних команд, зможете посидіти на місцях найвідоміших футболістів та вийдете на поле так, як виходять вони! А також ми покажемо Вам віп- та президентську ложі, прес-центр, скай-бокси, розповімо про обігрів газону та про те, скільки що коштує на стадіоні світового рівня!

В Дрогобичі оганізуємо квест. Кожну команду супроводжуватиме гід. Виконуючи завдання, команди відшукають площу Ринок, костел св. Варфоломея, сквери середмістя, навчальні заклади та інші цікаві місця. Також ми відвідаємо вежу та підземелля ратуші, дерев’яний храм 15-16 ст., внесений до списку світової спадщини ЮНЕСКО, поспостерігаємо за процесом виготовлення солі на найдавнішій функціонуючій солеварні України.

Середньовічний оборонний комплекс на скелях Тустань датується 9-13 ст. та важається єдиним дерев’яним наскельним комплексом цього періоду в Європі. Першопочатково фортеця була збудована як прикордонна митниця Галичини на шляху до Європи в період Київської Русі.

Скелі Довбуша – природний комплекс зі скелями до 80 метрів. «Виросли» ці величезні валуни з дна моря, під впливом стихій вивітрилися, вимилися водою та набули цілком дивовижних форм – володіючи хорошою фантазією, серед них можна знайти сотні фігурок та абстрактних образів і, навіть, вигадати цілі сюжети.

Ферма розведення равликів “Західний равлик” запрошує туристів у теплий сезон, коли на кожному сантиметрі просто “кишить” равликами. Тут нам розкажуть, як і для чого вирощують равликів, скільки тонн! “збирають”. А Ви куштували равликів? 

Що можна встигнути побачити за один день у Львові? Багато чого! За день з нами Ви прогуляєтеся містом з акторами в театралізованій екскурсії, позмагаєтеся в квесті, оглянете університети, готель “Галіцію”, спуститеся до “Шахти кави” та підніметеся на оглядовий майданчик Високого Замку… і залишиться час ще й на відвідування “Майстерні Шоколаду”, “Майстерні Карамелі”, “Дому Легенд” та прогулянку!

Пропонуємо  розпочати день із оглядової автобусної екскурсії. Ви побачите Львів з різних сторін: де мешканці народжуються, навчаються в школах та університетах, працюють та відпочивають. За бажанням особливу увагу приділимо університетам. Також ми піднімемося на оглядовий майданчик Високого Замку, відвідаємо собор св. Юра, що внесений до списку ЮНЕСКО, можемо включити екскурсію Личаківським цвинтарем. 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Після обіду Вас зустрінуть у середмісті наші актори. Ви переживете разом з нами події, що відбувалися в місті, дізнаєтеся, які ситуації траплялися з нашими героями, хто з ким спілкувався, а хто з ким конфліктував, як жили люди різних національностей, хто управляв містом, де люди молилися, чим переймалися. Театралізована екскурсія повністю замінює “класичну” оглядову та проходить за тим же маршрутом. За бажанням Ви можете обрати звичайну пішохідну екскурсію. 

Далі ми спустимося до дворівневого підземелля храму Петра і Павла з макетами, які представляють Львів різних епох, Ви дізнаєтеся про привид ченця, який досі літає у цих 500-річних стінах… а ще – побачите, як кава росте у нас прямо на стінах та як наші шахтарі запаюють її вогнем у “Шахті кави”!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Дізнавшись вже багато про місто, ділимося на команди! Готуйтеся до командних змагань в квесті! Ви будете користуватися google maps, спілкуватися з місцевими жителями, вигадувати легенди, розшукувати потаємні місця та зможете зайти туди, куди не пускають великі групи! В багатьох завданнях будете знімати цікаві фото та відео. Ну як, готові до стріму в Instagram? (За бажанням керівника групи команди можуть змагатися в квесті, розв’язуючи завдання самостійно, або ж кожну команду супроводжуватиме наш гід. Всі завдання виключно в пішохідній зоні).

За бажанням відвідаємо підземелля нашого Таємного рецептаря, де в інтерактивній формі Ви дізнаєтеся про історію цієї справи та побачите різні досліди. А ще – зможете придбати бальзам від лінощів, для хороших оцінок, мило для хабарників та інші корисні “засоби”!

Не повірите! Тепер у нас залишився вільний час! Ми можемо показати Вам “Майстерню шоколаду” (або замовити там екскурсію), “Майстерню карамелі”, “Дім легенд”, сувенірні магазини. Наш гід скоординує групу під час вільного часу за побажаннями учасників.

За бажанням можемо включити в тур: екскурсію оперним театром, Шевченківським Гаєм (парк-музей дерев’яної архітектури та ремесел), австрійською частиною Львова, музеєм-тюрмою “На Лонцького”, відвідування аква-парку, кінотеатру, театру, органного залу, ескейп-квесту, міського фестивалю або інших заходів на Ваш вибір. 

Програма передбачає пересування містом громадським транспортом (трамваями). За бажанням ми можемо організувати додаткові трансфери.

Рекомендуємо брати квитки після 23:00. Ми замовляємо вечерю біля вокзалу, тож Вам не доведеться чекати на потяг на пероні.

Проживання

Розміщення у хостелах по 3-6 осіб. Місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення і кількості туристів. 

Харчування

Кількість та місце прийомів харчування узгоджуємо додатково. Ми пропонуємо включати в тури комплексне харчування для всієї групи, враховуємо побажання по меню, а також індивідуальні особливості (вегетаріанці, несприйняття певних продуктів). За бажанням у Львові можемо організувати відвідування піцерії, МакДональдсу, кафе чи ресторанів на Ваш вибір. Також група може харчуватися самостійно в закладах самообслугоування (типу “Пузата хата”) або будь-яким іншим чином.

Вартість

Підйомники, пішохідні екскурсії та квест у Львові та (на вибір) Тустань, зоопарк, дельфінарій, козина ферма або ферма равликів:

15-19 осіб оплачувано: 1180 грн/школярі, 1190 грн/дорослі + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 1100 грн/школ, 1200 грн/дор + 2 безкошт.

31-40 осіб оплачувано: 1030 грн/школ, 1040 грн/дор + 3 безкошт.

41-47 осіб оплачувано: 880 грн/школ, 890 грн/дор + 4 безкошт.

 

Підйомники, квест та екскурсія в Дрогобичі, квест, театралізована та автобусна екскурсії у Львові:

15-19 осіб оплачувано: 1350 грн/школ, 1360 грн/дор + 2 безкошт.

20-30 осіб оплачувано: 1300 грн/школ, 1310 грн/дор + 2 безкошт.

31-40 осіб оплачувано: 1050 грн/школ, 1060 грн/дор + 3 безкошт.

41-47 осіб оплачувано: 990 грн/школ, 1000 грн/дор + 4 безкошт.

 

Підйомники, скелі Довбуша, квест, автобусна та театралізована
екскурсії у Львові:

15-19 осіб оплачувано: 1490 грн/школ, 1500 грн/дор + 2 безкошт.

20-30 осіб оплачувано: 1410 грн/школ, 1420 грн/дор + 2 безкошт.

31-40 осіб оплачувано: 1160 грн/школ, 1170 грн/дор + 3 безкошт.

41-47 осіб оплачувано: 940 грн/школ, 950 грн/дор + 4 безкошт.

Для дітей з однієї сім’ї (рідні або зведені брати і сестри до 18 р), дітей-інвалідів (окрім дітей чорнобильців), дітей-сиріт, а також для дітей  учасників АТО, надаємо знижку 10%, за умови підтвердження відповідними документами.

 
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
 • – проживання в хостелі (1 ніч по 4-6 осіб)
 • – супровід керівником групи протягом всього туру
 • – екскурсії та квести за обраною програмою
 • – супровід туристичним автобусом до підйомників, у Львові – залежно від обраної програми
 • – вхідні квитки до підземелля єзуїтів
 • – проїзд у трамваях по Львову
 • – спецтранспорт до Скель Довбуша (у відповідному турі)
 • – страхування групи
 • – командні завдання
 • – дощовики на випадок дощу
 • – друк пазлу з бажаним зображенням
 • – замовлення групових залізничних квитків за тарифами “Укрзалізниці”
 • – квитки на потяг в 2 сторони (плацкартний вагон) для 1 дорослого

Чому ми не включили ці оплати до вартості та чи обов’язково це оплачувати? Ні, ми включили у вартість все необхідне! Але всі групи різні. Тому ми хочемо дати Вам можливість обрати додаткові послуги, додаткові екскурсійні об’єкти та харчування так, щоб це було ідеально для Вашої групи. Не переплачуйте за те, що Вам не потрібно!

 • — харчування (можемо організувати комплексне харчування, харчування в піцерії, тематичному ресторані, МакДональдсі, “Пузатій хаті” чи в іншому закладі). Вартість комплексного харчування: 4 порції (обід та вечеря 1-го дня, сніданок та обід 2-го дня) – 340/340, 6 порцій (сніданок, обід та вечеря 1-го та 2-го днів) – 510/510
 • — квитки на потяг за тарифами “Укрзалізниці” (у вартість туру включені квитки в дві сторони, в плацкартному вагоні, для 1 дорослого)
 • — театр опери та балету: 40 / 80
 • — Таємний аптекар: 45 / 65
 • — “запаяна кава” з вогнем в “Шахті кави”: 52 / 60
 • — екскурсія “Майстернею шоколаду” з дегустацією: 67 / 67
 • — майстер-клас з виготовлення цукерок в “Майстерні шоколаду”: 300 / 300
 • — Шевченківський Гай (парк-музей дерев’яної архітектури та ремесел): 30 / 50, майстер-класи: 30-70 (залежно від обраного)
 • — Личаківський цвинтар: 30 / 50
 • — вежа ратуші (оглядовий майданчик міста у будівлі міської ради): діти до 13 р (включно) – 10 грн, діти від 14 років та дорослі – 40 грн
 • — “Італійське подвір’я”: 5 / 10
 • — підйом та спуск канатно-крісельним підйомником на г. Високий Верх: 80 / 130 – будні дні, 100 / 160 – вихідні та святкові дні
 • — зоопарк “Лімпопо”: школярі – 60 грн, дорослі – 90 грн
 • — музей та територія наскельної фортеці Тустань:  30 / 60
 • — дельфінарій “Оскар” в Трускавці: 220 грн
 • — стадіон “Арена-Львів”: 50 / 100
 • — козина ферма “Мукко” (екскурсія та дегустація): 40 / 80
 • — церква св. Юра в Дрогобичі: школярі – 10 грн, дорослі – 30 грн
 • — солеварня в Дрогобичі:  7 / 15
 • — вежа та підземелля ратуші в Дрогобичі: 10 / 20
 • — вхід на Скелі Довбуша: 5 / 5
 • — додатковий проїзд туристичним автобусом: 1000 грн в одну сторону для групи до 20 осіб, 1500 грн – від 21 до 50 осіб

!!!Актуальні ціни ми уточнюємо за декілька тижнів до початку туру

Карта

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту

Готові замовити зараз?

Відгуки

ВАРТІСТЬ

880 – 1500 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проживання

– проїзд туристичним автобусом

– супровід керівником групи

– екскурсії та квести

– вхідні квитки

– проїзд у трамваях

– страхування

– командні завдання

– дощовики

– пазл

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– додаткові вхідні квитки 

– майстер-класи

– підйомник

– харчування

– квитки на потяг

Маршрут туру

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту

Цікаво, що…

Першу в світі канатну дорогу збудували в Італійському містечку Колле у 1908 році. Кабіни розраховані на 20 осіб, а подорож трває 5 хвилин. Можливість покататися цією раритетною дорогою є і зараз.