fbpx

Львів, квест замками та Центр космічного зв’язку

ДЛЯ КОГО?

Спеціально для підлітків:

ніяких “нудних” екскурсій 🙂

ЯК ДОВГО?

2 дні / 1 ніч + ми дбаємо про квитки на потяг!

ЯК ПОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ?

Жодних “прихованих” оплат – ми враховуємо все!

ЯКІ УМОВИ ДЛЯ СУПРОВОДЖУЮЧИХ?

Супроводжуючі нічого не оплачують!

ДЕ МИ БУДЕМО ЖИТИ?

В сучасних хостелах, по 3 – 6 осіб

ХТО БУДЕ З НАМИ?

Наш гід з Вами весь час! Відпочивайте…

В цьому турі ми поєднали командні змагання, все найцікавіше у Львові, середньовічну історію замків та сучасний Центр космічного зв’язку! І все це ми розробили для підлітків – в динамічному активному форматі!

Туристичний маршрут замками Львівщини називають «Золотою підковою», адже збережені фортифікації розміщені півколом по відношенню до Львова. Кажуть, що ця подорож приносить удачу та хороші оцінки! 

Під час туру ми об’єднаємо учасників у команди і будемо весь час виконувати завдання. В Золочівському замку на Вас чекає квест по його території. Ви знайдете приховані місця та зробите цікаві фото і відео в завданнях! А ще навчитеся користуватися компасами на Ваших смартфонах, розпізнавати спеції, а головне – працювати в команді! Протягом інших частин туру ми також приготували завдання. А результатом Ваших старань буде спільна фотографія

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Золочівський замок – оборонна споруда 17 ст. Під час квесту Ви знайдете все найцікавіше! Тож не будемо розкривати секрети заздалегідь…

Підгорецький палац 17 ст. збудований не для оборони, а для відпочинку знаті, що можна зрозуміти, подивившись на його розкішний вигляд. Тут ми зайдемо на подвір’я, прогуляємося терасою та спробуємо знайти привид білої пані, яку замурували в стіну палацу! 

В діючому Центрі космічного зв’язку оглянемо дві величезні 300-тонні тарілки, які працюють на прийом та надсилання сигналів у космос. В одній із тарілок піднімемося до механізмів, що її обертають. Ви дізнаєтеся, що тут відбувається та як запускали “Промінь мрії” в далекі галактики іншим цивілізаціям!

Додатково можемо відвідати «Китайський палац» на території Золочівського замку з експонатами зі східних країн (рекомендуємо для підлітків старших класів). 

Що можна встигнути побачити за один день у Львові? Багато чого! За день з нами Ви прогуляєтеся містом з акторами в театралізованій екскурсії, позмагаєтеся в квесті, оглянете університети, готель “Галіцію”, спуститеся до “Шахти кави” та підніметеся на оглядовий майданчик Високого Замку… і залишиться час ще й на відвідування “Майстерні Шоколаду”, “Майстерні Карамелі” та прогулянку!

Пропонуємо  розпочати день із оглядової автобусної екскурсії. Ви побачите Львів з різних сторін: де мешканці народжуються, навчаються в школах та університетах, працюють та відпочивають. За бажанням особливу увагу приділимо університетам. Також ми піднімемося на оглядовий майданчик Високого Замку, відвідаємо собор св. Юра, що внесений до списку ЮНЕСКО, можемо включити екскурсію Личаківським цвинтарем. 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Далі спустимося в підземелля до нашого Таємного аптекаря, де в інтерактивній формі Ви дізнаєтеся про історію цієї справи та побачите різні досліди. А ще – зможете придбати бальзам від лінощів, для хороших оцінок, мило для хабарників та інші корисні “засоби”!

Після обіду Вас зустрінуть у середмісті наші актори. Ви переживете разом з нами події, що відбувалися в місті, дізнаєтеся, які ситуації траплялися з нашими героями, хто з ким спілкувався, а хто з ким конфліктував, як жили люди різних національностей, хто управляв містом, де люди молилися, чим переймалися. Театралізована екскурсія повністю замінює “класичну” оглядову та проходить за тим же маршрутом.  

Далі ми спустимося до дворівневого підземелля храму Петра і Павла з макетами, які представляють Львів різних епох, Ви дізнаєтеся про привид ченця, який досі літає у цих 500-річних стінах… а ще – побачите, як кава росте у нас прямо на стінах та як наші шахтарі запаюють її вогнем у “Шахті кави”!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Дізнавшись вже багато про місто, ділимося на команди! Готуйтеся до командних змагань в квесті! Ви будете користуватися google maps, спілкуватися з місцевими жителями, вигадувати легенди, розшукувати потаємні місця та зможете зайти туди, куди не пускають великі групи! В багатьох завданнях будете знімати цікаві фото та відео. Ну як, готові до стріму в Instagram? (За бажанням керівника групи команди можуть змагатися в квесті, розв’язуючи завдання самостійно, або ж кожну команду супроводжуватиме наш гід. Всі завдання виключно в пішохідній зоні).

Не повірите! Тепер у нас залишився вільний час! Ми можемо показати Вам “Майстерню шоколаду” (або замовити там екскурсію), “Майстерню карамелі”, сувенірні магазини. Наш гід скоординує групу під час вільного часу за побажаннями учасників.

За бажанням можемо включити в тур: екскурсію оперним театром, Шевченківським Гаєм (парк-музей дерев’яної архітектури та ремесел), австрійською частиною Львова, музеєм-тюрмою “На Лонцького”, відвідування аква-парку, кінотеатру, театру, органного залу, ескейп-квесту, міського фестивалю або інших заходів на Ваш вибір. 

Програма передбачає пересування містом громадським транспортом (трамваями). За бажанням ми можемо організувати додаткові трансфери.

Рекомендуємо брати квитки після 23:00. Ми замовляємо вечерю біля вокзалу, тож Вам не доведеться чекати на потяг на пероні.

Проживання

Розміщення у хостелах по 3-6 осіб. Місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення і кількості туристів. 

Харчування

Кількість та місце прийомів харчування узгоджуємо додатково. Ми пропонуємо включати в тури комплексне харчування для всієї групи, враховуємо побажання по меню, а також індивідуальні особливості (вегетаріанці, несприйняття певних продуктів). За бажанням у Львові можемо організувати відвідування піцерії, МакДональдсу, кафе чи ресторанів на Ваш вибір. Також група може харчуватися самостійно в закладах самообслугоування (типу “Пузата хата”) або будь-яким іншим чином.

Вартість

Замки, пішохідні екскурсії Львовом, квести в замку та у Львові:

10-14 осіб оплачувано: 1360 грн/школярі, 1580 грн/дорослі + 1 безкоштовно

15-19 осіб оплачувано: 1290 грн/школ, 1490 грн/дор + 2 безкошт

20-30 осіб оплачувано: 1240 грн/школ, 1440 грн/дор + 2 безкошт

31-40 осіб оплачувано: 1160 грн/школ, 1350 грн/дор + 3 безкошт

41-47 осіб оплачувано: 1040 грн/школ, 1070 грн/дор + 3 безкошт

 

Замки, квести в замку та у Львові + автобусна або театралізована екскурсія Львовом (на вибір):

10-14 осіб оплачувано: 1550 грн/школ, 1750 грн/дор + 1 безкошт

15-19 осіб оплачувано: 1420 грн/школ, 1630 грн/дор + 2 безкошт

20-30 осіб оплачувано: 1390 грн/школ, 1600 грн/дор + 2 безкошт

31-40 осіб оплачувано: 1290 грн/школ, 1490 грн/дор + 3 безкошт

41-47 осіб оплачувано: 1130 грн/школ, 1340 грн/дор + 3 безкошт

 

Замки, квести в замку та у Львові, автобусна і театралізована екскурсії Львовом:

10-14 осіб оплачувано: 1750 грн/школ, 1960 грн/дор + 1 безкошт

15-19 осіб оплачувано: 1550 грн/школ, 1750 грн/дор + 2 безкошт

20-30 осіб оплачувано: 1480 грн/школ, 1690 грн/дор + 2 безкошт

31-40 осіб оплачувано: 1290 грн/школ, 1490 грн/дор + 3 безкошт

41-47 осіб оплачувано: 1260 грн/школ, 1470 грн/дор + 3 безкошт

Для дітей з однієї сім’ї (рідні або зведені брати і сестри до 18 р), дітей-інвалідів (окрім дітей чорнобильців), дітей-сиріт, а також для дітей  учасників АТО, надаємо знижку 10%, за умови підтвердження відповідними документами.

 
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
 • – проживання в хостелі (1 ніч по 3-6 осіб)
 • – супровід керівником групи протягом всього туру
 • – екскурсії та квести за обраною програмою
 • – вхідні квитки в Золочівський, Підгорецький замки, підземелля єзуїтів у Львові, Центр космічного зв’язку
 • – супровід туристичним автобусом замками, у Львові – залежно від обраної програми
 • – проїзд у трамваях по Львову
 • – страхування групи
 • – командні завдання
 • – дощовики на випадок дощу
 • – друк пазлу з бажаним зображенням
 • – замовлення групових залізничних квитків за тарифами “Укрзалізниці”
 • – квитки на потяг в 2 сторони (плацкартний вагон) для 1 дорослого

Чому ми не включили ці оплати до вартості та чи обов’язково це оплачувати? Ні, ми включили у вартість все необхідне! Але всі групи різні. Тому ми хочемо дати Вам можливість обрати додаткові послуги, додаткові екскурсійні об’єкти та харчування так, щоб це було ідеально для Вашої групи. Не переплачуйте за те, що Вам не потрібно!

 • — харчування (можемо організувати комплексне харчування, харчування в піцерії, тематичному ресторані, МакДональдсі, “Пузатій хаті” чи в іншому закладі). Вартість комплексного харчування: 4 порції (обід та вечеря 1-го дня, сніданок та обід 2-го дня) – 470 / 470, 6 порцій (сніданок, обід та вечеря 1-го та 2-го днів) – 670 / 670
 • — квитки на потяг за тарифами “Укрзалізниці” (у вартість туру включені квитки в дві сторони, плацкартний вагон, для 1 дорослого)
 • — Таємна аптека: 65 / 90
 • — театр опери та балету: 50 / 100
 • — “запаяна кава” з вогнем в “Шахті кави”: 63 / 67
 • — Шевченківський Гай (парк-музей дерев’яної архітектури та ремесел): 30 / 50, майстер-класи: 30-80 (залежно від обраного)
 • — Личаківський цвинтар: 30 / 50
 • — вежа ратуші (оглядовий майданчик міста у будівлі міської ради): діти до 13 р (включно) – 20 грн, діти від 14 років та дорослі – 50 грн
 • — додатковий проїзд туристичним автобусом по Львову: 1000 грн в одну сторону для групи до 20 осіб, 1300 грн – від 21 до 50 осіб
 •  
 • !!! Актуальні ціни ми уточнюємо за кілька тижнів до початку туру.

Карта

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту

Готові замовити зараз?

Відгуки

ВАРТІСТЬ

1040 – 1960 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проживання

– проїзд туристичним автобусом

– супровід керівником групи

– екскурсії та квести

– вхідні квитки

– проїзд у трамваях

– страхування

– командні завдання

– дощовики

– пазл

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– додаткові вхідні квитки 

– майстер-класи

– харчування

– квитки на потяг

Маршрут туру

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту

Цікаво, що…

У Львові була надрукована перша в Україні книга, прокладена перша залізниця, відбулися перші хокейний та футбольний матчі, започатковані перша пошта та газета, відкриті перший міський парк та готель, винайдена перша у світі гасова лампа!