fbpx

Львів та замки Львівщини

 
ТИП ПОДОРОЖІ

пізнавально-розважальна

 
ТРИВАЛІСТЬ

2 дні / 1 ніч

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

від 12 років

ХАРЧУВАННЯ

1 сніданок / 2 обіди /

1 вечеря

 
ПРОЖИВАННЯ

по 4 – 6 осіб

 
ВІДСТАНЬ

190 – 220 км

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проживання

– проїзд туристичним автобусом

– супровід керівником групи

– екскурсії та квести

– проїзд у трамваях

– страхування

– командні завдання

– дощовики

– пазл

– бронювання групових квитків

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки 

– майстер-класи

– харчування

Базова вартість: 940 – 1370 грн

Туристичний маршрут замками Львівщини називають «Золотою підковою», адже збережені фортифікації розміщені півколом по відношенню до Львова. Кажуть, що ця подорож приносить удачу та хороші оцінки! 

Під час туру ми об’єднаємо учасників у команди і будемо весь час виконувати завдання. В Золочівському замку на Вас чекає квест по його території. Ви знайдете приховані місця та зробите цікаві фото і відео в завданнях! А ще навчитеся користуватися компасами на Ваших смартфонах, розпізнавати спеції, а головне – працювати в команді! Протягом інших частин туру ми також приготували завдання. А результатом Ваших старань буде спільний пазл

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Золочівський замок – оборонна споруда 17 ст. Під час квесту Ви знайдете все найцікавіше! Тож не будемо розкривати секрети заздалегідь…

Підгорецький палац 17 ст. збудований не для оборони, а для відпочинку знаті, що можна зрозуміти, подивившись на його розкішний вигляд. Тут ми зайдемо на подвір’я, прогуляємося терасою та спробуємо знайти привид білої пані, яку замурували в стіну палацу! 

В с. Гавареччина Ви власноруч виготовите гончарні вироби. Майстер випалить їх та надішле Вам. Але ця кераміка зовсім не типова. Вона чорна-чорнюща! Хочете дізнатися чому?  

Додатково можемо відвідати «Китайський палац» на території Золочіського замку з експонатами зі східних країн (рекомендуємо для підлітків старших класів). Також можемо включити екскурсію Олеським замком, але, за нашими спостереженнями, це втомливо.

Що можна встигнути побачити за один день у Львові? Багато чого! За день з нами Ви прогуляєтеся містом з акторами в театралізованій екскурсії, позмагаєтеся в квесті, оглянете університети, готель “Галіцію”, спуститеся до “Шахти кави” та підніметеся на оглядовий майданчик Високого Замку… і залишиться час ще й на відвідування “Майстерні Шоколаду”, “Майстерні Карамелі”, “Дому Легенд” та прогулянку!

Пропонуємо  розпочати день із оглядової автобусної екскурсії. Ви побачите Львів з різних сторін: де мешканці народжуються, навчаються в школах та університетах, працюють та відпочивають. За бажанням особливу увагу приділимо університетам. Також ми піднімемося на оглядовий майданчик Високого Замку, відвідаємо собор св. Юра, що внесений до списку ЮНЕСКО, можемо включити екскурсію Личаківським цвинтарем. 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Далі спустимося в підземелля до нашого “Таємного аптекаря”, де в інтерактивній формі Ви дізнаєтеся про історію аптечної справи та побачите різні досліди із ліками. А ще – зможете придбати ліки від лінощів, для хороших оцінок, мило для хабарників та інші корисні “засоби”!

Після обіду Вас зустрінуть у середмісті наші актори. Ви переживете разом з нами події, що відбувалися в місті, дізнаєтеся, які ситуації траплялися з нашими героями, хто з ким спілкувався, а хто з ким конфліктував, як жили люди різних національностей, хто управляв містом, де люди молилися, чим переймалися. Театралізована екскурсія повністю замінює “класичну” оглядову та проходить за тим же маршрутом. За бажанням Ви можете обрати звичайну пішохідну екскурсію. 

Далі ми спустимося до дворівневого підземелля храму Петра і Павла з макетами, які представляють Львів різних епох, Ви дізнаєтеся про привид ченця, який досі літає у цих 500-річних стінах… а ще – побачите, як кава росте у нас прямо на стінах та як наші шахтарі запаюють її вогнем у “Шахті кави”!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Дізнавшись вже багато про місто, ділимося на команди! Готуйтеся до командних змагань в квесті! Ви будете користуватися google maps, спілкуватися з місцевими жителями, вигадувати легенди, розшукувати потаємні місця та зможете зайти туди, куди не пускають великі групи! В багатьох завданнях будете знімати цікаві фото та відео. Ну як, готові до стріму в Instagram? (За бажанням керівника групи команди можуть змагатися в квесті, розв’язуючи завдання самостійно, або ж кожну команду супроводжуватиме наш гід. Всі завдання виключно в пішохідній зоні).

Не повірите! Тепер у нас залишився вільний час! Ми можемо показати Вам “Майстерню шоколаду” (або замовити там екскурсію), “Майстерню карамелі”, “Дім легенд”, сувенірні магазини. Наш гід скоординує групу під час вільного часу за побажаннями учасників.

За бажанням можемо включити в тур: екскурсію оперним театром, Шевченківським Гаєм (парк-музей дерев’яної архітектури та ремесел), австрійською частиною Львова, музеєм-тюрмою “На Лонцького”, відвідування аква-парку, кінотеатру, театру, органного залу, ескейп-квесту, міського фестивалю або інших заходів на Ваш вибір. 

Програма передбачає пересування містом громадським транспортом (трамваями). За бажанням ми можемо організувати додаткові трансфери.

Рекомендуємо брати квитки після 23:00. Ми замовляємо вечерю біля вокзалу, тож Вам не доведеться чекати на потяг на пероні.

Проживання

Розміщення у хостелах по 4-6 осіб. Місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення і кількості туристів. 

Харчування

Кількість та місце прийомів харчування узгоджуємо додатково. Ми пропонуємо включати в тури комплексне харчування для всієї групи, враховуємо побажання по меню, а також індивідуальні особливості (вегетаріанці, несприйняття певних продуктів). За бажанням у Львові можемо організувати відвідування піцерії, МакДональдсу, кафе чи ресторанів на Ваш вибір. Також група може харчуватися самостійно в закладах самообслугоування (типу “Пузата хата”) або будь-яким іншим чином.

Вартість*

Замки, пішохідні екскурсії Львовом, квести в замку та у Львові:

15-19 осіб оплачувано: 1150 грн/особа + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 1090 грн/особа + 3 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 1030 грн/особа + 4 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 940 грн/особа + 5 безкоштовно

 

Замки, квести в замку та у Львові + автобусна або театралізована екскурсія Львовом (на вибір):

15-19 осіб оплачувано: 1270 грн/особа + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 1230 грн/особа + 3 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 1160 грн/особа + 4 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 1000 грн/особа + 5 безкоштовно

 

Замки, квести в замку та у Львові, автобусна і театралізована екскурсії Львовом:

15-19 осіб оплачувано: 1370 грн/особа + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 1320 грн/особа + 3 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 1150 грн/особа + 4 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 1110 грн/особа + 5 безкоштовно

*для дітей з однієї сім’ї (рідні або зведені брати і сестри до 18 р), дітей-інвалідів (окрім дітей чорнобильців), дітей-сиріт, а також для дітей  учасників АТО, надаємо знижку 10%, за умови підтвердження відповідними документами.

 
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
 • – проживання в хостелі (1 ніч по 4-6 осіб)
 • – супровід керівником групи протягом всього туру
 • – екскурсії та квести за обраною програмою
 • – супровід туристичним автобусом замками, у Львові – залежно від обраної програми
 • – проїзд у трамваях по Львову
 • – страхування групи
 • – командні завдання
 • – дощовики на випадок дощу
 • – друк пазлу з бажаним зображенням
 • – замовлення групових залізничних квитків за тарифами “Укрзалізниці”

Додавайте до вартості лише ті вхідні квитки, які плануєте включати до програми туру. Щодо вартості інших вхідних квитків уточнюйте додатково.

 •  Золочівський замок: школярі – 15 грн, дорослі – 90 грн
 • — Підгорецький палац: 15 / 50
  — майстер-клас із кераміки: 40 / 40
 • — “Таємна аптека”: 45 / 65
 • — дворівневе підземелля храму Петра і Павла (колишній храм єзуїтів): 10 / 20
 • — театр опери та балету: 40 / 80
 • — екскурсія “Майстернею шоколаду” з дегустацією: 67 / 67
 • — Шевченківський Гай (парк-музей дерев’яної архітектури та ремесел): 20 / 40
 • — Личаківський цвинтар: 30 / 40
 • — вежа ратуші (оглядовий майданчик міста у будівлі міської ради): діти до 13 р (включно) – 10 грн, діти від 14 років та дорослі – 30 грн
 • — “Італійське подвір’я”: 5 / 10
 • — харчування (можемо організувати комплексне харчування, харчування в піцерії, тематичному ресторані, МакДональдсі, “Пузатій хаті” чи в іншому закладі). Вартість комплексного харчування: 4 порції (обід та вечеря 1-го дня, сніданок та обід 2-го дня) – 340/340, 6 порцій (сніданок, обід та вечеря 1-го та 2-го днів) – 510/510
 • — трансфер автобусом: 1000 грн в одну сторону для групи до 20 осіб, 1500 грн – від 21 до 50 осіб
 •  
 • **актуальні ціни ми уточнюємо за кілька тижнів до початку туру.

Карта

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту

Готові замовити зараз?

Відгуки

Базова вартість

940 – 1370 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проживання

– проїзд туристичним автобусом

– супровід керівником групи

– екскурсії та квести

– проїзд у трамваях

– страхування

– командні завдання

– дощовики

– пазл

– бронювання групових квитків

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– вхідні квитки 

– майстер-класи

– харчування

Маршрут туру

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту

Цікаво що…

У Львові була надрукована перша в Україні книга, прокладена перша залізниця, відбулися перші хокейний та футбольний матчі, започатковані перша пошта та газета, відкриті перший міський парк та готель, винайдена перша у світі гасова лампа!