fbpx

Найцікавіше на Волині + закрита вечірка

 
ТИП ПОДОРОЖІ

пізнавально-розважальна

 
ТРИВАЛІСТЬ

3 дні / 2 ночі

 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК

від 12 років

ХАРЧУВАННЯ

2 сніданки / 3 обіди /

2 вечері

 
ПРОЖИВАННЯ

по 4 – 6 осіб

 
ВІДСТАНЬ

380 – 740 км

Ми з Вами познайомимося з усіма найцікавішими місцями Волині за 3 дні! Піднімемося на вежу Луцького замку, влаштуємо закриту вечірку, позмагаємося в квесті по території Дубенського замку, відвідаємо Шацькі озера, Володимир-Волинський, музей роботів, дронів та історії техніки “Робологікум” та інші цікавинки!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Першого дня відвідаємо Шацькі озера, Володимир-Волинський, Зимненський монастир та, за бажанням, музей-садибу Лесі Українки.

Ми використовуємо інтерактивні методи ведення екскурсій, тож об’єднаємо учасників у команди та протягом всього туру будемо розв’язувати завдання, змагатися, спілкуватися та збирати елементи спільного пазлу, який складемо в кінці!

Шацькі озера – це група із кількох десятків озер, включно із найбільшим озером України – Світязем. Ми оглянемо Світязь та декілька інших озер, природу навколо, радіотелескоп “Уран-3”. Влітку можемо організувати катання на байдарках.

У Володимирі-Волинському на Вас чекає екскурсія з інтерактивними творчими елементами. Володимир – одне із найстаріших міст України, що датується 866 р. Київський князь Володимир Великий підпорядкував собі місто , відтоді і почався його бурхливий розвиток. Зараз доступні для огляду залишки оборонних земляних валів, закладений у 12 ст. храм та інші місця.

Біля Володимира-Волинського збудований один із найстаріших жіночих монастирів України – Святогірський Успенський Зимненський монастир. Згідно з легендою, він був заснований у 11 ст. одним із монахів Києво-Печерського монастиря. Екскурсію нам проведе одна із монахинь.

Літературно-меморіальний музей Лесі Українки у с.Колодяжне створений на території, в якому проживала сім’я письменниці. В експозиції – публікації Лесі різних періодів життя, предмети побуту, речі родичів та друзів. Ми відвідаємо також ставок, подвір’я та інші будівлі садиби.

Другий день проведемо в Луцьку. На нас чекає Старе Місто Лучеськ і сучасний комплекс “Адреналін-сіті” з різними розвагами та вечіркою!

Луцьк згадується в хроніках ще з 11 ст. Місто перебувало під владою українських та польських правителів, проте найбільший вплив на розвиток здійснило Велике Князівство Литовське. Ми піднімемося на вежу замку, прогуляємося Старим містом, оглянемо “будинок з химерами” скульптора Голованя. Можливо, нам вдасться познайомитися зі скульптором і особисто!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Після обіду їдемо в “Адреналін-сіті” – найбільший на Західній Україні розважальний центр! Тут послухаємо про історію технічного прогресу та поринемо у світ сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки в Академії пізнання і розвитку “Робологікум”. На вибір порозважаємося в боулінгу, тирі, лабіринті, на батутах чи оберемо іншу пропозицію комплексу.

А ввечері розмістимося на зручних диванчиках закритого залу, де влаштуємо справжню круту вечірку з дим-машиною, освітленням та улюбленою музикою!

Також до екскурсії Луцьком можемо додати відвідування зоопарку, музею військової техніки та українського війська.

Якщо група приїхала потягом – цього дня можемо пересуватися громадським транспортом або туристичним автобусом.

Цей день – пригоницький! Позмагаємося у квесті по території Дубенського замку, відвідамо секретний об’єкт – військовий Тараканівський форт, на вибір – прогуляємося “Тунелем кохання” або Острогом.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Дерев’яний замок в Дубно збудували у 10 ст., а кам’яний – наприкінці 15 ст. Тривалий час територією володіли князі Острозькі, неодноразово змінюючи та укріплюючи фортецю. У 16 ст. на озброєнні замку було близько 70-ти гармат. Виконуючи завдання квесту територією замку, Ви відвідаєте палац, каземати, підземелля, бастіони, оборонний міст, бальну залу, кімнату кривих дзеркал та самостійно дізнаєтеся багато цікавого про історію фортифікації.

Тараканівський форт – це військова фортифікація 19 ст., яка раніше мала 5 підземних (сьогодні для огляду доступні 2) та 3 надземні яруси. 2000 військових могли перебувати всередині фортифікації протягом 2 місяців без жодної підтримки ззовні. 

Тунель кохання – тунель, довжиною близько 4-5 км, створений деревами, які переплелися між собою. Раніше ці рейки вели до військової бази. Саме для того, щоб приховати залізницю, тут і були висаджені дерева.  

В Острозі відвідаємо першу українську науково-освітню установу – Острозьку академію, замок-резиденцію князів Острозьких. З часів заснування збереглися княжий палац, підземелля, вежа-донжон, церка, фрагменти оборонних мурів.

Початок та закінчення туру можливо організувати у Луцьку, Львові чи іншому населенному пункті.

Проживання

Розміщення у хостелах по 4-6 осіб. Місце проживання узгоджується після бронювання туру та залежить від вільних на обрані дати закладів розміщення і кількості туристів. 

Харчування

Кількість та місця прийомів харчування узгоджуємо додатково. Ми пропонуємо включати в тури комплексне харчування для всієї групи, враховуємо побажання по меню, а також індивідуальні особливості (вегетаріанці, несприйняття певних продуктів). За бажанням можемо організувати відвідування піцерії, кафе чи ресторанів на Ваш вибір. Також група може харчуватися самостійно.

Вартість

3 дні з повним автобусним супроводом:

15-19 осіб оплачувано: 3020 грн/школярі, 3040 грн/дорослі + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 2810 грн/школ, 2830 грн/дор + 2 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 2380 грн/школ, 2400 грн/дор + 3 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 2160 грн/школ, 2180 грн/дор + 4 безкоштовно

 

2 дні з автобусним супроводом, 1 день пішохідний по Луцьку та трансфер на вокзал (для груп, які приїжджають потягом):

15-19 осіб оплачувано: 2670 грн/школярі, 2690 грн/дор + 2 безкоштовно

20-30 осіб оплачувано: 2480 грн/школ, 2500 грн/дор + 2 безкоштовно

31-40 осіб оплачувано: 2130 грн/школ, 2150 грн/дор + 3 безкоштовно

41-47 осіб оплачувано: 1950 грн/школ, 1970 грн/дор + 4 безкоштовно

 

Для дітей з однієї сім’ї (рідні або зведені брати і сестри до 18 р), дітей-інвалідів (окрім дітей чорнобильців), дітей-сиріт, а також для дітей  учасників АТО, надаємо знижку 10%, за умови підтвердження відповідними документами.

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
 • – проживання в хостелі (2 ночі по 4 – 6 осіб в кімнаті)
 • – супровід керівником групи протягом туру
 • – екскурсії та квест за програмою
 • – закрита вечірка або караоке
 • – супровід туристичним автобусом за програмою
 • – вхідні квитки: Луцький замок з підйомом на оглядову вежу, Дубенський замок
 • – командні завдання
 • – дощовики на випадок дощу
 • – друк пазлу з бажаним зображенням
 • – страхування групи
 • – проїзд громадським транспортом в Луцьку
 • – замовлення групових залізничних квитків за тарифами “Укрзалізниці”
 • – квитки на потяг в 2 сторони (плацкартний вагон) для 1 дорослого

Чому ми не включили ці оплати до вартості та чи обов’язково це оплачувати? Ні, ми включили у вартість все необхідне! Але всі групи різні. Тому ми хочемо дати Вам можливість обрати додаткові послуги, додаткові екскурсійні об’єкти та харчування так, щоб це було ідеально для Вашої групи. Не переплачуйте за те, що Вам не потрібно!

 • — страви під час вечірки або караоке (середні ціни для міських піцерій чи кав’ярень)
 • — комплексне харчування: 7 порцій (обід і вечеря 1-го дня, сніданок, обід і вечеря 2-го дня, сніданок і обід 3-го дня) – 600 /600, 8 порцій (додатковий сніданок 1-го дня) – 665 / 665
 • — квитки на потяг за тарифами “Укрзалізниці” (у вартість туру включені квитки в дві сторони, в плацкартному вагоні, для 1 дорослого)
 • — Академія пізнання та розвитку “Робологікум”: до 14 років – 80 / 100
 • — літературно-меморіальний музей Лесі Українки в с. Колодяжне: 30 / 60
 • — зоопарк в Луцьку: школярі до 14 років включно – 30 грн, школярі від 15 років та дорослі – 50 грн
 • — музей українського війська та військової техніки: 15 / 25
 • — Тараканівський форт: 15 / 25
 • — музей книгодрукування в Острозі: 15 / 30
 • — краєзнавчий музей в Острозі: 15 / 30
 • — активності в “Адреналін-сіті” (боулінг, батути, більярд, кінотеатр, тир, лабіринт) – за тарифами комплексу (adrenalin.lutsk.ua)

!!!Актуальні ціни ми уточнюємо за декілька тижнів до початку туру

Карта

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту

Готові замовити зараз?

Відгуки

ВАРТІСТЬ

1950 – 3040 грн

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

– проживання

– супровід керівником групи

– екскурсії за програмою

– квест

– закрита вечірка або караоке

– проїзд туристичним автобусом

– командні завдання

– вхідні квитки

– дощовики

– пазл

– страхування

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

– факультативні вхідні квитки

– харчування

– квитки на потяг

Маршрут туру

Переглядайте фото та відео, розгорнувши карту

Цікаво, що…

У 16 ст. в Луцьку біля однієї з веж замку відбувалися публічні страти шляхом відрубування голови.